Premier League - liga angielska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Arsenal
54
17%
Aston Villa
16
5%
Bournemouth
3
1%
Brentford
2
1%
Brighton & Hove Albion
16
5%
Burnley
2
1%
Chelsea
26
8%
Crystal Palace
0
Brak głosów
Everton
1
0%
Fulham
1
0%
Liverpool
44
14%
Luton Town
3
1%
Manchester City
53
17%
Manchester United
34
11%
Newcastle United
39
12%
Nottingham Forest
3
1%
Sheffield United
2
1%
Tottenham Hotspur
17
5%
West Ham United
3
1%
Wolverhampton Wanderers
1
0%
 
Liczba głosów: 320

Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: nihil Novi »

Chujowo, w Realu lepiej grał, ale to i tak jest typ, który pewnego poziomu nie przeskoczy. Ja w nim widzę takiego trochę Zielińskiego, bo nie do końca wiadomo gdzie tego typa ustawić. Sam mówi, że najlepiej się czuje na 6 ale średnio można wykorzystać tam jego główne atuty, czyli depnięcie z piłką na pierwszych metrach i fajny drybling. Jak gra z przodu to z kolei ma słabe liczby... :dunno:
Sensei życia
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

z takich ciekawostek, to Willian konczy sezon z 3 golami w lidze

dla porownania Salah i Mane maja ich po 22

kurrrrrrrrrrrrrr

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4455
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Kalom »

Chris Hughton zwolniony z Brighton
:joint: [*]
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

Czarny, dobrze, że jesteś (mimo wszystko... :D ). Będę robił odcinek Arsenal vs Chelsea-FINAŁ LE i chcę porównać oba składy pozycja po pozycji. Zadanie w chuj trudne bo takie LO to ja pierdolę...Fajnie jakby ktoś kto oglądał wszystkie mecze Chelsea się wypowiedział i ogólnie zapraszam do dyskusji. Tak na szybko to imo:

Leno- KURWA NIE WIEM, Luiz (...), Rudiger, NIE WIEM- Kante, Torreira, Jorginho- Hazard, Lacazette, Aubameyang

Tylko, że to tak sklejone w sekundę, bez rozkminy bo w zasadzie dopiero co przyszedł mi ten pomysł do głowy więc bez hejtu jeśli zapomniałem o kimś istotnym albo jeśli jednak Kepa>Leno.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Za mało Arsenalu ogladałem w sumie, z Luizem jest tak, że albo ma dzień konia, albo odjebie coś głupiego. No ale nawet jak cos odjebie to rzuca świetne piłki z tyłu.

No lewa strona w Chelsea dramat, Alonso fatalny sezon, Emerson byl przeciętny też. Azpilicueta tez jeden ze slabszych sezonówm ale suma summarum byl solidny. Jorginho moze wywołać kontrowersje, mi jego gra sie podobala, ale duzo osob go cisnie i nie stoja za nim liczby.

ogolnie banda chuja w tym niebieskim Londynie i jak Eden nie bedzie mia ldnia konia to wylapie wpierdol
Obrazek
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: bukaj »

Koscielnego dałbym za Luiza i Maitland-Niles na PO. LO najcieżej wybrać, ale chyba Kolasinac (choć dużo lepiej wygląda na LWB), bo kurde raczej nie Alonso XD

i wybieramy tylko z dostępnych graczy na finał? bo tak to wiadomo, że Ramsey za Jorginho, gdyby nie miał kontuzji. choć i tak mimo wszystko dałbym tam jednak Özila. słabszy sezon, gorsze staty, często rzeczywiście niewidoczny, ale zawsze gdzieś tam ten błysk geniuszu może się objawić. poza tym trójka Torreira-Kante-Jorginho imo zbyt defensywna
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Strasznie trudne pytanie, oba zespoły w wielu aspektach były mierne i to jakby wybierać pomiędzy mniejszym złem. Jakbym miał dać jakiekolwiek plusy w Arsenalu to Leno, Sokratis (moim zdaniem najlepszy obronca Arsenalu w tym sezonie, ale ten plus no tak z braku laku), Torreira za pół sezonu, Ramsey jak nie miał kontuzji i Laca z Aubą. Maitland czasami grał fajnie, ale miał też trochę głupich błędów, Kolasiniac raz zagrał dobrze, potem 2 mecze chujowo, Ozil mnie strasznie rozczarował (2 lub 3 asysty w lidze tylko chociażby), a o reszcie to chyba nie ma co gadać
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Bakan
Posty: 1355
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Bakan »

bukaj pisze: 13 maja 2019, 12:41 Koscielnego dałbym za Luiza i Maitland-Niles na PO. LO najcieżej wybrać, ale chyba Kolasinac (choć dużo lepiej wygląda na LWB), bo kurde raczej nie Alonso XD

i wybieramy tylko z dostępnych graczy na finał? bo tak to wiadomo, że Ramsey za Jorginho, gdyby nie miał kontuzji. choć i tak mimo wszystko dałbym tam jednak Özila. słabszy sezon, gorsze staty, często rzeczywiście niewidoczny, ale zawsze gdzieś tam ten błysk geniuszu może się objawić. poza tym trójka Torreira-Kante-Jorginho imo zbyt defensywna
Tak, tylko Ci którzy mogą być dostępni na finał z tym, że bierzemy pod uwagę wszystkich, którzy mają na to jakiekolwiek szanse.

O Kościelnym zapomniałem w chuj.

Co do tego, że druga linia zbyt defensywna to być może ale to mają być po prostu najlepsi piłkarze z obu klubów i tutaj poza w miarę logicznymi formacjami nie będę wchodził w szczegóły taktyczne.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Kepa > Leno przecież. Kilka meczów Niemiec Arsenalowi wybronił, ale kilka też sporych błędów popełnił, a Kepa może nie jest tak efektowny, ale ja nie pamiętam żeby jakiś mecz zawalił, co zdarzało się np Courtoisowi.

I jak z tych dostępnych na finał to Rudiger przecież odpada.

Imo: Kepa - Azpi, Luiz (niestety), Koscielny, Kolasinac - Torreira, Kante, RLC - Auba, Laca, Eden
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4391
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Piters »

Leno faktycznie troche zawalił, ale głównie na początku. Potem jak zaczął grać to niektóre piłki jak wyciągał to szok, chociaż jeden czy dwa babole też mu się zdarzyły. Znaczy ja nie mówie, że lepszy od Kepy bo Chelsea aż tak dokładnie nie śledziłem i może być lepszy, ale Niemiec jest u mnie chyba największym odkryciem sezonu w Arsenalu bo jak widziałem statystyki popełnionych błędów w Bayerze to nie byłem jakoś mega nastawiony. Od Torreiry za to spodziewałem się już dobrego poziomu, same mistrzostwa pokazały, że to jest typ.

Dodatkowo troche nie czaje tego Koscielnego, ta kontuzja i wiek sprawiły, że często był spózniony. Nie wiem, nie przekonał mnie w tym sezonie. Chociaż może po prostu pamiętam lata świetności i mam za duże wymagania.

A no Guen bardziej zaskoczył, ale no dobra juz mi sie nie chce zmieniać posta
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2ps__ »

Ja również nie przypominam sobie żadnego znaczącego błędu Kepy, moim zdaniem dużo lepiej wygląda niż w huj przehajpowany Courtois.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Groszek »

I po co te hejty na courtuis
Spoiler
nie no żartuje typ jest najgorszy tyle co on błędów popełnił w tym sezonie plus keylor miał to że wyciągał często 1na1 a on nic prawie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
2ps__
Posty: 2758
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: 2ps__ »

w czelsi też moim zdaniem nie rozegrał żadnego dobrego sezonu, za to słabych/średnich parę, masa błędów i te bramki między nogami wiecznie, dobrze, że poszedł w pizdu, szkoda, że edena namówił :c i jeszcze rozpierdalało mnie to, że chłop potrafił sam o sobie powiedzieć, że jest najlepszym bramkarzem świata xd rozumiem jakby chociaż w top5 był
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sidd »

Józef Guardiola wybrany menedżerem sezonu
inb4 Kepa zasłużył
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

troche graczy City po mistrzostwie ponioslo i sie rozśpiewali:

https://twitter.com/YourMCFC/status/112 ... RvKAAqutYY

“All the way to Kiev
To end up in defeat
Crying in the stands
And battered on the streets
Ramos injured Salah
Victims of it all
Sterling won the double
The scousers won fuck all
Allez Allez Allez"

I chyab zastapili Ramosa Kompanym...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Sidd »

Wstyd w chuj, mogliby być mądrzejsi od innych ekip w tym aspeckie
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1259
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: gambler »

https://carlingtap.carling.com/goal-of-the-month/2019-5

filmik i głosowanko na bramkę roku. Same perełki, ode mnie głos dla Townsenda, wyróżnienie dla Hazarda, Sturridge, Schurrle


No i :bowdown: dla Liverpoolu i City za ten sezon. Dla Józka, dla Kloppo, dla obu składów. To jest kurwa wyścig o tytuł, chociaż chyba lepiej by mi się oglądało jakby grali w te same dni. Citizens kończyli ligę z 14 wins-run, a Liverpool 9. Świetne projekty, które dla mnie na czele od pozostałych z TOP6, odróżniają defensywy bez parodystów.

Niebywałe, że Liverpool kończy ligę z dwoma królami strzelców, najlepszym piłkarzem i bramkarzem sezonu oraz jedną porażką, a jest v-ce mistrzem. Znamienne, że ta jedyna porażka właśnie z City, a bilans ostatnich 10 spotkań tych drużyn od 2016 (wliczając jeden towarzyski), to 6-2-2 na korzyść The Reds, którzy znowu byli w roli trwoniących. Szkoda ich, no ale mistrz jest mistrz, nawet jeżeli tylko o długość chuja johna stonesa.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9747
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: potter »

Dla mnie ta Kompanego. Wiem, że Townsenda trudniejsza, ale ze względu na to jak ważna była bramka Belga, to daje jej te minimalną przewagę. Hazard na 3
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7855
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Cz4rny1337 »

Chelsea jak to przystało na Chelsea w nocy odkurwila sobie towarzyski w Bostonie mimo finału 29, podczas meczu charytatywnego dotyczącego walki z antysemityzmem po pierwsze na trybunach w końcu był Roman, a po drugie Ruben doznał kontuzji XDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Froooz
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2019, 11:00

Re: Premier League - liga angielska

Post autor: Froooz »

Jak czytam czasami komentarze fanów Chelsea to tylko się za głowę złapać. Wiadomo że szkoda Rubena, super ostatnio grał, ale kurwa jak widzę że oni jebią Sarriego za to że go wystawił w tym meczu to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Po prostu pech, do tego szklany Ruben. Na pewno nawet Sarri nie był zadowolony że musi rozegrać taki sparing, ale to skoro jest taki obowiązek to niech da tym kibicom w Ameryce też zobaczyć najlepszych. Wydarzyło się bo tak się miało wydarzyć. A teraz napierdalanie na Sarriego to jakiś wyższy poziom absurdu. Z tego co czytałem to może być dłuższa przerwa Rubena, mam nadzieję że na jego miejsce zostanie wprowadzony Mount.
ODPOWIEDZ