NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Wielkiego Japka, oczywiście

Tak samo jak Lonzo (albo bardziej jego stary) przy swoim hajpie zabiłby się, gdyby trafił do jakiegoś Phoenix zamiast LA.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10150
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

hola hola, przeciez ostatnio lavar chcial zeby zo polecial do suns

no i mysle ze mimo wszystko paczka od lakers bylaby troche lepsza na ten moment
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

myślę że zarówno sytuacja Ziona jak i AD się bardzo mocno zmieniła, w sensie, obaj mogą chcieć razem grać
chociaż teraz to możemy sobie tylko postrzelać, w chuj zmienił ten draft + sytuacja na rynku FA po tym sezonie
to będzie jeden z najciekawszych jeśli nie najciekawszy offseason od kiedy zacząłem regularnie oglądać NBA, a to wszystko przez jednego jedynego Ziona który może się okazać niewypałem
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

z tego co podają source to AD dalej chce odejść, Zion tu nic nie zmienia
kshaq pisze: 15 maja 2019, 17:09 Ciekawe, czy AD dalej tak bardzo chce się stamtąd wyrwać :)
Tak

https://twitter.com/TheAthleticNBA/stat ... 1500907520
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Kurdę. Chciałbym, żeby jakimś magicznym sposobem finały konferencji zostały rozstrzygnięte już teraz, bo po co czekać do końca. Bucks są w niebywałym gazie, a Warriors póki co bez Duranta (do tego jak zwykle sprytnie ukrywając jego status żeby ewentualnie zaskoczyć, wcześniej często robili tak choćby z Kurą) i przy obecnych formach mogłoby to być zajebiście ciekawe starcie. Trochę zabawne, bo przez tyle lat na zachodzie z kwitkiem były odprawiane drużyny, które w przypadku nieistniejącego GSW miałyby ogromne szanse na miśka (OKC z Durantem, HOU z CP3 i Arizą), a pojawiają się Bucks i mogą mieć większe szanse od wspomnianych wyżej :)

Druga sprawa to motywacja samego Milwaukee, które z tego co czytałem może znajdować się w jedynym okienku z taką szansą. Po sezonie mają bardzo trudną sytuacje jeśli chodzi o salary (Middleton, Brogdon, Lopez, GHill i Mirotić do ewentualnego podpisania, przy czym Khris ma opcje) i na bank nie zmieszczą całego powyższego zestawu. To nadal będzie oczywiście zajebista ekipa z topowym trenerem, no ale sezon taki jak ten może się za rok nie powtórzyć nawet mimo Alfabeta wydającego się być dopiero przed swoim peakiem umiejętności.

A, no i Tyreke wyjebany z ligi na dwa lata przez anti drug program xd
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Yao
Posty: 7
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:56

Re: NBA

Post autor: Yao »

Nawet jeżeli Gsw zdobędą ten three-peat to pewne jest że wreszcie będą jakieś ciekawe finały. Bo to co prezentowali ze sobą Cavs w ostatnich dwóch latach mówiło samo za siebie...Liczę na to że mimo wszystko Bucks w siedmiu.
A, no i Tyreke wyjebany z ligi na dwa lata przez anti drug program xd
Rozumiem że w takim wypadku może podpisać kontrakt w europie z jakimś Euroligowym klubem? Jak to wygląda?
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Cavs w 2017 to byli akurat najlepszą wersją tej drużyny po powrocie Lebrona. Mieli pecha, że trafili na Warriors, który w wersji z KD też najlepsi byli w 2017. Przy dobrych wiatrach może by mecz więcej ugrali, ale nic więcej.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Yao pisze: 18 maja 2019, 17:22 Rozumiem że w takim wypadku może podpisać kontrakt w europie z jakimś Euroligowym klubem? Jak to wygląda?
W Europie wątpię żeby chciał sam, bo i po co, skoro lepiej porzucać sobie 30ppg w Chinach i dostać lepsze pieniążki. Nie mam tylko pojęcia czy go w ogóle wezmą, bo jak wiemy Chiny chcą pompować hajs w promowanie sportu, a promocja typem mającym na koncie bana za narkotyki, a wcześniej ucieczkę samochodową przed policją to tak średnio...

Tak teraz siedzę i myślę...czy byli jacyś zawodnicy pochodzenia USA, którzy z jakichś powodów zdecydowali się 'uciec' do euroligi? Schemat ratowania się Chinami wśród zawodników, dla których zabrakło miejsca w NBA/okazali się bustami jest tak popularny, że dyskutując o jakichś Bennetach i Okaforach używa się tych Chin praktycznie jako eufemizmu dla porażki w Stanach, a czy były jakieś znaczące nazwiska na naszym kontynencie? Oczywiście cały czas mówię o przeniesieniu się tam na koniec, a nie sytuacji jakiegoś Sabonisa, który z opóźnieniem wyjechał grać za oceanem w drugą stronę.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

Nate Robinson jak już nikt nie chciał go w NBA to podpisał w Izraelu.

Norris Cole też od kilku lat już w Europie.

Thomas Robinson (5 pick 2012) rok temu grał w Chimki Moskwa.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: NBA

Post autor: kocur »

Stoudemire?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Fakt, Amare dobry przykład. Swoją drogą teraz sobie poczytałem co u niego i wiedzieliście, że jest współwłaścicielem Hapoelu Jerozolima, przeszedł na judaizm i od bieżącego roku posiada izraelskie obywatelstwo? :D
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

chciałem tylko napisac, że Warriors są bezlitośni i dziś Green udowodnił po raz kolejny że gdy zaczynają się PO, on staje się najlepszym obrońca w tej lidze
a Steph kiedy nie ma KD i musi rzucać jak pojebany to rzuca jak pojebany
niemniej nie uważam że GSW są lepsi bez Duranta, ale sam Curry czuję się zdecydowanie lepiej
to był piękny mecz, czekam na finały i jak Warriors ogarną Giannisa bo to największa niewiadoma
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Nie zdziwię się jak nie będą go nawet specjalnie ogarniać i powtórzą taktykę z finałów vs Cavs bodajże 2015 (pierwszy tytuł). Gwiazdy rywali i tak nie ma jak skutecznie zatrzymać, więc dajmy mu się wyhasać i robić swoje, a w tym czasie próbujemy robić lockdown na reszcie zespołu. Giannis penetracjami (tym bardziej przy słabej jak na kaliber ich zespołu obronie obręczy) może robić sobie co mecz i te 40 punktów, ale jeśli odetną resztę od ruchu piłki, utrudnią fast breaks, a sam Antek będzie męczony na zmianę przez Draya, Igiego i Duranta, to na ogarnięcie dwóch stron parkietu nie wystarczy.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2840
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

sugerujesz, że w 2015 Warriors odpuścili Lebrona po prostu i dlatego tyle punktów nabijał?
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Może pojebałem serię, a 'odpuszczenie' jest tu trochę za mocnym wyrazem, ale nadal podtrzymuję, że w przypadku grania przeciwko zespołom z tak dominującym superstarem dobrą taktyką jest pozwolenie mu na wyżycie się rzutowo, bo a) nawet ten wspomniany LeBron trafiał na moment ceglenia w midrange b) samo posiadanie na sobie co chwile świeżego obrońcy robi swoje jeśli chodzi o zmęczenie. Więc tak jak już mówiłem - nie zdziwię się, jeśli Giannis będzie w ewentualnej serii pałował rzuty, a Warriors przypilnują żeby nie dostał wsparcia od Bledsoe i Middletona.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 407
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »



Cieszy mnie, że mimo kontuzji od All Star Weekendu, Jaren się załapał
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

dla przypomnienia, wszyscy są z pierwszej 5 draftu
ostatni raz taka sytuacja była w 84/85 - Olajuwon, MJ23, Bowie, Perkins, Barkley
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

No i Bucks wreszcie zwolnili. Szkoda, bo sam już nawet nie brałem pod uwagę Raptors w finale i sądziłem, że po g4 Kałaje będą z nożem na gardle. Nareszcie ożył Gasol, który miał być przecież potężnym, finalnym wzmocnieniem, a do tej pory robił jakieś śmieszne 10ppg 6rbs. Niestety każdy dodatkowy mecz w tej serii to tylko woda na młyn dla odpoczywających sobie Warriors. Jeśli dalej przeszłoby Toronto, to nie wyobrażam sobie pierwszych dwóch gier inaczej niż blowouty, będąc po dwóch siedmiomeczowych seriach.

KTO DPOTY??? Statystycznie niby lepiej PG, ale oglądając sporo Bucks w regularze duże lepsze wrażenie czysto wzrokowo (dominowanie pomalowanego, jednoczesne latanie za guardami na obwodzie, postrach jeśli chodzi o steale, bloki) robił na mnie Giannis. Dużo mocniej było widać to TRZYMANIE ZA MORDĘ, no i kurwa - gość zależnie od rywala bronił wszystko od point guardów po masowanie się z centrami.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2194
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

All-NBA
1st: Curry, Harden, PG, Giannis, Jokic
2nd: Kyrie, Dame, Kawhi, Kawhi, KD, Embiid
3rd: Westbrook, Kemba, Griffin, Lebron, Gobert

raczej bez zaskoczen dla mnie
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2967
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: NBA

Post autor: jogi »

We the North - Fear the Deer
3 : 2
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
ODPOWIEDZ