La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
8
5%
Atlético Madrid
24
16%
Barcelona
23
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
3
2%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
26
18%
Real Sociedad
19
13%
Sevilla
7
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 147

TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Napisałem na slizgu że alena to będzie wielki zawodnik gdy zagrał mecz towarzyski w 2017 roku, dzisiaj kibice widzą w nim czołowego środkowego pomocnika w swoim zespole, Apropo kto się zna; oczywiście za ta wypowiedź ktoś napisał żebym się leczył tzn tak niewiele wiecie o piłce ohh.
Rodri odchodzi do City za 70 mln
Gdyby łysy ciul pomyślał to Llorente jest nawet lepszy od Rodrigo ale łysy ciul woli zostawić ISCO Marcelo i resztę ewidentnie zmęczona ze sobą, zamiast jednego z najbardziej przyszlosciowych dmow
Może nie ta para kaloszy ale Llorente to taki mini Bosquets a w grze bez piłki o niebo lepszy i jak połączymy dwie różne charakterystyki Tj Sergio i casemiro to mamy llorente i to jest zdecydowanie najlepszy dm do zakupu dla każdego klubu...
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Przecież wiemy że Ty wiesz najwięcej:) Każdy może napisać xx postów o xx zawodnikach, można długo by wymieniać. Chociażby, jak tam Asensio i jego złota piłka?
Spoiler
Obrazek
Średni udział co 250 minut. A co do Llorente to podbijam jak najbardziej.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Alena od pierwszego dotknięcia piłki było wiadomo, że coś z niego będzie.
Mi piłka nożna odjechała od w sumie czasu Mbappe, Ci szybcy efektowni zawodnicy kiedyś szybko kończyli swoje wielkie promo. dzisiaj to jest ich czas, ja przyznaje się, że jade jeszcze na przygotowaniu 2015-2017 i początek 2018 roku przestało mnie to bawić, oglądasz jakieś mecze, wkurwiasz się, wszyscy grają ekspertów, ale prawda jest taka, że spokojnie mógłbym robić na scoutingu hajs.
Co do Asensio, lubie gościa ale jak grał te swoje 20-30 minut i robił co chciał pod batutą ZZ to ja miałem w środku przeczucie, że powinien pograć te 50 meczów na najwyższym poziomie, nawet też pisałem to na slizgu, że to powininen zrobić to był sezon 2018, a on nie jest pierwszej młodości... mądry polak po szkodzie mówią, ale czasem ciężko robić kampanie, Asensio do Sevilli czy Valencii, kogo to.
Mnie piłka nożna nauczyła, że tutaj w 90 minut można zajebisty sezon zmienić w koszmar, więc jak moja opinia nie jest opłacana w żaden sposób i nie ma nikogo kto to będzie to oceniał, to prawda jest taka, że często to nie ma sensu, pisać ten to ten tamto, jakaś satysfakcja z tego jest aczkolwiek, cholera money money money. To lepiej robić z siebie Bakana bo przynajmniej jakieś perspektywy z tego mogą być no i frajda.
Co do Asensio, gość przyjechał na sezon 2018/19 + x kg więcej miał być fałszywą 9, potem wrzucili go na prawe skrzydło, ten gościu nie umie grać na tych dwóch pozycjach, to jest typ kolejny w Madrycie w stylu 10 która szuka miejsca na boku lewym. Mając w zespole Bale'a- naturalne lewe skrzydło mało tam gra ale jak gra to gra najlepiej- Marcelo lewe skrzydło brak obrony, Isco z lewej strony do środka, Viniciusa po lewej stronie, Benzemy atakującego z lewej strony, sami widzicie, że ten zespół jest niezbilansowany, że ja jako trener drużyny nakazywałbym blokowania prawej strony. Zizou musi sprzedać 2 piłkarzy z wymienionych, a dla mnie nawet 3. Z asensio nic nie będzie kropka ide spać
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: thexe »

Dell
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:33 przez thexe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Co do asensio to się nie zgodzę bo louptegi go ciągle dawał na lewą stronę i mało co na prawej sobie graj, Zidane też go ciągle daje na lewą co jest głupotą, wgl asensio to nie jest typ co będzie strzelał 25+ bramek co sezon ale i tak nic nie pokaże skoro według zidana on może grać wszędzie w ataku a wygląda tylko dobrze na prawej lub za napastnikiem gdzie prawie wgl nie gra
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Dla mnie Asensio był jednym z bardziej irytujących zawodników w tym sezonie, ale to może też dlatego, że niezależnie od formy ciągle albo był w składzie, albo wchodził z ławki. Zwłaszcza za Solariego gdy był totalnie nieproduktywny i irytujący, wiecznie wchodził z ławki i często było wiadomo, że to nic nie da (choć akurat z Ajaksem to on strzelał na tamten moment istotne gole). Gdyby nie wiek i ta łatka talentu to chętnie bym go oddał, ale tak to jeszcze się łudzę, że coś z niego będzie. Łudzić się za to przestałem w przypadku Isco, generalnie znamy wszyscy jego wady, ale uwielbiałem ten styl, który pokazywał kiedyś, czyli tu jakiś drybling, gracja, magic pass, ale on w ogóle nie robi kroku do przodu i zdaje się, że sufit osiągnął dawno temu, a jeśli ma szansę go przeskoczyć, to może w nowym otoczeniu. Ostatnio mówiło się, że akceptuje perspektywę ławki, więc jeśli nie będzie marudził to w sumie mógłby zostać, chociaż ja wolałbym Jamesa i nie podoba mi się to, że chce się kogoś tam ściągać podczas gdy można by było grać nim, no ale Zidane ma swoje wizje, chuj lepiej dać debila Pogbe bo może dziesięć razy na sezon mu się zachce
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Wielki Zidane wielki real
Jak Zidane wygra lm lub lige w następnym sezonie to :bowdown: bo ten zespół nawet nie się nie stara, bronić nie potrafi, a budowanie ataku przez ten zespół to ból dla oczu te same zagrania na wrzutki.
Tylko w tamtym sezonie był jeszcze Ronaldo który był wszędzie w ataku byle by móc oddać strzał.
Nie wiem czego się zarząd spodziewał skoro w tamtym roku skończyli tracąc 17 pkt do lidera, a w tym maja juz 20 a może byc 23.
Podzielę sobie zawodników na tych co dali radę i tych co zjebali lecimy elo
Dali radę: Ramos, carvajal, llorente, kroos, vini, Benz, regulion, odriozola
Zawiedli: Marcelo, casemiro, modric, isco, asensio, vasquez, bale, courtois i chyba varane
Reszta grała albo za mało ceballos, valverde, brahim albo ciagle miała kontuzje mariano I vallejo.
Tak wiec następny sezon bramkarze mnie w sumie jebia niby się cieszyłem że przyjdzie belg ale grał chujnie cały sezon wybitnych meczy ma może 1 non stop błędy to samo keylor ale mniej trochę więc zobaczymy co zizou zrobi.

Obrona:
Ramos jedyny co miał cały sezon na wysokim poziomie cały czas, carvajal odriozola I regulion byli ok. Varane początek sezonu najgorszy potem przestał odpierdalac ale i tak mu daleko do poziomu ramosa.
Marcelo czyli główny winny dla mnie tego sezonu i poprzedniego non stop błędy w obronie, zawsze spóźniony lub nigdy nie wraca, a w ataku kompletne zero żadnych dobrych podań, straty i straty może wypierdalac bo 3 sezon go nie zniosę na takim poziomie.
Nacho chujowy sezon jak zawsze był bdb uzupełnieniem składu to w tym sezonie słabo ale może zostać.
Vallejo sprzedać/wyp 2 sezon ciągle kontuzje jak gra to niby dobrze ale kontuzje.

Pomoc:
Casemiro najgorszy razem z marcelo ciągle błędy i spóźniony szczerze ojebalbym bym go bo tamten sezon też miał słaby, a zostawił llorente i kupił ndombele
Kroos jest ok gra na swoim poziomie ale żeby on grał dobrze to ludzie obok niego muszą grać dobrze i raczej nie odpierdalał.
Modric drugi największy powód Chujowego sezonu, ale może zostać jako rezerwowy.
Valverde i ceballos wypożyczyć lub sprzedać bo są za młodzi żeby grać na poziomie a jako rezerwowi się nie nadają za mało jakości. Brahim w sumie to samo
Asensio nie wiem co myśleć bo go lubię bardzo ale chujowy sezon mocno mało produktywny nie wiem co z nim zrobić bo chciałbym żeby grał na miarę swojego talentu.
Isco sprzedać typ jest dla mnie zawodnikiem który żeby się pokazać musi dużo grać jak modric ale typ jest tu już kilka lat i nigdy nie wywalczył sobie miejsca wolałbym za niego Jamesa jako rezerwowego bo on przynajmniej ma liczby i go bardziej lubię.

Napastnicy:
Benzema jedyny co dał radę i jak zawsze na niego pierdole to pokazał że potrafi w przeciwieństwie do innych
Bale tylko sprzedać bez zastanawiania sie dla mnie główny powód dlaczego Real wygrywa tak mało lig bo nie ma nikogo na prawym skrzydle, Ronaldo zawsze biegał po lewym i rozpierdalal a na prawym był bale a raczej powinien tam być ale zawsze w szpitalu.
Strzelał te ważne gole i spoko, ale to nie jest zawodnik jaki Real potrzebuje. W sumie go nie winie bo to kontuzje go zniszczyły.
Vasquez sprzedać bo jedyne ci potrafi to biegać, a tu potrzeba jakości.
Mariano szkoda mi go bo pewnie odejdzie bo kontuzje mu nie pozwoliły grać i nie miał jak się pokazać ale bo lubię oby mi się dobrze żyło.
No i Vini największą niespodzianka świetny drybling chujowy strzał ale się boję że przy takich tuzach jak asensio i Marcelo zacznie graj jak oni czyli jak pizdy co się boją 1na1 oby nie.

Od nowego sezonu przychodzi:
Obrona:
Militao za nacho/Vallejo oby ktoś jeszcze koulibaly? Oby
Mendy z Lyonu? Nie widziałem ale z tego co czytałem to oby
Pomoc:
Ndombele za casemiro/llorente
Pogba/Ericsen oby nie pogba bo nie jestem do typa przekonany
Oby James wrócił jako rezerwowy
I zobaczymy kto jeszcze
Napastnicy:
Hazard wiadomo <3
Jovic zobaczymy jak przyjdzie oby był dobry
No i prawe skrzydło najważniejsze ma przyjść Rodrigo wolałbym wypożyczyć a jako rezerwowego dać Odegarda bo w vietesse gra dużo na prawej
I jakaś gwiazda na prawą typu salah czy ktoś taki kto pokazał że już jest na poziomie.

Najważniejsze to odbudowanie mentalności bo 2 chujowych sezonach.

Nie czytam tego 2 raz bo tl;dr
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Nacho zjazd fizyczny i mentalnie słabo wygląda i widać że gra w Realu nie dla każdego jest to też jest sport wyczerpujacy
Marcelo zjazd dekady i jemu się nie chce to samo sie działo z Carlosem wiecznie spóźniony i nieogarnięty i bez pasji.
Varane przy tych dzbanach traci swój kunszt i gra o dwie klasy gorzej
Carvajal lubię gościa ale gdzieś zagubił swoją inteligencję i przytyło mu się
Vallejo i Ramos Odriozola oraz Regullon to na dzień dzisiejszy obrońcy godni tego klubu, sorRy
Pomoc
Casemiro xD Modric xD Kroos xD ISCO xD
Prawda jest taka że żaden z pomocników na dzień dzisiejszy nie powinien być pewny swojego miejsca
Może oprócz llorente reszta nie robi przewag czy asyst a najbardziej wkurwiają wszyscy jak grają razem

ofensywni zawodnicy
asensio gra cały sezon na prawej stronie i nie robi nic
Żadnego udanego dryblingu lv to też kopie się po czole
Na pozytyw vinicius i brahim .
Atak to kwintesencja bo jak benzema gra swietnie tak jemu brakuje kogoś kto wykończy jego grę
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Nie chce mi się pisać co bym chciał bo przyjdzie narybek z Francji silne chopy i może jakaś liga mistrzów po wrzutkach wpadnie chociaż nie widze tego bo tu jest brak komunikacji pomiędzy zawodnikami i zz i historia z pepe bądź co bądź legendą tego klubu pokazała że zidane to nie jest dobry człowiek do rewolucji
Tylko do wygrywania
Przyjść na gotowe zmotywować 15 zawodników i wygrać lm czyli takie Juve oraz psg idealnie mu pasowalo
na dzień dzisiejszy dopiero za rok bd dobrze gdy zz odejdzie
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Kali »

Setien odchodzi z Betisu
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: oyama »

ciekawe gdzie wyląduje Setien. Czytałem ostatnio, że jest przymierzany do reprezentacji Hiszpanii (w związku z przedłużającymi się problemami osobistymi Enrique) i pisano o nim w kontekście Barcelony. Swoją drogą liczę na to, że Valencia rozjedzie Barcę w PK i w końcu pożegnają Valverde, bo nie da się oglądać tej drużyny
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: czardi »

Dawać go do Barcy, wolę męczenie buły i 75% posiadania piłki niż męczenie buły i 60% posiadania piłki.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
KejMart
Posty: 335
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:28

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: KejMart »

Setien pójdzie do Celty obstawiam
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kocur »

Setien w większym klubie to byłby sztosik
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Groszek, nie mogę się zgodzić z wieloma kwestiami. Jak można powiedzieć, że Kroos dał radę w tym sezonie i był na swoim poziomie? Był fatalny, człapiący i kilka niezłych wrzutek czy dobra celność podań tego nie zmieniają. Całe CKM było w tym sezonie najgorsze i dwa miesiące w wykonaniu Llorente zjadły ich z palcem w dupie, taka prawda. Varane nie odpierdala (aż tak bardzo), ale może od 1,5 miesiąca - głowa już chyba gdzie indziej, trzeba będzie podjąć ważną decyzję, albo odejście, albo ogarnąć koncentrację. Szkoda, że pokazał że bez Ramosa nie ma lidera w całej obronie, bo Varane tego robić nie potrafi i jakoś tak mi przyszedł do głowy Alessio Romagnoli w przypadku odejścia Francuza... Brahim pokazał, że z ławki może dać wiele świeżości, taki trochę Vinicius w innej wersji i ma papiery, choć chyba faktycznie lepiej by było dać go na wypożyczenie (Espanyol, Getafe, halko przyjaciele) żeby zagrał te 40 meczów w sezonie w dużym wymiarze czasowym.
Ten Mendy to bezsensowny pomysł, to znaczy nie mówię że na pewno nie da rady w przypadku przyjścia, ale nie ma sensu sprowadzać kolejnego lewego obrońcy. Courtois jako niekwestionowany titular w przyszłym sezonie już zapowiada chujnie w bramce, teraz to przynajmniej czasami wszedł Keylor. Zidane ma w planach zmienić ustawienie, ale nie wiem jak to będzie wyglądało, podobno dwójka pivotów, więc pewnie coś w stylu czasów Mourinho, ale jeśli znów pomysł na grę to będą wrzutki, to już się boję.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

Mendy jak dla mnie potrzebny bo jestem prawie pewny że marcelo się nie ogarnie, a regulion nie da sam rady i go zizou nie lubi. Achraf nie ma szans w tym sezonie wrócić więc dopiero za rok Mendy Achraf carvajal i odriozola i boki wyglądają spoko.
Varan mnial super zły początek środek sezonu ogarnąć się trochę i końcówkę znów zaczął być slaby.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: oyama »

Cadena SER podało, że Setien wyraził chęć prowadzenia Barcelony. Różne źródła o nim pisały jako o głównym kandydacie do roli trenera. Na dzień dzisiejszy przyjmują trzy wersje - a) Valverde zostaje, b) Setien przychodzi. To dwie najbardziej prawdopodobne. A trzecia to Koeman, Allegri, Wenger, ale coraz mniej info na ten temat
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bakan »

Materiał o Cou, wbijać, subskrybować itd.

https://www.youtube.com/watch?v=YncTBfKB39Q
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4354
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: oyama »

mam dziwne wrażenie, że Valverde odejdzie z Barcelony. Wszyscy niby go wspierają ze sztabu, ale wyczuwam rezygnację
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: boixos »

Piłkarze walczą o pozostanie Valverde, który podał się do dymisji 2 raz(!), pierwszy raz po Liverpoolu. Co za pojebana akcja, Barceloną rządzą piłkarze i dopóki oni nie zechcą wypierdalać, będą utrzymać status quo.
ODPOWIEDZ