NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
jayy
Posty: 298
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:00

Re: NBA

Post autor: jayy »

mimo najgorszego składu od lat, to pod względem talentu USA wciąż wygląda najlepiej na tle pozostałych drużyn, ale narazie to w ogole sie nie przekłada na ich grę, same izolacje zero zgrania, Kemba potrafi pociągnąć cały zespół w ofensywie, ale w obronie to jest tragedia, ruchany jest niemiłosiernie, nie dziwi mnie fakt przegrania meczu z mega zgraną Australią, która gra fajny basket (Joe Ingles kocham cie)
coś czuję, że nie dadzą rady wygrać mistrzostw, Serbia da im popalić z taką grą
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

nie do końca NBA, ale ciekawa i ważna rzecz dla całego sportu w Stanach w tym właśnie kosza
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

No i elegancko, jebać ncaa
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

TheGreatestGolota pisze: 18 sie 2019, 16:13 Im słabsza kadra tym większy wpierdol reszta oberwie
Zakłady?
Obrazek
TheGreatestGolota pisze: 06 wrz 2019, 22:37 XD wczoraj śmieszki że żyje w przyszłości, dzisiaj zapowiedziany wpierdol

Legendarny status
TheGreatestGolota pisze: 06 wrz 2019, 22:48 Jeszcze jeden bowdown dla mnie
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: NBA

Post autor: TheGreatestGolota »

:bowdown: że polaczyles dwa różne od siebie tematy, zrobiles z tego coś kompromitujacego, nie robię z siebie eksperta z kosza
Ale sam fakt że polaczyles to pokazuje jak niektórych boli dupsko i szukają na siłę cokolwiek byle się dojebać,
Mnie przegrana USA nie boli bo widziałem co się działo na meczach sparingowych, same komentowanie tego jest dla mnie uwlaczajace i najlepiej żebyś sam tu został i komentowal sam sobie każdy temat, bo content jest zenujacy
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: NBA

Post autor: azar »

andrzej taka szkoła Wojtka Kowalczyka:
>dojebać 9999 ryzykownych tez
>jedna okazuje się trafna, bo któraś musiała
>zgrywać proroka na bazie tej jednej trafionej prognozy
zazwyczaj w takich pastach na końcu był profit, tu nie wiem z czego on miałby być
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ziomek, rzuciłeś jedną ze swoich wspomnianych wyżej 9999 tez, pod którą w przypadku sprawdzenia się waliłbyś konia i jesteś znany z takich postów (plus otarcia naskórka), więc się nie dziw teraz. A jeszcze ta linia obrony typu HAHA A KOGO OBCHODZI TEN TURNIEJ PO CO KOMENTOWAĆ NIKT TEGO NIE OGLĄDA to jakieś pierdolone przeniesienie się do grupek hajpbestii, gdzie w momencie zbyt dużej popularności danego ciucha całe stado krzyczy "flyknity w 2018;]] no nieźle;]] to się w 2015 nosiło ziomek;]] no miałem trzy pary ALE TERAZ BYM NA NOGĘ NIE ZAŁOŻYŁ;]]".

Jak nie robisz z siebie eksperta, to nie dodawaj na końcu postów jakichś odzywek pokroju ZAKŁAD, ZOBACZYCIE, ZAPISZCIE SOBIE, bo albo się czegoś trzymasz, albo nie, wizjonerze pierdolony.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Tak btw to która teza tego bełkociarza okazała się trafna?
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

orientuje się ktoś o co chodzi z kontraktem Dinwiddiego?
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

joey pisze: 30 wrz 2019, 23:54 orientuje się ktoś o co chodzi z kontraktem Dinwiddiego?
https://bithub.pl/amp/wiadomosci/biznes ... za-82-btc/
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: NBA

Post autor: ChiefKeef »

czemu ludzie sie podniecaja tak tym rzutem ze skokiem na bok hardena i czy w ogole on trafil tak chociaz raz? no na razie highlightsy z tego jak nie trafia a wszyscy sie ciesza
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Chodzi ci o tę dziwną trójkę z jednej nogi czy zwykły step-back? Jeśli pierwsze, to faktycznie raczej nie zrobi z tego użytku w większości sytuacji, jeśli drugie, to jest w tym przejebanie skuteczny i na większości jakichś treningowych gierek rzuca jak automat.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: NBA

Post autor: ChiefKeef »

no oczywiscie o to pierwsze. jak na razie widzialem dwa highlighty, harden nie trafia, a cala arena sie cieszy z niewiadomo czego
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: NBA

Post autor: kaczuholek »

przez offseason trener hardena wrzucal filmiki jak trenuje tę trójkę z lewej nogi, albo jakieś inne jeszcze że po koźle piłkę za plecami bierze i trojka. i się jak to w ameryce hajpowali wszyscy, że "new move that will kill the league". stąd jak w meczu sprobowal to wszyscy radocha. oczywiście mega trudny ten rzut i wydaje sie że prawie niemozliwy do wycwiczenia na taki poziom by byl oplacalny do uzycia w meczu . ale z drugiej, ten jego step back metr zza linii też w teorii jest trudnym rzutem, a on na wielu probach co mecz utrzymywal jakies chore 40% prawie.

w sumie to są zawodnicy którzy nawet takie "controlled off-balance" trójki potrafią nieźle wycwiczyc i korzystac nawet w meczach, tak jak Navarro z Barcelony, czy nawet Doncic tam pare razy też trafial takie cyrkowe rzuty po stepbacku z jednej nogi na niezlej skutecznosci. tylko że zawsze wtedy rzucając prawą ręką odbijają się z lewej nogi, a harden lewa-lewa, stąd jeszcze bardziej hipstersko to wygląda
Davsar
Posty: 46
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:28

Re: NBA

Post autor: Davsar »

#teammorey
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »


:bowdown: :bowdown: :bowdown:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11446
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Oglądałem mając nadzieję że nie trafi, imo pasowałoby dużo lepiej :mad:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Davsar pisze: 07 paź 2019, 12:29#teammorey
On ma oczywiście rację, ale niezła lawina ruszyła, najpierw wycofanie produktów Rockets z Chin, teraz to https://solecollector.com/news/2019/10/ ... 20newsfeed

Ogólnie to osłabienie relacji NBA-Chiny może spowodować zmniejszenie salary capu na nadchodzące sezony
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Ktoś oglada preseason? Chodzi mi głównie oczywiscie o Ziona, wczoraj w Denver po 567 dniach od draft w koncu zadebiutował MPJ, nie chodzi mi o jakies daleko idące wnioski ale moze ktos sie podzieli wrażeniami jak młode koty sie sprawdzają?
ODPOWIEDZ