Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: tacocabana »

popieram, piekny sukces, piekny Maurizio, zostan na dluzej :oops:
:joint:
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: 2ps__ »

#muremzasarrim

uwielbiam tego typa :oops:
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: szpilman »

Groszek pisze: 30 maja 2019, 0:16 Sarri :oops: nie wiem czemu kibice Chelsea tak na niego pierdola typ jest słodki
No jak wystawiał Alonso przez pół sezonu to ciężko było go nazwać poczytalnym trenerem. Nie będę mu odbierał zasług w ostateczny triumf w LE, ale prawdziwy test czeka go w następnym sezonie bez Hazarda, bo nie oszukujmy się, Belg ciągnął ten wózek. Jestem zwolennikiem jego pozostania bo te roszady na stołku trenerskim to jest przeginka.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: potter »

Trzeba mu oddać, że wyciągnął wnioski i przestał się kurczowo trzymać czegoś co nie szło. Jak z Jorginho i Kante był konsekwentny, to od dawna wielu mówiło że: Emerson > Alonso, Loftus > Kova, Barkley, Giroud > Igła i żeby dać szansę Hudsonowi i wszystko w drugiej części sezonu Sarri zrobił. Ja jestem fanem tej opcji z Lampardem, ale może rzeczywiście jeszcze nie ten czas i należy dać pracować Maurycemu nadal. Mi to wygląda jednak na to, że piłkarze tak niebardzo chcą już z nim pracować, skoro nawet Azpi pytany wczoraj po meczu, czy chciałby żeby dalej Sarri był trenerem, gada tam że no nie od niego to zależy i nie wyraził takiego wsparcia jakiego kapitan chyba powinien udzielić.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Cz4rny1337 »

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Groszek »

:lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: 2ps__ »

haha piękne :D
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: neks »

szpilman pisze: 30 maja 2019, 15:17
Groszek pisze: 30 maja 2019, 0:16 Sarri :oops: nie wiem czemu kibice Chelsea tak na niego pierdola typ jest słodki
No jak wystawiał Alonso przez pół sezonu to ciężko było go nazwać poczytalnym trenerem.
To i tak o pół sezonu lepiej niż Conte, któremu jakoś nikt nie zarzuca że cały drugi sezon pałował się pod te same schematy i ten sam skład.
Tak samo ciężko zarzucać brak elastyczności typowi który właściwie nie dostał preseasonu, a drużyna na starcie ligi coś grała. Ostatecznie każdy dostał szansę, Rubena świetnie wprowadził do składu, nie ma co pierdolić, momentami miałem chęć sobie wydłubać oczy, ale też Sarri trafił na najgorszą Chelsea ostatnich lat.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: szpilman »

Tu oczywiscie propsik za wprowadzenie młodzieży, oby w następnym sezonie tego więcej.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9519
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: potter »

Za kim dziś kciuki trzymane? Nie pytam ofc fanów obu zespołów.

Ja #teamTottenham
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: kocur »

Liverpool oczywiście
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: SWN »

Klopp wydupca do Szwajcarii jutro #pdk
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Ezio_Wroclaw
Posty: 2139
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:46
Lokalizacja: Wrocław

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Ezio_Wroclaw »

Nie oglądam meczy obu drużyn w lidze, więc nie wiem jak to wygląda z formalnego statystycznego punktu widzenia, ale choć przegrała z nimi Barca to jednak stawiam na Liverpool, Tottki się wydają strasznie bezpłciowym zespołem jeśli idzie o ligę angielską (Pod względem medialności, że tutaj Looserpool, #4 Arsenal itd.)
Obrazek

Nulla è reale, tutto è lecito.
https://musicxperienceblog.blogspot.com/ - maja pisaninka.
RateYourMusic
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: gambler »

Myślę że w każdej innej sytuacji Tottenham, który jest super klubem, ale dzisiaj jednak Liverpool.

Jestem mega fanem Kloppa, pod wrażeniem tego jak LFC odwrócił półfinał z Barcą i byłoby mi ich po ludzku szkoda gdyby przegrali drugi finał z rzędu i skończyli z niczym, przegrywając też ligę o włos.

Wiem, ze „zasługiwanie” w sporcie można włożyć między bajki, ale mam poczucie ze ten projekt kloppa powinien zostać podsumowany jakimś ładnym pucharkiem.
Rok temu byłem w Kijowie i kibice LFC spoko mordy, spędziłem z nimi więcej czasu pijąc piwo przed meczem, niż z kibicami Realu.

Oczywiście Pochettino też props i Tottki mają swoje argumenty plus takich chłopaków jak Son, których nie da się nie lubić.

Ogólnie jestem podekscytowany i liczę na wielki finał, wieńczący piękny sezon Champions. W momencie, kiedy planują superlige, najbardziej prestiżowe rozgrywki były świetną zabawą. Młode wilczki z ajaxu, cojones simeone i hattrick Ronaldo w rewanżu, niesamowite remontady w półfinałach, niespodzianki, emocje, piękne gole, wiele innych. Te rozgrywki kolejny raz wskakują na inny poziom i pokazują, ze można być zupełnie innym typem drużyny niż ligowa maszyna i osiągać tu sukces. Forma dnia, znoszenie presji, intensywność, umiejetność czytania i dostosowania się do rywala z innej ligi, wygrywanie kluczowych pojedynków na boisku, umiejetność cierpienia bez piłki, stałe fragmenty, gra na ryzyku w obronie, siła fizyczna, skuteczność i ... fura szczęścia. Dość powiedzieć, ze obaj finaliści byli kurwa blisko odpadnięcia w grupie. Dla mnie smaczek, Real schodzi z tronu po 1099dniach, pogoniony przez młodość i determinację, final w Madrycie z football coming home i dwoma trenerami, którzy właśnie przez Real byli nie do wyciagnięcia ze względu na obecne projekty.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Sidd »

Totki, żebym miał poczucie że City odpadło z mistrzem
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: nihil Novi »

#teamSpurs
Sensei życia
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: boixos »

nie byłaby to obecna LM, żeby Tottki czegoś tutaj nie wykręciły ciekawego, niech się dzieje
Awatar użytkownika
rubinstein
Posty: 1097
Rejestracja: 22 kwie 2019, 11:21

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: rubinstein »

lecimy
COYS!
Spoiler
Obrazek
jak sie obrazek nie wyswietla to dajcie znac
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: retriakaretrox »

Jak LFC nie jebnie tego w tym roku, to już nigdy..
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bolo »

Liczę na dobry futbol a nie męczenie buły czego się spodziewam.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ