Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

no Sarri sam mowil, ze uwaza, ze to slaby pomysl ten towarzyski, a i tak go jebia :dunno:


brawo kurwa bo prawodobnie to zerwany achilles, takie ploteczki sa. Nawet rok bez gry, elo.

Ten to ma przejebane, jak nie plecy to teraz to, mam nadzieje, ze jest lepiej i na miejscu go kozacki sztab medyczny poskłada. przykro w chuj ze go nie bedzie w finale
Obrazek
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

1. Hazard- kolejny indywidualny rajd na który stać tylko zawodników wybitnych (choć Ben Arfie też kiedyś wyszło...)
2. Schurrle- tej kombinacji przyjęcie+strzał nie powstydziłby się Bergkamp
3. Townsend- nigdy nie wyróżniam goli z cyklu „ale zajebal” bo to i chłopaki z C klasy potrafią ale ten strzał akurat był technicznie bardzo trudny a wyszedł perfekcyjnie

Dla osób wyróżniających Kompany’ego na przykład, zwróćcie uwagę ile miał miejsca i czasu, żeby ułożyć sobie piłkę przed strzałem. Wiem, wyszło efektownie ale poziom trudności tej bramki zdecydowanie niższy niż u Townsenda, Sturridgea czy Knockearta (też kozacki gol). Choć branie pod uwagę „ważności” gola może i słuszne, nie wiem.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: kapec »

Podbijam Bakana, "ważność" powinna mieć w tym przypadku mało znaczenia. Dla mnie bramka sezonu = "najładniejsza" tudzież przy której trzeba było pokazać niesamowite umiejętności.

Kontuzji RLC szkoda, szkoda chłopaka, bo zarządu i reszty debili typu "gramy towarzyskie a sezon wciąć trwa" ani trochę. Jebać.
Duben
Posty: 69
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:59
Lokalizacja: 00-000

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Duben »

Dla mnie Fabian Schär zajebał najładniej, więc głosik na niego
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Wiadomo, że bardziej winny tej sytuacji jest zarząd i wyznaczenie meczu w takim terminie. I ja rozumiem, że pewnie były zapisy, żeby ten mecz traktować poważnie i wystawić mocny skład. Ale sami wiecie jak Ruben jest podatny na urazy, chyba najbardziej z obecnego składu, to widząc te klepisko, które nawet w polskiej ekstraklasie byłoby powodem do wstydu, to można było pewne sprawy przewidzieć.

Arsenal się sfrajerzy jak nie wygra finału LE, dla mnie jest murowanym faworytem, zważywszy na choćby samych menadżerów. Ciekawe tylko na ile te doniesienia o tym, że niezależnie od wyniku Sarri poleci, bo kibice go nie trawią, są wiarygodne. Wzięłaby Chelsea takiego Lamparda, dała mu czas na przebudowę, jeśli utrzymają bana, to nawet lepiej, miałby więcej czasu na selekcję piłkarzy, których widzi w przyszłości na Stamford. Dodatkowo nie wykupiliby Higuaina, który nawet w meczu z ostatnim zespołem MLS się niczym nie wyróżniał. A że pewnie skończyliby ligę na 7 miejscu, no to trudno, Liverpool dopiero w trzecim sezonie Kloppa zaczął grać na najwyższym poziomie i przy tym wprowadzać np. Trenta. A Chelsea przecież świetnie pracuje z młodzieżą, ot choćby teraz byli w finale Youth Champions League, także sporo młodych kotów czeka tylko na szansę. Ale no, rozmarzyłem się, nic takiego nie będzie miało miejsca przecież.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

no ale potter Ruben jest podatny no urazy ale plecy, a nie achillesa

chujowa murawa i powinni przesunac mecz, ale chcieli zabrac wszystkich [zeby nie wyjechali na reprezentacje]
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Wiem, może trochę przesadzam, bo akurat bardzo lubię RLC i jak sobie pomyślę, że w finale wyjdą razem Kovacic i Barkley [ten chociaż miewa jakieś przebłyski ostatnio], to mi się słabo robi.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Kante bedzie gotowy, wiec i tak pewnie RLC by był na ławie
Obrazek
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bukaj »

coś tam ćwierkają, że może być nawet do 6 miesięcy przerwy ze względu na uszkodzonego achillesa. jutro po testach się okaże
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9067
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: genocidegeneral »

2016: Pep Guardiola says he "doesn't coach tackles" after losing 4-2 to Leicester, and everyone tells him he's mad
2019:
Spoiler
Obrazek
:bowdown:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sidd »

Nie musisz obierać piłki jeśli przeciwnik jej nie ma
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: gambler »

O kurwa, ta statystyka, hahahahahhahaha :lol: :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1205
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: neks »

achilles u Rubena potwierdzony, 6-9 miesięcy przerwy, gorsze info niż ojebanie Hazarda serio
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: imo »

co za dzbany to czelsi
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: instinkt »

:bowdown: dla Chelsea
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

:( Ja pierdziu
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: imo »

Obejrzałem sobie powtórkę reważnu Leeds-Derby i dobrze kurwa, że to Leeds odpadło bo jakbym takie wylewy widział za rok w PL to by mnie szczelało coś rozumiecie
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: TheGreatestGolota »

Chelsea mogą pozyskać piłkarza do środka pola bo tak przewiduje regulamin fifa, długa kontuzja = możliwość zakupu piłkarza oczywiscie typa szkoda ale proces selekcji naturalnej jest jaki jest. Po za tym takie kontuzje to nie jest tylko jeden mecz to jest szereg zaniechan
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

no kurwa brawo, Matt Law daje, ze Chelsea to w sumie sie zastanawia czy sie odwolac do CAS w sprawie banu transferowego, bo w sumie moze kupic Kovacica i Higuaina, dodatkowo jest juz Pulisić, nie wiadomo czy ich glowne cele transferowe beda dostepne latem i czy nie lepiej juz po prostu "odsłużyć" kare

kurwa kolejny sezon z pedro i willianem jako sila napedowa i giroud z gonzalo na ataku, idz Pan w chuj
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: szpilman »

wyjebane, jak Derby awansują będę miał komu w lidze kibicować.
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
ODPOWIEDZ