Sportowy Offtopic

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Sidd »

Może ja z moją lubą idziemy - nie pamiętam, na jakie dni kupiłem bilety
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svnchez »

W Brazylii skandal, bo bramkarza Sidao z Vasco wybrali piłkarzem meczu. Przegrali z Santosem 0-3, Sidao zawinił bodaj przy wszystkich golach i był najgorszy na boisku, a kibice dla beki wybrali go craque do jogo. Po meczu dali mu statuetkę, ale odebrano to jako upokorzenie zawodnika. W obronie stanęła spora część piłkarzy (w tym np. Maxi Lopez), telewizja globo wystosowała przeprosiny i zmieniła format wyboru na wspólną decyzję kibiców i redakcji. Podkreśla się też, że mecz był rozgrywany w weekend, w którym obchodzono dzień matki i Sidao zagrał z imieniem swojej matki, która zmarła gdy miał 17 lat i przez co nawet myślał wówczas o samobójstwie.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Sidd »

Przykre w chuj, empatycznie czuję się z nim związany ksywką.
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svnchez »

Kilka lat temu było głośno o 13-letnim wówczas Karamoko Dembele, który zadebiutował w Celtiku U-20. Dziś w wieku 16 lat z małym hakiem zadebiutował w pierwszej drużynie. Rocznik 2003.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Lowrider »

Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Sidd »

Niech sobie medale pozawiesza teraz
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: instinkt »

dopiero teraz sobie uświadomiłem że w tym roku PNA (wreszcie nie w środku sezonu, a normalnie w lato) i Copa America
jestem szczęśliwy
trzeba będzie chyba osobne temaciki założyć, bo zawsze były
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Piters »

Sara Carbonero, żona Ikera Casillasa ma raka jajników :what: Niby tak mniej ze sportem, ale pecha mają tam w życiu ostatnio, że ja pierdole
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Sined »

instinct pisze: 21 maja 2019, 22:12 dopiero teraz sobie uświadomiłem że w tym roku PNA (wreszcie nie w środku sezonu, a normalnie w lato) i Copa America
jestem szczęśliwy
trzeba będzie chyba osobne temaciki założyć, bo zawsze były
Czemu właściwie wyjątkowo jest w czerwcu? Z uwagi na odebranie prawa do organizacji Kamerunu i jakoś sklecenie imprezy tj. podarowanie czasu Egiptowi na przygotowanie się do jej organizacji?
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: instinkt »

teraz już chyba tak będzie na stałe [mention]Sined[/mention]
i całe szczęście

https://www.theguardian.com/football/bl ... ease-teams
But as of 2019, the tournament will be played in June and July rather than January and February and it will comprise 24 rather than 16 teams.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Lowrider »

haha poch przyżartował sobie że chcieli przed lm trenować w ośrodku treningowym realu ale perez się nie zgodził a tutaj cyk łzawe oświadczenie:)

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: Groszek »

[mention]Lowrider[/mention] Ale oni trenują w ośrodku Realu tak samo jak live, tam chodzi o to że Perez do niego powiedział że jakby chciał spać w ośrodku z piłkarzami to musiał by Real trenować
I media zrobiły nagonke że im nie pozwolił Perez stąd to oświadczenie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svnchez »

Wystarczy znać realia Pereza i zasady wg jakich stara się prowadzić klub żeby zrozumieć skąd to oświadczenie.

Ciekawe info, które chyba przeszło bokiem: w tamten weekend w meczu ligi boliwijskiej główny sędzia zasłabł, przewieźli go do szpitala i przed końcem meczu już pojawiła się informacja, że zmarł.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
FMH
Posty: 344
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:08

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: FMH »

Jose Antonio Reyes zginął dzisiaj w wypadku samochodowym.

Ja pierdole.
kocham pozdrawiam

#COYG
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: boixos »

strasznie smutna wiadomość w dniu piłkarskiego święta
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svnchez »

Mimo że sezon później wybrał Atletico to i tak dostał owację na Bernabeu za dwa gole z Majorką w ostatniej kolejce, które dały mistrzostwo w sezonie z Capello, bardzo wymowne. Szkoda.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
svlv96
Posty: 1448
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: svlv96 »

Szkoda chłopa, młody jeszcze był, pamiętam go jak pykał w Arsenalu
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11445
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: SWN »

Mi najbardziej przypadło go pamiętać z czasów pięknej ekipy Atletico, gdzie zdobyli LE. Smarkacz De Gea, z przodu Reyes, Kun, Forlan :oops: Wielka szkoda, jak zresztą każdego w tak przypadkowej okoliczności.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
retriakaretrox
Posty: 1597
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:24
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: retriakaretrox »

O kurwa, od rano chodzę w ekstazie na myśl o finale, a tu tak smutna informacja.. eh :(
ja się nie ślizgam, ja się ślizgawkuje
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4791
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: Sportowy Offtopic

Post autor: badi »

byłem wczoraj na siłowni i był też koleś, rok starszy ode mnie, którego w gimnazjum gnębiłem werbalnie i który teraz został policjantem. na potrzeby tej historii nazwiemy go wałys. normalnie się przywitaliśmy, ale mi już się morda zaczęła cieszyć, bo gościu wygląda jak jebany jaś fasola. no i tam ciach ciach, jakaś rozgrzeweczka, ja oczywiście jak lamus coś tam pomachałem w te i wewte i idę tyrać bic, no bo co kurwa, trzeba napierdalać jak w san andreas - wchodzisz i muskuł ma rosnąć, a nie jakieś fikanie i skłony dla kobiet. a wałys, powiem wam, full profeska, kurwa miota go we wszystkie strony, ja już z dwie serie zdążyłem zrobić, a ten dalej tam się majta, a ja się cieszę, bo miny robi takie groźne i spięty jest jakby w idolu na polsacie występował. śmieszne bardzo, mam nadzieję, że to czujecie. no ale chuj, najlepsze miało się dopiero zacząć, bo wałys ściąga buty i zaczyna napierdalać w worek. wałys ultimate kickboxer, napierdala te ciosy, kopniaki na a ja wykorzystując lustrzane odbicia po cichaczu wszystko obserwuje, a on mordy jak johny english przed lustrem.

później zacząłem ćwiczyć obok niego i sobie włączyłem nutkę zespołu muzycznego ĆPAJ SPAJL pt. w chuj. a tam wersy że nie rozumiem tego jak człowiek może zamienić się w psa. wprawdzie na słuchawkach, ale mógł usłyszeć i mnie aresztować. więc nie mówcie mi więcej co to znaczy RYZYKO, dobrze?

a reyesa szkoda, fajny to był piłkarz.
ODPOWIEDZ