Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: suitup »

kurwa
Po 2.5 miesiącach przerwy bo kostka, wróciłem pograć w piłkę
Tydzień temu było superowo, oprócz tego ze nie miałem kondycji wcale
Wczoraj znów pełen energii poszedłem popykac, zapowiadalo się super, była dobra ekipka i po 5min znów się rozjebalo
Tylko teraz to nie mogłem ustac na stopę a wieczorem pierwszy raz chyba plakalem z bolu, no może nie cry my eyes out ale było chujowo
No i jestem smutny bo wiem, ze nie dosc ze znów nie pogram dłuższy czas to teraz bol jest 10x większy niż poprzednio
Muszę jechać na pewno na jakieś USG a naklepiej tomograf i zobaczyc co się stało, ale nie wygląda to najlepiej
27 prawie a ostatnio zdrowie jak u 70latka, chujnia max
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: imo »

Mam dla Ciebie radę panie [mention]suitup[/mention] . Mimo, że nie jesteś zawodowym sportowcem to musisz pamiętać, że każdy uraz zostawia ślad i nawet po skręceniu należy pracować nad stawem, m.in. rozbijać blizny i wzmocnić mięśnie stabilizujące. W tym wypadku polecam stanie na jednej nodze, a potem jaskółki i przysiady/pistolety na nierównym podłożu, najlepiej tym takim jeżyku rehabilitacyjnym.
Pozdrawiam i zdrówka życzę (chyba w sumie słowo pozdrawiam zawiera w sobie życzenie dobrej zdrowia prawda?)
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kaczuholek »

znam ten ból ziomek, tak jak kolega wyżej radzi, mimo że to potrafi być zajebiscie nudne to takie cwiczenia pod stabilizacje dadzą sporo korzyści, oczywiście jak sie juz wyleczysz.

ja mialem takie 2 poważniejsze skręcenia gdzie na nastepny dzień mialem problem by sie doczlapac do lazienki i kuchni, nie było mowy o wyjsciu z domu wgle, diagnozą było na szczęście po prostu poważne skręcenie, bez zadnych oderwanych części kostnych i innych takich. po 2 tygodniach juz dalo sie chodzic normalnie, ale zanim wyleczylo sie do 100% bez bólu przy wyginaniu kostki w rozne strony to potrzeba bylo 2 miesięcy. i wlasnie, w okresie tuz po powrocie czulem że bardzo "słaba" jest ta kostka, że tylko lekko cos krzywo stane i bedzie powtórka, psychicznie tez to na mnie zle wplywalo. dlatego próbowałem za namową fizjo właśnie takich jeżyków i innych przyrządów do pracy nad stabilizacją, i pomagało mocno w wyeliminowaniu uczucia podatności tej kostki na kolejną kontuzje

stabilizatory i inne takie nie rozwiążą ci problemu, trzeba będzie samemu nad tym popracowac. do tego w pilce noznej ogólnie stabilzatory to slaby pomysł, wiec nawet jak ktos ci zasugeruje to nie polecam
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: suitup »

Dzięki chłopaki, no teraz to ide do ortopedy asap i do wiem się co to jest
A ćwiczenia wezme sobie do serca i będę je wykonywał jak stopa będzie mogła utrzymać bez bólu ciężar ciala
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bartuz »

Panowie, czy moge gdzies obejrzec lige + extra z zeszłego weekendu?
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kaczuholek »

Bartuz pisze: 17 wrz 2019, 21:55 Panowie, czy moge gdzies obejrzec lige + extra z zeszłego weekendu?
meczreplay blogspot -> tam wrzuca gościu co na wykopie kiedyś na nicku szumek wrzucal wszystkie takie cafe futbole i ligi + extra
Bartuz
Posty: 449
Rejestracja: 20 maja 2019, 15:15
Lokalizacja: Fryna City

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bartuz »

kaczuholek pisze: 17 wrz 2019, 22:04
Bartuz pisze: 17 wrz 2019, 21:55 Panowie, czy moge gdzies obejrzec lige + extra z zeszłego weekendu?
meczreplay blogspot -> tam wrzuca gościu co na wykopie kiedyś na nicku szumek wrzucal wszystkie takie cafe futbole i ligi + extra
Bóg zapłać :bowdown:
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Bartek »

Kostyra kontra Pol na nastepnym Fame MMA podobno.

https://www.youtube.com/watch?v=zvE3ix0PncA (od 22:00)
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: SWN »

Mamy kogoś obcykanego w temacie NFL kto mógłby mi powiedzieć coś więcej albo rzucić linkami?

Widzę że trwa konkretna draka z Antonio Brownem, który został oskarżony o gwałt. Nie interesowałem się jakoś specjalnie, bo myślałem że skończy się jak z Cristiano, czyli baba się uciszy prędzej czy później. Teraz przeglądam sobie instagrama, a tu oświadczenia Browna że nie zagra już więcej w NFL, został wypierdolony przez Patriots świeżo po zmianie klubu, a pozostali właściciele też chyba nie chcą go zgarnąć mimo tytułu wolnego agenta.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: cloud »

[mention]joey[/mention]
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: joey »

z Brownem to długa historia i dla szerszego kontekstu warto poczytać o konflikcie z Roethlisbergerem (tu np. i tu też), który doprowadził do katastrofalnej w skutkach wymiany z Raiders (brak udziału w praktycznie całym obozie treningowym przez to, że sam odmroził sobie stupki, grożenie zakończeniem kariery przez konieczność wymiany kasku, opuszczanie treningów, udostępnianie różnych rzeczy w socialach, grożenie GMowi wpierdolem, tu kompletny timeline z odnośnikami do artykułów, tylko musisz czytać od dołu). Patriots podpisali go dzień po tym jak Raiders rozwiązali z nim umowę - ruch typowy dla Belichicka - high risk/high reward; szansy na wyprostowanie Browna upatrywano w kulturze panującej w szatni Patriots oraz codziennemu obcowaniu z ludźmi pokroju Belichick, Brady, bracia McCourty, Edelman i tak dalej, coś jak z Balotellim kiedyś albo Cousinsem w Sacramento po przyjściu Rondo, kiedy mówiono, że pod takim vetem ogarnie głowę. Brown oczywiście szybko wskoczył do rotacji, bo to jednak czołowy receiver w lidze (na marginesie, żeby zrobić mu miejsce w składzie, Pats musieli rozwiązać kontrakt z innym wr Demaryiusem Thomasem, co w kontekście wczorajszych kontuzji może trochę skomplikować sytuację NE w najbliższych kilku meczach), no i był szykowany na W2. W międzyczasie (3 dni po tym jak podpisał kontrakt z NE) w mediach wybuchła informacja o tym, jakoby miał zgwałcić i napastować seksualnie swoją trenerkę, ale ponieważ takie sytuacje się zdarzają co jakiś czas (np. Hill i Chiefs niedawno), to organizacja nie rozwiązała z nim z miejsca kontraktu, licząc na to, że nie dojdzie do procesu (to chujowa moralność, ale gdyby dobili ugodę, to rozeszłoby się po kościach zarówno u Pats jak i NFL) i jednocześnie przestrzegając go przed kontaktem z domniemaną ofiarą. Jak łatwo się domyślić, Brown umowy nie dotrzymał - zdążył zagrać dla Patriots z Dolphins, ale w międzyczasie groził ofierze w wiadomościach, no i w efekcie rozwiązano z nim kontrakt parę dni później (a tutaj cały timeline). Aktualnie Brown wypowiedział wojnę całemu światu na swoich socialach, atakuje dosłownie wszystkich, twierdząc, że już nie wróci do grania w lidze. W tym sezonie może być ciężko, ale nie zdziwię się, jeśli w przyszłym sezonie podpisze jakiś kontrakt, jak już wszystko ucichnie, a on sam zorientuje się, że poza łapaniem piłki to niewiele ogarnia w życiu i że lepiej wyciskać cytrynę tak długo jak się da.
trójkąt bermudzki wola mokotów
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: SWN »

Dzięki, zajebisty post.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5827
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: cloud »

o takie forum walczyłem.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

Po dobrym, merytorycznym poście wjadę ja z chujowymi ciekawostkami na temat kolejnych odpałów w piłce kopanej.
Już na początku przygody w Nicei Kaspera Dolberga czekała nieprzyjemna sytuacja.

16 września Duńczyk zauważył, że zginął mu zegarek. Przedmiot był nie byle jaki, ponieważ jego wartość wynosi 70 tysięcy euro. Napastnik szybko zorientował się, iż nie zgubił zegarka, lecz ten został ukradziony. Zgłosił sprawę na policję, a ta wszczęła śledztwo, które przynosi dość niespodziewane skutki.

Potwierdziło się powiedzenie, że najciemniej jest pod latarnią, bowiem wiele wskazuje na to, że Dolberg został okradziony przez kolegę z zespołu. „L'Equipe” informuje, iż sprawcą kradzieży ma być Lamine Diaby-Fadiga, napastnik, który od 2017 roku powoli przebija się do składu „Les Aiglons”.

Sprawa wymaga jeszcze potwierdzenia, ale dowody mają wyraźnie wskazywać na 18-latka. Wspomniany dziennik przekazuje, że władze Nicei są wściekłe na młokosa i jeśli wszystko się potwierdzi, wystosują surowy wymiar kary. Oprócz potencjalnych konsekwencji prawnych, młodzieżowy reprezentant Francji może się spodziewać wyrzucenia z klubu.
Poniżej wspomniany mistrz kradzieży
Spoiler
Obrazek
Kto by się spodziewał, kto by się spodziewał. Ale wjeżdża akcja hajs
AFP podaje, że 18-latek zdążył przyznać się już do winy i przeprosił za swoje zachowanie zarówno duńskiego napastnika, jak i trenera OGC Nice Patricka Vieirę.

16 września po jednym z treningów były zawodnik Ajaksu spostrzegł, że wśród jego rzeczy zlokalizowanych w szatni zespołu brakuje zegarka wartego około 70 tysięcy euro. W efekcie o wszystkim opowiedział lokalnej policji. Po dziesięciu dniach od tego zdarzenia, „L’Équipe” poinformowało, że sprawcą kradzieży jest Lamine Diaby-Fadiga, a więc młodszy od niego o kilka lat Francuz, który także jest zawodnikiem OGC Nice.

Przypuszczenia okazały się słuszne, gdyż jak przekazało AFP, 18-latek zjawił się dzisiaj w siedzibie klubu i w obecności swoich prawników przyznał się do wszystkiego. Następnie przeprosił Kaspera Dolberga oraz Patricka Vieirę, trenera drużyny.

Teraz jednego z najzdolniejszych wychowanków klubu z Lazurowego Wybrzeża czeka postępowanie dyscyplinarne, którego wynikiem, wbrew wcześniejszym doniesieniom o możliwym rozstaniu, najprawdopodobniej będzie na razie jedynie zawieszenie w prawach piłkarza.
I jeszcze zabawa w obecnym klubie Krystka Bielika
Richard Keogh, Tom Lawrence i Mason Bennett narobili sobie dużo kłopotów przez swoje nocne imprezowanie po oficjalnym klubowym obiedzie zorganizowanym przez przedstawicieli Derby County.

Trzej wymienieni wyżej piłkarze nie zdecydowali się na powrót do własnych domów po wtorkowym obiedzie integracyjnym z członkami zespołu z Championship i postanowili przedłużyć sobie spotkanie w okrojonym już gronie do późnych godzin nocnych. Ponadto wcześniej odmówili możliwości skorzystania z prywatnych kierowców, którzy mieli ich odwieźć, mimo że każdy z nich spożywał alkohol.

Ten fakt nie przeszkodził Tomowi Lawrence'owi i Masonowi Bennettowi zasiąść za kółkiem Range Rovera Sport, którego właścicielem jest pierwszy z nich. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez „The Telegraph”, auto prowadzone przez jednego z tych dwóch piłkarzy rozbiło się na latarni koło północy.

Ta kolizja doprowadziła do poważnego urazu kolana Richarda Keogha, który wykluczy go z gry do końca sezonu, o czym poinformowali już przedstawiciele drużyny w specjalnie wydanym oświadczeniu na ten temat oraz zatrzymanie przez policję dwóch pozostałych uczestników wypadku, którzy zostali oskarżeni o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.
Chciałem napisać jakiś dłuższy komentarz, ale w sumie to wystarczy

:bowdown:

dla wszystkich
WueR
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: WueR »

http://weszlo.com/2019/10/17/okradal-lu ... yk-gdynia/

Jak ktoś ma 20 minut to polecam przeczytać. Pojebana akcja w juhc. Kawał ścierwa z typa. A artykuł zajebisty, spokojnie topka na Weszlo w ostatnim czasie.
Awatar użytkownika
Tylko dobre dzinsy
Posty: 582
Rejestracja: 08 paź 2019, 15:37

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Tylko dobre dzinsy »

Ponad 40 minut mi by to zajęło gdybym nie pominął paru akapitów, ale historia niewiarygodna
Jak mlody g tylko troche mlodszy
Se wyjebalem z polski I ciagle na
Wolnosci mimo ze popelnilem wiele zbrodni
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: mql »

potwierdzam, świetnie się to czyta
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: MalkoNTENT »

Oszukanych przez Kamila ż. Jest więcej. Przyznać się kto postawił wtedy na Bałtyk? Post z tematu bukmacherka 5 września.
oyche pisze: 05 wrz 2019, 16:23 obserwujcie bałtyk, kurs chyba na podstawie tabeli (na forbecie 9.25), a zrobili kilka mocnych transferów

Obrazek
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Sidd »

Przeczytałem całość w długich odstępach w trakcie całego dnia - warto było, pięknie napisane i w juhc przykra sprawa. Ciekawe jak się rozwinie.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: retriakaretrox »

troszkę odbijając, wie ktoś co się stało z ekipą Boltonu? Robiłem sobie przegląd niższych lig angielskich po weekendzie i widzę, że jeszcze ekipa, która jeszcze do niedawna coś tam kopała w najwyżej klasie rozgrywkowej zaraz spierdoli się z 3 ligi między innymi przez to, że zaczęli sezon z -12 i średnio idzie im odrabianie, tak samo widzę, że zdyskwalifikowana została ekipa Bury
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
ODPOWIEDZ