Liga Mistrzów i Liga Europy

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: horrypaz »



ta jakoś specjalnie nie mam pretensji o tego karniaka ale rozpierdala mnie to tłumaczenie z VARem. wczoraj w brytyjskiej TV komentatorzy i eksperci mówią że nie ma karnego (brak kontaktu, upadek zanim go smyrnął w ogóle) ale po sprawdzeniu powtórki Var stwierdził, że nie był to ewidentny błąd sędziego więc karny zostaje. Czyli co kurwa można ładnie paść i oszukać wszystkich to Var powie że tak ich nabrał że nie ma oczywistego błędu i też dadzą po nurze?
to samo z tym śmiesznym karnym dla BVB. Tyle pierdolenia że nie można wbiegać, że bramkarz na linii (pamiętam że jeszcze w preseasonie to się wczuwali) a tu kurwa bramkarz metr przed linią i to przed kontaktem z piłką w ogóle.

co za pojebana akcja
Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: ghost »

dawac kupony na dzis
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: mateko »

A po co, żeby znowu ktoś popsuł na starcie jak Inter :D

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
ghost
Posty: 69
Rejestracja: 14 wrz 2019, 13:11
Lokalizacja: 3city

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: ghost »

mateko pisze: 18 wrz 2019, 11:59 A po co, żeby znowu ktoś popsuł na starcie jak Inter :D

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
dawaj:D
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Deyker »

Jest jakiś kanał na YT albo coś gdzie zobaczę skróty wszystkich meczów z wczoraj? Fajnie jakby były w miarę obszerne. Coś jak w TV leci w Środę po meczach.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11605
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: FLoo »

A nie możesz obejrzeć na polsatsport.pl ? Powinny być
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: imo »

Trochę się cykam o tą obronę LFC w tym sezonie.
VAR to jawna beka.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Deyker »

Kurde takie proste, są. Dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: horrypaz »

https://highlightsfootball.com/
tu masz skroty po 10-12 minut.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11444
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: SWN »

o chuj, nie wiedziałem, że taki szpital dzisiaj na psg-real
Spoiler
Obrazek
w takim razie interesuje mnie tylko kto tym razem pokaże pałonga do kibiców w starciu atletico-juve
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Ablazir »

Dużo w tym chyba zawieszeń, ale no nie zmienia to, że Ci zawodnicy nie zagrają.
Obrazek
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: serwus »

dzisiaj se zobaczę co tam na wanda metropolitano. jest liga mistrzów, to odpalam mecz w którym gra stary portugalczyk, proste. tym bardziej, że w atleti jest też młody portugalczyk
Awatar użytkownika
PROBLEM
Posty: 67
Rejestracja: 01 cze 2019, 12:14

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: PROBLEM »

imo pisze: 18 wrz 2019, 12:10 Trochę się cykam o tą obronę LFC w tym sezonie.

:lol: :lol: dzień mi tym zrobiłeś, pozdro chłopie
jak zapowiadam wpierdol ściągam okulary
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3226
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: horrypaz »

wyłapią w pizdę najwcześniej w meczu o superpuchar
Awatar użytkownika
marco_pantani
Posty: 1424
Rejestracja: 11 wrz 2019, 19:40

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: marco_pantani »

zmieńcie nazwę tematu na kurwa LIGA EUROPY, bo czuję się jak w TVP
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: kaczuholek »

Horry pisze: 18 wrz 2019, 11:35 ta jakoś specjalnie nie mam pretensji o tego karniaka ale rozpierdala mnie to tłumaczenie z VARem. wczoraj w brytyjskiej TV komentatorzy i eksperci mówią że nie ma karnego (brak kontaktu, upadek zanim go smyrnął w ogóle) ale po sprawdzeniu powtórki Var stwierdził, że nie był to ewidentny błąd sędziego więc karny zostaje. Czyli co kurwa można ładnie paść i oszukać wszystkich to Var powie że tak ich nabrał że nie ma oczywistego błędu i też dadzą po nurze?
to samo z tym śmiesznym karnym dla BVB. Tyle pierdolenia że nie można wbiegać, że bramkarz na linii (pamiętam że jeszcze w preseasonie to się wczuwali) a tu kurwa bramkarz metr przed linią i to przed kontaktem z piłką w ogóle.

co za pojebana akcja
tak to wygląda właśnie niestety jak komentatorzy opisali od strony przepisów, że w praktyce var odwoła karnego tylko jak bedzie w zasadzie 0 kontaktu. dlatego po sezonie powinni cos w tym systemie zmienić bo to jest beka. ten wczorajszy karny napoli to już wgle sytuacja na maxa z dupy, bo prawdą też jest że henderson sie spóźnił z interwencją i kto wie, moze callejon biegnąc prosto do piły faktycznie zostalby sfaulowany i sie przewrocil. ale ziomek po prostu sie na niego katapultowal przed kontaktem jakimkolwiek :lol:. do tego z tej kamery z tyłu na callejona, jest taki kąt że nie widać momentu w którym on sie zaczyna przywracać, i tak przy każdym "lekko z dupy" karnym bedzie, ze z ktorejs kamery bedzie wyglądało myląco na faul. i wtedy ci z VARu z założenia mają sie wstrzymywac z interwencją bo "only big and clear mistakes" blabla

z bramkarzami i karnymi też coś wypada sprecyzowac w przepisach VARu, bo od dawna sie przyjęła niepisana zasada, że lekkie wyprzedzenie momentu uderzenia pilki przez bramkarza sie toleruje. no ale nikt kurwa nie wie, kiedy "lekkie" zamienia sie w "warte odgwizdania" :D. a z varem tak jak ze spalonymi przecież, mozna by z mega dokładnością sprawdzac czy wyszedl z linii czy nie.
Deyker
Posty: 1052
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Deyker »

Kurde to jak Real był wczoraj słaby to aż niewiarygodne. Ich gra przypominała mi grę naszej repy, próba wyprowadzenia, nie udało się, powrót z piłka do 2 stoperów i laga na kogoś z przodu. To jak zakładali pressing to była parodia. Atak z pomocą(lub z częścią pomocników) podchodził wysoko, a reszta zostawał i tym samym w środku robiła się taka przestrzeń, że PSG musiało to wykorzystywać. Było kilka akcji w których Paryżanie wychodzili z przewagą liczebną, nie przez to, że szli z kontrą tylko wychodzili spod tego pseudopressingu. Gdyby przeciwko Realowi grała poważniejsza drużyna to zamknęli by mecz szybciej i być może skończyłoby się jakąś manitą, a tak to niewiele brakowało, żeby Real wbił jakiegoś farfocla i była nerwowa końcówka.
Nie mogę patrzeć na grę Kroosa, jest tak do bólu przeciętny, nie wnosi nic i jeszcze zalicza groźne straty(co kiedyś mu się nie zdarzało). O tym, że jest za wolny nie wspominam(nawet nie tyle w samym biegu co w ogóle w poruszaniu się). Inna sprawa, że też nie ma z kim grać, a kiedyś miał. James coś tam próbował na początku i dał nawet 2 dobre piły, ale potem zgasł totalnie. Carvajal w obronie bardzo słabo, a w ataku też nie to co kiedyś. Najmniej najgorsi chyba stoperzy i Bale.
Awatar użytkownika
samir
Posty: 905
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: samir »

james to taki stojanow wczoraj (i zawsze) że ja pierdole, bardziej klocowaty od niego był chyba tylko jabba
Awatar użytkownika
Clay
Posty: 1561
Rejestracja: 03 sie 2019, 13:26

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: Clay »

Apeluję o docenienie Pana Piłkarza Idrissy Gueye
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: Liga Mistrzów i Liga Europejska

Post autor: jAg »

Clay pisze: 19 wrz 2019, 9:51 Apeluję o docenienie Pana Piłkarza Idrissy Pedały
Poprawiłem
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
ODPOWIEDZ