Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: potter »

Kompany już się natrenował Anderlecht, 2 punkty w 4 meczach i oddał stery komu innemu, a sam pozostanie tylko kapitanem na boisku. Ale najpierw się musi wyleczyć, bo już kontuzja.
Awatar użytkownika
RW0
Posty: 2227
Rejestracja: 20 kwie 2019, 16:00
Lokalizacja: 71

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: RW0 »

Za ile nagelsmann w bayernie? 2-3 lata?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kapec »

Oglądalność wybranych meczów w poprzedni weekend

Stranieri robią robotę.

Celta - Valencia 751 osób :lol:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Piters »

Zawsze mnie smuci takie info, mimo że dużo małych dzieci umiera codziennie.
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
PeterStillNinety's
WNB Weteran
Posty: 2563
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:43

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: PeterStillNinety's »

Kulisy meczu Chiny - Polska

Kontuzje brak sportu byłem wyczerpanym wrakiem dziś powracam po swój łup jak pirat w ręce z hakiem
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: azar »

Spoiler
Kamil Turbo Grosicki pisze:Latem dużo dostawał pan ofert zmian klubu?
— Tak, ale nie były to ciekawe propozycje, więc nie zawracałem sobie nimi głowy. Często dużo się mówi, a potem nic z tego nie wychodzi. Nie mam menedżera, moja współpraca z Thomasem Krothem się skończyła. Chciałem zobaczyć, jak to jest bez agenta. Wszyscy o tym wiedzieli i sporo osób dzwoniło, żebym podpisał upoważnienie do przedstawicielstwa. Ale jednak na wysokim poziomie trzeba mieć menedżera i na pewno żałuję, że nie miałem podpisanej umowy z poważnym agentem.

Dlaczego?
— Bo to ja odczytywałem wiadomości, odbierałem telefony. Musiałem nasłuchać się, jak ja to zawsze mówię, różnych bajek.

Czyli szuka pan menedżera?
— Mam w planach, ale muszę to spokojnie przemyśleć. Porozmawiać z osobami, które są przy mnie cały czas i dobrze mi życzą. Nie są moimi menedżerami, jednak znają się na tym i będziemy się zastanawiać, z kim zacząć współpracę. Przekonałem się, że agent jest potrzebny. Chciałem sprawdzić, czy bez przedstawiciela będzie lepiej. Z pewnością jest gorzej.
ja pierdolę jaki to jest geniusz to nie mieści mi się w głowie :bowdown:
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
obuwie
Posty: 254
Rejestracja: 10 maja 2019, 23:00

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: obuwie »

Piłka to mu uratowała życie, bo nie poradziłby sobie IRL.
(⚆_⚆)
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kocur »

O kim to? Czyżby Kamil?
ksiazenieporzadek

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: ksiazenieporzadek »

no przecież napisane jest
azar pisze: 04 wrz 2019, 12:29 Kamil Turbo Grosicki pisze:
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kocur »

Soreczka, na taptalku nie widać :(
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: UlicaRzadzi »

Można gdzieś znaleźć komu strzelał w reprezentacji ten Al Daei ?
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: trez »

UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: UlicaRzadzi »

Dzięki, tak spojrzałem na tą listę i jest jednak mniej imponująca od Ronaldo. Po kilka bramek jakimś Nepalom, Laosom. Pojedyncze bramki z Meksykiem, Paragwajem, Ekwadorem. Nie wiem też jak się ustosunkować do 4 bramek przeciwko Korei Południowej. Jednak Ronaldo potrafił hat trick zajebać takiej Hiszpanii, nie mówię też sobie na jakiś słabych drużynach nabił bramek, ale sporo z dobrymi, niezłymi rywalami.
e: hattrick Szwajcaria, Szwecja + 1 gol i asysta w półfinale, przeciwko Holandii podczas euro 2004, dając finał. Takich rzeczy za chuj bym nie pamiętam, ale pamiętam finał po ostatnim gwizdku i zapłakanego Ronaldo, tam chyba Grecja w finale po rożnym wpakowało.
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2019, 10:06 przez UlicaRzadzi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: 40 minut easy »

cieszę się że dzięki tej liście doszedłeś do wniosku, że ronaldo > al daei
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: UlicaRzadzi »

Sam to napisałeś, byłem ciekaw po prostu czy tamten gość strzelił komuś sensownemu. Dobra cofam nie chce mi się wchodzić w dyskusję, która jest bezsensu. Kierowała mną zwykła ciekawość. No offence ziomek :)
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svnchez »

BTW, w reprezentacji Chin zadebiutował Elkeson. Brazylijczyk, którego pamiętam jeszcze z ligi brazylijskiej, że ciekawie się zapowiadał, ale wolał wyjechać do Chin mając 23-24 lata i siedzi tam od 2013 bodaj. Z taką małą różnicą w porównaniu do innych, że chce mu się grać i robi niezłe statystyki, w debiucie w reprezentacji 2 gole z Malediwami.
Żaden z naturalizowanych Polaków nigdy nie stał koło jego poziomu, myślę że gość spokojnie miał potencjał na jakieś BVB chociażby. W sumie aktualnie zrobił się z niego Ai Kesen, chociaz kiedyś za czasów gry dla Botafogo dostał powołanie na mecz z Argentyną, ale przesiedział cały mecz na ławce.
Kilka miesięcy temu Chińczycy naturalizowali Nico Yennarisa, wychowanka Arsenalu, który grywał w młodzieżowych kadrach Anglii.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
kaczuholek
Posty: 177
Rejestracja: 04 wrz 2019, 19:22

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: kaczuholek »

zawsze mnie ciekawiło, że do chin tylu brazoli zjeżdża, a argentyńczyków z kolei totalnie 0 poza randomowym lavezzim. w Japonii dokładnie to samo
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: azar »

tak z głowy tylko to byli/są tam choćby Tevez, Mascherano czy Dario Conca, ale faktycznie Brazylijczyków pewnie jest więcej. Magia kraju kawy działa ;)
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Lowrider »

no jeżeli to co mówił ostatnio na filmiku ćwiąkała, że jakiśtam klub chciał napastnika z la liga, nieważne jakiego, to działa w chinach w skali makro, to ja się nie dziwię że akurat brazole wpadają
ODPOWIEDZ