Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

bvng pisze: 28 lip 2019, 13:02 Liverpool oprócz van dijka jakich ma klasowych cb? Wydaję mi się że Matip to taki poziom właśnie obecnie chambersa, sokratis trochę wyżej.
Z tym Van Dijkiem to racja z tym, że Holender to fenomen pod względem kierowania całym blokiem obrony i wpływem na pozostałe ogniwa defensywy. Nie znajdziesz chyba drugiego takiego CB który aż tyle by pokrzykiwał i gestykulował kierując w ten sposób zespołem. Jak masz takiego lidera to wystarczy, że postawisz obok niego obrońcę choćby poprawnego i już będzie to dobrze wyglądać. Arsenal kogoś takiego nie ma i to nic dziwnego bo generalnie takich CB jest na świecie zaledwie kilku. Przy Van Dijku nawet Lovren wyglądał dobrze a Gomez grał tak, że chwilę potem debiutował w kadrze (gdzie z Brazylią był jednym z lepszych na boisku więc tutaj może mamy jednak do czynienia ze sporymi możliwościami), Matip też oczywiście klasa wyżej niż wcześniej.

Generalnie to oczywiście propsuję transfer Pepe (o ile potwierdzony) ale uważam, że priorytety powinny być gdzie indziej. Co nie zmienia faktu, że ekscytacja fanów Arsenalu jak najbardziej zrozumiała bo to kawał piłkarza.
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bvng »

Z tym że nawet jak popatrzysz na liczbę strzałów czy te statystykę expected goals to arsenal miał bardzo dobra skuteczność, w tym sezonie może juz się to nie powtórzyć. A było w tym sezonie bardzo dużo meczy gdzie męczyli się z zespołami z dolnej części tabeli właśnie również przez brak przebojowości, progresywnych biegów dryblingów itp co właśnie ma dać pepe, wiec dla mnie również taki skrzydłowy na równi z cb potrzebny jeśli nie bardziej. Poza tym to nie da się całego składu wymienić w całym okienku i coś grać, wystarczy spojrzeć na Milan. Taki sobie plan ułożyli, że wezmą ludzi których najbardziej opłaca się wziąć w tym okienku czyli właśnie powiedzmy pepe, Tierneya, salibe, a reszte mogą sobie wypożyczyć jak ceballosa żeby nie wydawać aż tyle kwitu, ale jednak też zwiększyć trochę głębię składu. Taki rugani na dwa lata z wykupem to chyba nie aż taka zła opcja, wybitny on może nie jest ale solidny. A wystarczy, że nie będą popełniali tyle błędów i już staty wzrosną i beda się mogli bić o top4.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Gdzieś czytałem ze scouci Bayernu odpalili Pepe bo uważają ze potrzebuje dużo miejsca przed bramka przeciwnika, a z topowymi drużynami większość stawia autobus i jest lippa wtedy

No ale propsy bo Lille i agent piłkarza od pół roku próbowali go gdzies wcisnąć w topowy klub i w końcu znaleźli

Myśle ze dobra opcja dla niego chociaż hajs ryzykowny
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

wiadomka, Pulisic >
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bvng »

Ja gdzieś czytałem że pulisic nie jest warty złamanego pensa i go scoutci Lecha Poznań też odpulili
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

XD nie zesrajcie się

Agent gada od pół roku o United, Bayernach, Liverpoolach, sam zawodnik ze marzy o Chelsea a jak przyszło co do czego to się zgłosiło tylko Napoli i Arsenal

Pozatym nie powiedziałem ze ejst zły, ale ryzyko jest, tyle
Obrazek
Graf
Posty: 139
Rejestracja: 28 kwie 2019, 9:11

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Graf »

bvng pisze: 28 lip 2019, 15:15 Ja gdzieś czytałem że pulisic nie jest warty złamanego pensa i go scoutci Lecha Poznań też odpulili
Stawiasz Chambersa na równi z Matipem, just sayin’
frontkick pisze: cały kraj sie jara poza jedna jedyna wioska nieugietych galów sluchajacych belmondziarza i sentino
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bvng »

To było trochę wyhiperbolizowane żeby make a point mate, a poza tym o zainteresowaniu dużych klubów tez się mówiło jak również o tym że były oferty z innych klubów za niego mądralo, nie tylko Napoli i arsenal, chociaż jakbym mną się interesowało Napoli i Arsenal to bym się cieszył, aż takich gamoni to tam nie mają i w każdym klubie pracują profesjonaliści jednak, to że nie pasuje pod styl Bayernu nie znaczy że nie będzie pasował pod styl Arsenalu, inaczej była by sytuacja że po tych dobrych grajków by 20 klubów się zgłaszało, trzeba zawsze ważyć potrzeby/możliwości finansowe również...
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Ablazir »

Cz4rny1337 pisze: 28 lip 2019, 15:18 XD nie zesrajcie się

Agent gada od pół roku o United, Bayernach, Liverpoolach, sam zawodnik ze marzy o Chelsea a jak przyszło co do czego to się zgłosiło tylko Napoli i Arsenal

Pozatym nie powiedziałem ze ejst zły, ale ryzyko jest, tyle
przecież 4 kluby się zgłosiły, w tym Live i ktoś tam jeszcze podobno
Obrazek
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: TheGreatestGolota »

Bayern Napoli Live Arsenal
Gość ma moc by robić wiatrak z dziewicy taka hiperbola i apliqeta liże se pleta na myśl o bieganiu za pepe taka hiperbola.
Bayern w życiu nie zapłaci za kogoś takiego 80 mln euro oni to by chcieli mieć GB11 za darmo z pensja 8mln euro
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1777
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bunnymen77 »

TheGreatestGolota pisze: 27 lip 2019, 15:47 xhaka oraz ceballos mają świetny strzał.
No xhaka to ma takie pierdolniecie ze nad londynem już gołębie nie latają.
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bvng »

Xdddd

No ale czasem mu się jednak uda
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

czy City planuje jakieś ruchy po wyjebaniu Sane jeszcze? oprócz próby wymiany Danilo na Cancelo?
bo chyba troche bieda będzie na lewej?
i na śo? mają 3 obrońców i Mangale
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Kalom »

Na LO odkupili Angelino z PSV, który zagrał tam dobry sezon, więc do momentu jak Mendy nie będzie zdrowy to pewnie on i Zinchenko będą walczyć o miejsce na pozycji. IMO styknie :dunno:
:joint: [*]
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6900
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

na lewej pomocy... po odejściu Sane
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1236
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Kali »

Coś o Oyarzabalu mi się przewinęło w kontekście zastępstwa za Sane, ale generalnie nie do końca wiadomo czy on odejdzie z City. Kicker niby kilka dni temu napisał, że deal done i za 100 baniek Sane w Bayernie, ale od tego czasu cisza.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9750
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

A na środku obrony ma być w razie czego Fernandinho przesunięty w sytuacji awaryjnej.
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Właśnie jak tak dzisiaj sobie rozpisywałem składy to niby to City to kadrowe monstrum a linia obrony wyszła:

Zinchenko-Laporte-Stones-Walker

W sumie na papierze zestawienie nie więcej niż przyzwoite. To znaczy i tak pewnie ligę rozjebią ale żeby to był zbalansowany skład to bym nie powiedział.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9750
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Cancelo pewnie wbije, już niemal deal done: 35 mln [lub trochę więcej] + Danilo.
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bvng »

Ale jednak CB to im potrzebny bo z tym Stonesem to nigdy nie wiadomo jak będzie
ODPOWIEDZ