Tenis

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

Dla mnie w przyszłości takim dominantem powinien być Miedwiediew, typ ma wszystko backhand forehand, serwis 2 metry a bardzo dobrze się porusza, dojebany return (np w meczu z Isnerem, który wiadomo jakim jest kotem na serwisie {statystycznie najlepszy na świecie ever}tym bardziej na twardej nawierzchni a miał on tylko 52 procent punktów wygranych po 1 serwisie, nie widziałem nigdy niższego u niego procentu). Danił co prawda zawiódł total na tych finałach ATP w Londynie tylko seta ugrał a w każdym meczu był faworytem. Powiedzmy, że wypadek przy pracy tak to sezon super mega równy i ma on cechy, które Ci liderzy posiadali jest spokojny nie unosi się jak jego inni młodzi kompani, spokój po każdym zagraniu skupiony. I w nowy sezon super wszedł. Młodzież ogólnie super umiejętności Zverev, Tsitsipas, Berrettini, Shapovalov tylko ta głowa, za szybko wybuchaja potrzebują jeszcze ograć się myślę dużej pracy z psychologiem. Jak się spojrzy kto tak regularnie kosił w ostatnich latach to oazy spokoju Nadal, Djoko, Fedex. Warto zauważyć jak mentalnie dorósł Thiem pamiętam go parę lat temu jak takim młokosem był nakurwial bomby po autach cały czerwony, teraz widać dojrzał, zaczyna być pewnym. Szczególnie na ziemi jest mega groźny i z każdym może wygrać, teraz wchodzi w najlepszy wiek dla sportowca więc no nie jeden turniej powinien wygrać. Taki Fognini mega umiejętności tylko no z głową nie tak, na ziemi normalnie to jest demon, to co z nadgarstka gra czasem to czapki z głów. Nawet zaryzykowalbym tezę iż jeśli chodzi o czysty taki talent, nadgarstek to najlepszy ma Fog tylko jest leń i pojeb. W pamięci mam jak rozjechał Nadala w jego ulubionym turnieju (obok oczywiście French Open) - Monte Carlo, w którym wygrywał 11 razy, Fog w półfinale rozjechał króla maczki 2-0, cudownie się oglądało Włocha w takim wydaniu, niestety jest to rzadkość. Paru tych aspiratow bylo, np Raonic, jeden z najlepszych na serwisie w historii ATP, numer 3 w 2016(26lat), ogromny talent ale coś nie pyklo i teraz zapomniany na 32 pozycji i tylko w dół jedzie a właśnie na niego stawialem, że przejmie po Fedexie tron. Co do tego sezonu to myślę, ze jeszcze pod dyktando Djokovicia, Nadala też bym nie skreślał w ostatnich 25 spotkaniach przegrał tylko raz. Więc moim zdaniem młodzi poczekają jeszcze trochu.
Awatar użytkownika
Kacper
Posty: 617
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:45

Re: Tenis

Post autor: Kacper »

Hurkacz z kompletem singlowych zwycięstw w ATP Cup, odpulenie Schwartzmana Coricia i Thiema robi wrażenie

a Medvedvev ma wszystko do grania z linii końcowej, ale słabe wyjście do przodu. Tego się będzie musiał nauczyć. Moim zdaniem młodziaki trochę się łokciami porozpychają, ale to jeszcze nie ten sezon. a Bobby Bauptista Agut nie zaliczy żadnego zjazdu, no co Ty
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Tenis

Post autor: instinkt »

uwielbiam tego świra Paire, szkoda że nie ugrał
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

recklezz poleciał jak bengal tylko z interpunkcją :D
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Tenis

Post autor: kocur »

Ale te korty są wolne, masakra. Więc finał Nadal - Djoko prawie pewny :/

No kurwa jeszcze jakieś narty wyjeżdżają zamiast Tsitsipas - Raonic :/
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

O tyle co Djoko to pewny bo co najwyżej ma w ćwierćfinale Federera tak to z góry idzie, Nadal ma prawdopodobnie Thiema(który co prawda nie błyszczy w tym roku ale jest typem zawodnika, jaki nie odpowiada za bardzo Nadalowi a sam Rafa jakoś taki nie pewny dużo błędów popełnia jak na niego ale on ma w zwyczaju się rozkręcać z meczu na mecz.) i Miedwiediewa, który bardzo dobrze wszedł w ten rok na twardych nawierzchniach robi wrażenie. Jutro ciekawe typy, myślę że spokojnie mocniej można zagrać Thiem'a wiem z Boltem 5 setów ale z przekroju całego meczu to jechał z nim ostro wygrane sety jego do 1,2,2 a przegrane 5-7 i 6-7 no coś pękało w końcówkach ale tak to gruba jazda była solidne 85 procent co set średnio wygranego 1 serwisu utrzymywane. Fritz no co wygrywa spotkania w których jest faworytem, z Andersonem 5 setów gdzie po 3 secie Kevin już ledwo dychal. Gdybym nie znał Kyrgiosa, patrząc na wyniki to powiedziałbym że teZ tutaj easy win... Ale juz znam tego gagatka parę lat i tyle razy wpierdalal spotkania których kurwa no nie miał prawa to odpuszczę sobie go, powiedziałem że już nigdy nie zagram go jako faworyta można próbować jakieś handi czy coś jak jest outsiderem bo umiejętności ma ale po takim kursie nie warto, co prawda Chaczanov gra słabiutko męczy się strasznie z zawodnikami z którymi normalnie do zera by jechał setowo, wczoraj miałem wolny czas i ogladnalem połowę meczu z Ymerem to katastrofa oboje wymiany na 10 zagrań max albo aut na 3 metry gdzie jeden albo drugi spóźniony albo siatka, poziom no dramatyczny. Ymer już miał serwis na mecz ale sam się połamał. Więc na jutro widzę Thiem'a i Miedwiediewa w handicapie gemowym -6.5.

Niezłe jaja dziś u babeczek, szło się obłowić na live kto tam był uwazniejszy, dziś zasada outsider wygrywa, Gauff kurs 6 wygrana, Wang kurs 8 wygrana, Sakkari i Yebbour po kursach 3.3 wygrały hehe. Póki co dwie faworytki wygrały tylko reszta w tył, ale tak jak pisałem ten sezon WTA to będzie jedna wielką niewiadoma bez określonej liderki co szlem to kto inny w finale, tak przewiduje. Więc no warto łapać większe kursy, spore szanse na zwycięstwo jutro ma nasza Iga Świątek, szkoda że w środku nocy gra ale z taką dyspozycja 2.30 jak najbardziej do ruszenia.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Tenis

Post autor: kocur »

Król jak wybrnął :bowdown:
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: Tenis

Post autor: recklezz »

No nieźle hah z 8-4 8-10 WTF obsral badeje ostro. W ogóle ten tie break do 10 w 5 secie przy wyniku 6-6 jest świeżo od tego roku w AO praktykowany jeśli chodzi o single ATP, jeszcze podczas poprzedniej edycji tie-break(6-6) 5 seta rozgrywany był do 7pkt(a do 2018 w AO rozgrywało się 5 sety do 2 gemów przewagi bez tie breaka), hah może mu się coś pojebało rok temu już by schodził z kortu po 7 wygranym punkcie. Żeby ktoś nie był zdziwiony, że nagle do 7 minęło z przewagą a grają dalej. Podczas Roland Garros 5 set do 2 gemów przewagi(bez tie breaków spotkanie się może skonczyc nawet 100-98) i jest to aktualnie jedyna taka praktyka rozgrywania 5 seta która się zachowała. Wimbledon przez szereg lat był rozgrywany w takim samym systemie jak RG(co dziwne bo tam najtrudniej o przełamanie i zdarzały się przypadki,że mecz trwał dłużej niż jeden dzień a nawet zdarzyło się rozgrywać 3 dni jeden mecz, oczywiście z przerwami sławetny pojedynek Mahut Isner z 2010 gdzie 5 set zakończył się wynikiem 70-68) lecz po analizie ostatnich 20 lat turnieju włodarze postanowili dokonać zmiany i od 2019 przy stanie 12-12 w gemach podczas 5 seta zarzadzany jest tie break do 7. W US Open w 5 secie przy 6-6 jest tie break do 7(2 pkt przewagi). Ciągle się coś zmienia warto sprawdzić jak jest przed turniejem.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Tenis

Post autor: kocur »

Lecisz z nim Thiem!

Że akurat muszę wyjść :/
Awatar użytkownika
mnich
Posty: 125
Rejestracja: 15 wrz 2019, 16:54

Re: Tenis

Post autor: mnich »

Dobry mecz, Rafa jak go cos wyprowadzi z równowagi, nie potraf pozniej tego wyrzucic z glowy
Awatar użytkownika
mateko
Waste Management
Posty: 6707
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:47
Lokalizacja: Łódź

Re: Tenis

Post autor: mateko »

:cry:
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9023
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Tenis

Post autor: genocidegeneral »

czemu Djokovic jest tak nielubiany?
Obrazek
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4611
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Tenis

Post autor: Parlae »

Też mnie to zastanawia. Ja np. nigdy nie lubiłem Nadala ale Federer i Djoko spoko.
Awatar użytkownika
2do5
Posty: 2073
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:08

Re: Tenis

Post autor: 2do5 »

Novak jest spoko gościem, ale tenisowym nudziarzem, w jego grze nie ma nic ciekawego, nadzwyczajny rzemieślnik który zabija przeciwników po prostu przebijaniem piłki na druga stronę kortu i wychodzi mu to fantastycznie
lygrys pisze: Zapraszam do merytorycznej dyskusji.
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Tenis

Post autor: kocur »

genocidegeneral pisze:czemu Djokovic jest tak nielubiany?
Bo to gracz mocno defensywy, plus jak przegrywa jest klaunem
Awatar użytkownika
przedszkolanek
Posty: 17084
Rejestracja: 21 kwie 2019, 21:29

Re: Tenis

Post autor: przedszkolanek »

emocjonalnego stosunku do tenisistów nie mam (no może poza rogerem, ale tylko trochę), ale djoko sprawia dla mnie wrażenie osoby nieco antypatycznej z mordki
gimb
Posty: 497
Rejestracja: 03 maja 2019, 8:45

Re: Tenis

Post autor: gimb »

gdybym miał usiąść przy djokovicu to bym się bał że w ostatniej chwili wyszarpnie mi krzesło spod dupy
mudryk
Awatar użytkownika
emcess
Posty: 3927
Rejestracja: 18 kwie 2019, 20:21

Re: Tenis

Post autor: emcess »

zawsze mówią o jego TENISOWEJ KLASIE AHH NOVAK, tak może i to wygląda dopóki nie przegrywa, wtedy obrażanko się zaczyna
Obrazek jebac kiboli
Awatar użytkownika
pykpyk
Posty: 1061
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:15

Re: Tenis

Post autor: pykpyk »

dokladnie djoko to chuj jebany jest udaje fajnego a jak tylko cos nie wychodzi to na kazdego wkurwiony dzieci od pilek bije i odpierdala jugola
+ jak przegrywa wazne mecze to nagle kurwa chory przerwa medyczna a potem wygrywa kutas znowu
sory poniosło ale znowu to samo sie odjebalo w finale kurwa
w tenisa grac umie ale czlowiekiem jest smieciowym
zuperhero
Posty: 1681
Rejestracja: 06 maja 2019, 22:08

Re: Tenis

Post autor: zuperhero »

bez przesady że człowiek śmieć, po prostu gościa często ponosi w przypływie negatywnych emocji i mu odwala. A to rzeczywiście wywołuje taki mindfuck- że jak to przecież to taki uśmiechnięty łepek, tutaj pośmieszkuje tutaj zbije pjone, a po chwili drze jape i odpierdala maniane. Poza tym na pewno dobrej prasy nie zrobił mu romans, który był taką tajemnicą poliszynela w środowisku i otaczanie się jakimiś dziwnymi guru religijno-filozoficznymi w sztabie szkoleniowym i pewnie życiu prywatnym
ODPOWIEDZ