Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: 40 minut easy »

Z perspektywy kibica LFC chujowo, z perspektywy kibica piłki nożnej chujowo (bo zawsze fajnie jak grają ze sobą dwa zespoły z innej parafii) ale trzeba przyznać, że takiej fazy pucharowej Ligi Mistrzów to chyba jeszcze nie było :)
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Bakan »

„Looserpool” vs „I cyk do gabloty”

Nie ma lepszego sposobu na naplucie w mordy hejterom.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Lowrider »

Obrazek

40 minut easy
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: 40 minut easy »

:lol:
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: mql »

myslałem, że będę full wkurwiony z uwagi na odpadniecie Ajaxu w takich okolicznościach, ale ten wczorajszy mecz był po prostu za dobry, by się nim irytować

#łaczynas[s]piłka[/s]ślizgawka
BouncedDuck5106
Posty: 658
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:50

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: BouncedDuck5106 »

Ajax przegrał tak samo frajersko jak Barcelona, wstyd.
Awatar użytkownika
Froooz
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2019, 11:00

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Froooz »

A tak swoją drogą, to nie wiem jak Juventus mógł przegrać z tym Ajaxem. Prawie każda akcja zespołu przeciwnego, to jest 5 na 5 na połowie Ajaxu. Aż dziwne że oni nie potrafili tego wykorzystać. Wczoraj jak na to patrzyłem to łapałem się za głowę, grają super do przodu, szybkie tempo akcji, na jeden kontakt. Ale później jest strata i Tottenham wychodzi 5 na 5 a jest 40 metrów przed bramką. No kurwa, ja nie wiem co oni sobie myśleli. Przy takim wyniku trzeba się cofnąć w 9, zostawić tego Tadića z Ziyechem z przodu i niech walczą a reszta niech po prostu przesuwa. Sami sobie są winni, kryminał jak się na to patrzyło. Jestem pewien, że Liverpool takie błędy by wykorzystywał raz po raz i by się skończyło jakimś 4:0.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5922
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: mql »

Ajax zapomniał chyba, że nie gra już z Utrechtem czy innym De Graafschap - nic dziwnego w sumie, patrząc na przebieg pierwszej połowy. Poczuli się za pewnie i zostali konkretnie skarceni.
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: jabolsdz »

chłopaki, no wiadomo, Ajax trochę odjebał i nie zagrali wyrachowanie w defensywie, ale nie oszukujmy się, oni grali tak z każdym, tylko teraz Ziyeh zajebał 3 akcje bramkowe (przynajmniej jedna to setka, dla mnie dwie) w drugiej połowie, to tak naprawdę tego zabrakło.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Groszek »

Wgl to jak llorente zgarnial wczoraj wszystkie gorne piłki szacunek
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: szpilman »

wiecie co jest najpiękniejsze, że to na ślizgawkowym livescorze przeżywaliśmy te pół finały :oops:
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11511
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: SWN »

Też zwróciłem na to uwagę. Jestem od dawna mocno wycofany z piłeczki i widziałem, że spora część osób na Llorente przy linii bocznej zareagowała beką, tymczasem gość wygrywał praktycznie każdą stykową piłkę przyjmując sobie podanie na klatkę i trzymając przeciwnika za plecami, co wyglądało jak te memy 179cm vs 180cm. Praktycznie tylko De Ligt tam mu ustawał, zresztą trzecia bramka padła chyba nawet po jego (Fernando w sensie) odegraniu.

up: :oops: to już któryś genialny mecz od przejścia tutaj w ogóle. przypominam, że już pierwszego dnia bawiliśmy się przy city - tottenham
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4393
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Piters »

No tez wlasnie jak wczoraj oglądałem tego Llorente to myślałem, że tam jakiś Giroud biega
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: svnchez »

Jaram się tym odpadnięciem Ajaksu, najwyższy czas na nich. Łzy Pocha jeden z najbardziej ujmujących momentów w tym sezonie LM, Tottenham jakie trailery w końcówkach to może jeszcze być wspominane przez kilka lat, odrobienie strat przez Liverpool tak samo. Jeszcze nie wiem za kim będę w finale, bo spoko jakby ten Liverpool zamknął ryje hejterom, Klopp wygrał w końcu jakieś trofeum, no ale Pochettino też bardzo lubię, więc nwm, może faktycznie niech wygra lepszy.

W ogóle tak sobie pomyślałem, że ciekawe co by było jakby zamiast Wijnalduma biegał w tym Liverpoolu wciskany tam Zieliński :lol:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: serwus »

svnchez pisze: 09 maja 2019, 17:14 Klopp wygrał w końcu jakieś trofeum, no ale Pochettino też bardzo lubię
w sumie to do pochettino też się odnosi "wygranie w końcu jakiegoś trofeum". dwóch wybitnych managerów, ale obaj zero tituli w swoich obecnych klubach
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: svnchez »

Zgadza się, z tym że bardziej odniosłem się do Kloppa, bo już trzy razy poległ w finałach
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1600
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: retriakaretrox »

Obejrzę gdzieś dzisiaj któryś z meczy LE nie mając na nc+ tego pakietu za średnią krajową miesięcznie, tylko ten za 8 dyszek z Eleven, Canal + Sports itd? Mogą być kanały w językach których nie znam.
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: instinkt »

Tottenham fan apologizing to his wife ahead of the final
https://www.reddit.com/r/soccer/comment ... _ahead_of/
:lol:
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4647
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: szpilman »

retrox pw
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2020
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: imo »

Wijnaldum pan piłkarz się zrobił na przestrzeni ostatnich dwóch sezonów. Henderson z kolei ostatnie miesiące wielkie mecze. Wiem, że lubicie tu Totki, ale to LFC po prostu MUSI to wygrać i musicie przyznać, że należy im się jak psu buda trochę trofeum w tym sezonie. Piękny sezon UCL w każdym razie, chyba najpiękniejszy jaki dane mi było śledzić do tej pory. Do zobaczenia w livescorze !
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
ODPOWIEDZ