NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Co do Ziona to widziałem heatmape z ostatnich dwóch meczów i bodajże tylko dwa celne rzuty były zdobyte spoza paint. Gra totalnie siłowo czego można było się spodziewać, skaka ludziom po głowach w trumnie i przy wielu powerdunkach zwyczajnie nawet nie bronią (wiadomo trzeba też brać poprawkę że to preseason, więc nikt nie będzie się zabijał w obronie), ale trzeba przez to jednocześnie zauważyć, że taki styl gry jest przejebanie kontuzjogenny przy jego masie plus prędzej czy później jakaś drużyna z zestawem fajni podkoszowi+ogarnięty trener znajdzie receptę żeby to ograniczać. Akcja za akcją chłop chce robić highlighty i wyżywa się na obręczy, jak nie zmieniając wagi przeżyje pierwsze dwa sezony bez problemów ze zdrowiem to będę pełen szacunku. Poza tym wspomniane kilogramy chyba ciążą mu po drugiej stronie boiska, bo o ile w walce na deskach i jakimś bronieniu post też jest zwierzakiem i zabija się o każdą piłkę, tak przy jakichś przechwytach czy bieganiu do shooterów powyżej 30 minut chyba brakuje już pary i widziałem sporo gifów nabijających się z braku reakcji przy penetracjach, bo oddychanie już motzno.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Paul
Posty: 217
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:40

Re: NBA

Post autor: Paul »

nbahd.net padło, nbareplaytv.com też, jedynie nbafullhd.com jeszcze lata w necie - gdzie oglądacie sobie NBA za darmoszkę?
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

[mention]Paul[/mention] PW, odbierz i jak ktoś chętny to też na PW zapraszam bo boje sie, że i to ściągną
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: NBA

Post autor: ChiefKeef »

to pochwal sie prosze, bo mam zamiar ogladac caly sezon
Davsar
Posty: 46
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:28

Re: NBA

Post autor: Davsar »

Szklany Antoni już pierwszą kontuzje złapał. :bag:
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: NBA

Post autor: joincik »

Ale jest beka z Bronka i jego przypierdolki do tweetu Moreya :lol:
yakubu73
Posty: 189
Rejestracja: 08 maja 2019, 14:34

Re: NBA

Post autor: yakubu73 »

Wypada się cieszyć z postawy Dwighta czy to jebnie?
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2817
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

joincik pisze: 15 paź 2019, 9:52 Ale jest beka z Bronka i jego przypierdolki do tweetu Moreya :lol:
ja się niczego innego od lebrona nie spodziewałem
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: NBA

Post autor: oyche »

https://youtu.be/pqiQSVWq4sM
trump ich wyjasnil

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
joey
Posty: 5676
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

w kwestii zdrowia Ziona to najważniejsze będzie zarządzanie jego minutami od początku sezonu. jak go nie będą pałować co noc +30 i dadzą mu posiedzieć na b2b, to powolutku się dotrze kwestia jego masy ciała itd. na razie wygląda fajnie, ale faktycznie brakuje mu pary w obronie + chyba ciężko powiedzieć, jaka dla niego będzie docelowa pozycja za 3-4 sezony.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: RW0 »

Gość jest młody. Nie musi w 1 roku rozjebac sobie kolan. Wiadomo ze jego masa i styl na dłuższa metę nie pomogą w dlugowiecznosci, ale panowie no. Obstawiam ze zagra 70-75 meczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5676
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

no i coś narobil
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: NBA

Post autor: RW0 »

Hah no może macie racje :(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

#2 Greg Oden ? Oby nie :dunno:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5676
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

bez przesady, Philly już pokazała, jak wyciągać wnioski z takich przypadków i zrobiła z Embiida konia, także nie sądzę, żeby w Nowym Orleanie mieli to zepsuć, tym bardziej, że tam nikt nie ma ciśnienia na wygrywanie, także Zion może sobie spokojnie cerować kolana i czytać playbooka w przerwie między gierkami w fortnite.
tymczasem u Richa Paula:
https://bleacherreport.com/articles/285 ... r6TVHs44HU

e: Brown 115/4. :shock:
trójkąt bermudzki wola mokotów
ksiazenieporzadek

Re: NBA

Post autor: ksiazenieporzadek »

murray 64/4 spurs

chyba spoko kontrakt
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10100
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

sabonis 75/4 w pacers, spoko
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11483
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Ten kontrakt Browna XD Kupa siana za gościa, którego w najlepszym wypadku można określić no fajny, a i tak nie rozwinął się na tyle ile oczekiwano po pierwszym sezonie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ART
Mistrz Fantasy NBA
Posty: 10100
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:50
Lokalizacja: nigdy za kratami

Re: NBA

Post autor: ART »

podoba mi sie samozaoranie celtics, przespanie pickow i okazji wyciagniecia kawhi/ad/pg13/butlera zeby skonczyc z 30 bankami dla browna i max w 2 rundzie po, pozdro ainge dla ciebie
lygrys pisze: 18 lis 2022, 19:01 w chuju mam przecenę, mogę pełną cenę zapłacić.
camzatizbak pisze: 18 mar 2024, 20:26 Palec w dupie, to jest to
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »



Czyli możliwe nawet 2 miesiące na start out to sporo... Warto zainteresować się kursami na rookie roku
ODPOWIEDZ