Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: kapec »

O, mecz przyjaźni.
Awatar użytkownika
Wtn
Posty: 2148
Rejestracja: 17 kwie 2019, 10:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Wtn »


nowe intro LM
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Kalom »

:what:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4661
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Rupert »

Dobry smieszkizm

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: kapec »

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu wydał oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że AC Milan został wykluczony z rozgrywek europejskich w sezonie 2019/2020. W komunikacie czytamy, iż ma to związek z naruszeniem przepisów Finansowego Fair Play.

„AC Milan został wykluczony z udziału w rozgrywkach międzynarodowych UEFA w sezonie 2019/2020, co jest konsekwencją naruszenia przepisów Finansowego Fair Play w okresach 2015/2016/2017 oraz 2016/2017/2018” - napisano w oświadczeniu CAS.

W związku z tym szansę na grę w Lidze Europy otrzymuje Torino, które w poprzedniej kampanii zajęło siódme miejsce, tracąc pięć punktów do „Rossonerich”. Drużyna z Turynu przystąpi do kwalifikacji, dlatego zawodnicy będą musieli stawić się na zgrupowaniu nieco wcześniej. Pierwszy mecz w walce o awans do fazy grupowej „Granata” rozegra 25 lipca.

Wykluczenie Milanu to także dobre wieści do Romy. Rzymianie nie będą musieli grać w eliminacjach i bezpośrednio awansują do fazy grupowej Ligi Europy. Co ciekawe, „Lupi” spodziewali się tego jeszcze przed ogłoszeniem decyzji, bowiem odwołali swój pierwszy obóz przygotowawczy.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

To jest beka, że to finansowe fair play godzi w kluby typu Milan a takie PSG czy City robią sobie co chcą i w chuju mają. Mogliby to wycofać bo to i tak nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Kalom »

beka to jest, że takie kluby jak Milan nie przejmują się tymi zasadami FPP, bo i tak mają wypierdolone na granie w Lidze Europy i bardziej korzystne dla nich jest wykluczenie z rozgrywek niż spełnienie wymogów :dunno:
:joint: [*]
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

No nie wiem. Skąd w 2015 mogli wiedzieć, że w 2020 nie będą grać w LM tylko w LE? Z tego co widzę pierwsze nieprawidłowości były już wtedy.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: SWN »

Kalom, rozwiniesz jakoś ten ostatni fragment? Na tt pod newsem widziałem identyczne komentarze (Milan i tak ma wypierdolone, lepiej dla nich, pewnie wręcz się cieszą itp.), a nie do końca rozumiem piłeczkę. Kwestia terminarza zajebanego wyjazdami o pietruszkę i skupienie się na Serie A, czy o co chodzi?
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
ksiazenieporzadek

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: ksiazenieporzadek »

SWN pisze: 28 cze 2019, 15:59 Kwestia terminarza zajebanego wyjazdami o pietruszkę i skupienie się na Serie A, czy o co chodzi?
właśnie tak

a żeby wygrać całą LE i dostać się do LM to Milan jest zbyt chujowy, więc wolą przez Serie A
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Kalom »

No celem dla Milanu jest powrót do Ligi Mistrzów i skupianie się na wyniku w lidze. W tym sezonie było blisko TOP4, ale się nie udało, a ich kadra nie jest na tyle szeroka by bić na kilku frontach o wszystko. Ile znaczy LE dla Milanu było widać w tym roku jak mieli mecz o awans z grupy z Olympiakosem (wystarczyło go zremisować lub przegrać jedną bramką, a dostali 3:1 na wyjeździe i odpadli :dunno: ). Włosi ogólnie raczej krzywo patrzą na LE i nie bardzo obchodzi ich wynik w tych rozgrywkach.
Milan po prostu przyjął najsurowszy wyrok uefy jaki można dostać za FFP czyli wykluczenie z rozgrywek co znaczy dla nich, że na następne lata potencjalnej gry w pucharach mają więcej czasu na spełnienie wymogów. Jasne, że nie mogli przewidzieć gdzie skończą, ale podejrzewam, że w przypadku awansu do LM wybrali by inne surowe kary związane z np. zakazami transferowymi czy zakazem rejestracji piłkarzy do rozgrywek, ale koniec końców uefa by przymknęła oko na nieścisłości, a Milan by w LM zagrał :dunno:
:joint: [*]
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

Myślicie, że Piast może sprawić niespodziankę? Ja mam dziwne przeczucie, że mogą dać radę. Po stronie plusów na pewno fakt, że skład niemal niezmieniony co w przypadku polskich klubów jest raczej odstępstwem od normy. Imo będzie awans, róbcie screeny.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: mql »

składu nie zmienili, ale to działa w obie strony - chociaż podobno Aquino jest najlepszym z Hiszpanów, jaki do Polski kiedykolwiek wpadł :dunno:

tym niemniej to najlepszy czas w ostatnich latach, by poradzić sobie z BATE - w lidze nie są w tym sezonie juz takim hegemonem, a w skladzie brak gwiazd

trzymam kciuki za Fornalika i ekipę
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: darmody »

Ja może nie wychylałbym się z tym awansem Piasta (którego nie wykluczam), jednak uważam ze godnie się dzisiaj zaprezentuje. Myślę, że siła tej kadry jest delikatnie na plus w stosunku do ubiegłego sezonu, a Waldek King dobrze poukładał zespół więc spodziewam się dobrego meczu ze strony Piasta.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1739
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bunnymen77 »

Transmituja to gdzieś?
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: mateko »

Piast na TVP Sport.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: darmody »

Piast może sobie pluć w brodę, że nie udało utrzymać się prowadzenia do końca spotkania, bo przez większą część spotkania grali naprawdę nieźle. Szkoda tego gorszego okresu gry na początku drugiej połowy, bo awans z tak grającym BATE nie będzie czymś niemożliwym, a tak to sprawa została trochę utrudniona. Podobała mi się w tym meczu gra Felixa, z kolei Dziczek trochę mnie zawiódł.

Jakie macie nastawienie przed meczem Cracovii? Ja spodziewam się awansu do następnej rundy i mam nadzieję, że ekipa Probierza mnie nie zawiedzie. Cracovia pozyskała ciekawych zawodników do każdej formacji, odeszli jedynie Cabrera (mam nadzieję, że nie odczuje jego braku) i Hernandez po niemieckiej akcji. Obym nie musiał się jutro wstydzić w livescorze
Awatar użytkownika
kalahar
Posty: 96
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:54
Lokalizacja: 71/34

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: kalahar »

Bardzo szkoda, że Piast dziś tylko zremisował. W zasadzie Bate poza ostatnią akcją i bramką nie zagrażał i to Piast prezentował lepszą jakość. Fatalna historia przy straconej bramce, nie powinni dopuścić do dośrodkowania, a jeśli już to było tam dwóch zawodników, którzy mogli przeciąć podanie. Fragment między 75 a 90 minutą powinien zakończyć się bramką. Z uwagi na to, że kolejny mecz jest za tydzień, wydaj mi się, że Piastunki awansują.

Na Cracovię stawiam jutro bez większych obaw (ale nie grubo xD). Myślę, że mają motywację od początku fajnie się zaprezentować i Probierz odpowiednio ich zmotywuje, żeby wygrać.
ODPOWIEDZ