Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: czardi »

Main pucharki Guardioli co sezon:

08/09 - 3/3
09/10 - 1/3
10/11 - 2/3
11/12 - 1/3
12/13 - przerwa
13/14 - 2/3
14/15 - 1/3
15/16 - 2/3
16/17 - 0/4
17/18 - 2/4
18/19 - 3/4

17/33 ponad 50% mozliwych do zdobycia , tryplecik z Barceloną, pierwszy w historii tryplecik krajowy w Anglii :bowdown:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: SWN »

Do tego bodajże pierwszy w historii trener, który obronił mistrzostwo w lidze angielskiej, hiszpańskiej i niemieckiej jeśli nic nie pomyliłem. Trochę spóźnione, no ale propsy również ode mnie.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sidd »

Wielki Pep, Wielkie City. :bowdown:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Mutley »

Pep wiadomo props. Mimo, że miał grube miliony na transfery, to stworzenie takiej drużyny nie było z pewnością łatwe. Jeszcze większy props, że potrafił poradzić sobie z Liverpoolem, który rozgrywa najlepszy sezon od X lat.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Nie umiem nie lubić drużyn, które buduje. Plus sympatyczna mordka sie wydaje, Pepowi zawsze dobrze życzę
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Ja na odwrót, bo nie lubię Barcy i Bayernu. Ale teraz ma drużynę mi obojętną, więc wielkie pozdro dla niego. Chociaż ja jestem właśnie gdzieś pośrodku tego gadania o geniuszu i kasie. Tzn. wiem, że bez tej wydawanej forsy nie dokonywałby aż takich czynów, a z drugiej strony wydaje mi się, że żaden inny trener, nawet wydając tyle co Pep, nie potrafiłby zrobić z zespołu aż takiego potwora.
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sidd »

Kompany odchodzi z City. Dzięki Kapitanie za wszystko
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

aktywowano ponoc klauzule w kontrakcie Giroud i zostanie rok dluzej, najgorsze jest to, ze w tym newsie informuja, ze Higuain nie bedzie przedluzany, wiec Olivier bedzie pierwszym napastnikiem, a na lawce Tammy.

no kurwa atak Willian - Giroud - Pedro, rozumiesz jeden z drugim, 18 goli w lidze w przyszlym sezonie z tego 5 strzeli pod koniec sezonu powracajacy Ruben, a 6 Kante.
Obrazek
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Lowrider »

15 lat gry w czołówce to i tak było za dużo
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bolo »

Czarny i tak będą w top4 bo united zostanie chujowe na zawsze a arsenal się spierdoli na koniec roku.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Whiskiz »

A czy pep ugra cos kiedys z klubem ktory nie ma zrobionego skladu albo nieskończonego budżetu? Wiadomo jest świetnym trenerów ale robienie z niego geniusza piłki nożnej i słanie :bowdown: :bowdown: :bowdown: to jak przyklaskiwaniu dzieciom szejka ze są bogate i obrotne w życiu :rotfl:
Gusher
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:38

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Gusher »

No tak, przykład MU czy PSG (czy Legii) pokazuje jak duzy budzet wystarczy do zbudowania potwora.
Widziales w ogole jak ManCity gra? Gra niemasowicie i odpadniecie z LM to byla kwestia niesamowitego pecha.
+ gra swoim stylem i wprowadzil go w kilku druzynach. Rozwija zawodnikow. Ale wiadomo, nie wygral LM z Pogonią Szczecin to jest nikim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Whiskiz »

MU to cyrk na kolkach, głównym problemem jest arcychujowe zarządzanie i w PSG to tez sie ujawnia. Nie wygrał LM z nikim poza totalnie dojebana barcelona. Dominacja bundesligi z bayernem to żadne osiągniecie to robi tam każdy. Na duzo większe propsy w Anglii zasługuje Klopp. W przeciwieństwie do pepa nie przypomina to kariery w fm z nieskończonym budżetem i posiadaniem każdego piłkarza o którym się tylko pomyśli :roll:
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: czardi »

Dominacja ligi angielskiej to też nic nadzwyczajnego, pierwszy krajowy tryplet w historii potężnego angielskiego futbolu, gdzie każdy może wygrać z każdym blablabla to też coś normalnego. Liga Mistrzów to jedyny wyznacznik, gdzie do finału dochodzi Spurs, a do półfinału Roma, kolejno bezsprzecznie TOP1-2 drużyna na świecie w sezonie 18/19 I TOP3-4 drużyna w sezonie 17/18 :lol:
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

ja osobiście bardzo doceniam jego wizje i umiejętności w budowaniu kadry/radzenie sobie z kryzysami w szatni (typu współpraca z Aguero, gdzie już się wydawało że chłop jest na wylocie)
ale fakt jest taki, że pomimo braku trofeów to Klopp i jego mozolna robota z jakimś kurwa Lovrenem w defensywie robi na mnie troszke większe wrażenie niż Guardiola, który zawsze dostaje najmocniejszą drużyne na danym podwórku - jeżeli nie top1 sportowo w danym momencie, to z zasobami ala "dobry wujek" z FMa (czy jak to się tam nazywało :D)
czekam aż za pare lat zahaczy jeszcze o Juve i PSG - ale nie chce żebyście to odebrali jako jakąś przypierdolke albo deprecjonowanie osiągnięć
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: czardi »

Klopp sam sobie winien, robiąc z drugiej drużyny w lidze niemieckiej (zasoby) w pół sezonu kandydata do spadku. Gdyby był stabilniejszy, to dostałby propozycję współpracy od poteżniejszej drużyny niż Liverpool bez mistrzostwa od trzech dekad. Ale tutaj za to dostał tonę cierpliwości, czego nie miałby w City i dwa rekordowe transfery i jest szansa, że w końcu dorzuci coś do gabloty. Guardiola się wjebał z butami do piłki i co by się nie działo, to zawsze zapewnia efektowny futbol i grę o wszystko przez większość sezonu, nie odpuszczając żadnego z pucharów. Dlatego przebiera w potentatach, choć wzięcie City trochę temu zaprzecza, bo co to za potentat zajmujący czwarte miejsce w lidze, dodatkowo z takimi asami w kadrze jak Hart, Sagna, Zabaleta, Fernando, Nasri, Bony, Navas, Clichy czy Demichelis?
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Whiskiz »

instinct pisze: 20 maja 2019, 11:41 ja osobiście bardzo doceniam jego wizje i umiejętności w budowaniu kadry/radzenie sobie z kryzysami w szatni (typu współpraca z Aguero, gdzie już się wydawało że chłop jest na wylocie)
ale fakt jest taki, że pomimo braku trofeów to Klopp i jego mozolna robota z jakimś kurwa Lovrenem w defensywie robi na mnie troszke większe wrażenie niż Guardiola, który zawsze dostaje najmocniejszą drużyne na danym podwórku - jeżeli nie top1 sportowo w danym momencie, to z zasobami ala "dobry wujek" z FMa (czy jak to się tam nazywało :D)
czekam aż za pare lat zahaczy jeszcze o Juve i PSG - ale nie chce żebyście to odebrali jako jakąś przypierdolke albo deprecjonowanie osiągnięć
Wg mnie następne będzie juve a później może powrót do barcy. Chociaż byloby super jakby poszedł do psg, ciekawy jestem jak szybko straciłaby opinie ligi farmerów a stałaby się najpotężniejsza liga świata dla ludzi
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

myślicie wgl że podpisze tą umowe o której w mediach trąbią (o ile jest prawdziwa) 100mln za 5 lat? czy posiedzi te 2 lata za 24 i pójdzie do Juve albo PSG właśnie?
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Whiskiz »

Myślę że odejdzie za te dwa lata.
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: czardi »

Odejdzie raczej i pozgarnia mistrzostwa w dwóch najłatwiejszych ligach, które mu zostały.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
ODPOWIEDZ