La Liga - liga hiszpanska

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Kto skończy w TOP6 2023/2024?

Alavés
1
1%
Almería
1
1%
Athletic Bilbao
9
6%
Atlético Madrid
25
16%
Barcelona
24
16%
Cádiz
1
1%
Celta Vigo
3
2%
Getafe
0
Brak głosów
Girona
4
3%
Granada
2
1%
Las Palmas
1
1%
Mallorca
0
Brak głosów
Osasuna
0
Brak głosów
Rayo Vallecano
1
1%
Real Betis
11
7%
Real Madrid
27
18%
Real Sociedad
19
12%
Sevilla
8
5%
Valencia
1
1%
Villarreal
15
10%
 
Liczba głosów: 153

Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bartek »

Kupisz online kilka dni przed meczem.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5221
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kapec »

Skoro o Valencii mowa, to wrzucę artykuł
Do niespodziewanej sytuacji doszło w Valencii. Wydawało się, że w klubie wszystko zmierza w dobrym kierunku, jednak doszło do sporu na szczycie między właścicielem Peterem Limem a dyrektorem generalnym Mateu Alemanym.
Panowie nie mogą się dogadać w kwestii planowania przyszłości sportowej pierwszego zespołu. Kilkanaście dni temu w Singapurze miało dojść do spotkania, po którym porozumienie wydawało się niemożliwe. Problemem ma być to, że Lim chce przejąć planowanie sportowe, co z kolei godzi w kompetencje dyrektorskie. W związku z tym Alemany i dyrektor sportowy Pablo Longoria chcą opuścić Valencię.

Lim do tej pory zatwierdzał wszelkie decyzje Alemany'ego, jednak w ostatnim czasie miał to robić bardzo niechętnie, sztucznie przedłużając procedury, albo wręcz odmawiać podpisu. To uniemożliwia właściwe zarządzanie klubem.

Alemany i Longoria złożyli rezygnacje z posad, ale nie wiadomo jeszcze, jak sprawa się zakończy, bo trwają rozmowy pojednawcze.

Swoją przyszłość ma rozważać również trener Marcelino. Według „SuperDeporte” losy szkoleniowca i dyrektora generalnego są wręcz powiązane - jeśli Alemany ostatecznie odejdzie, wówczas rezygnację złoży również Marcelino, w pełni popierający decyzje działacza.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1259
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

ja pierdole, ten asensio :( :(

smutek max. szkoda chłopaka, mam nadzieję że jeszcze dostanie szansę w madrycie, a przede wszystkim że poskłada siebie i swój talent do kupy.
btw. liczę że james zostanie, przecież real bez prawego skrzydła.

bakan powinieneś bez problemu kupić na miejscu, w jakimś sklepie klubowym, tudzież w kasach w dzień meczu.
yer a wizard, Harry
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: kocur »

Kurwa, nieźle w tej Valencii, dawno nic się nie odjebało

Jeśli Alemany i Marcelino odejdą, na ich miejsce typowani są odpowiednio Robert Fernández oraz José Mourinho. Za transfery mieliby znów odpowiadać Lim i Mendes. W najbliższych dniach oczekiwany jest duży transfer do Valencii. (via @lagrada914) #VCFpl

xD
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

As też podaje że James zostaje 2 Realu przez słabe mecze i kontuzje asensio
Ostatnio zmieniony 29 lip 2019, 19:04 przez Groszek, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Jaram się, dla mnie James to mega zawodnik i powinien być graczem pierwszego składu, a na pewno wyżej w hierarchii od Isco

Bakan, sądzę że w dniu meczu (albo nawet jeśli byś miał opcję to dzień przed) powinieneś na luzie dostać bilety w kasie, zwłaszcza na mecz z Leganes
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4591
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Groszek »

real x5
Courtuis skręcił kostkę out 3-4 tygodnie

Bale wycofał się z audi cup co grają jutro a jako powód podał nieodpowiedni stan mentalny po tym jak perez zablokował transfer do Chin bo ci nie chcieli nic placic realowi xD
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Bale jest niesamowity :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1259
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

Cortouis kolejna kontuzja :rotfl:

szpital Madryt jedzie dalej, a ja mocno się zastanawiam jakim trenerem będzie Dupont, mając na uwadze że to francuzik Zidane'a, a wcześniej piłkarze odmówili współpracy z trenerem, który za bardzo ingerował w big data-kontrolę-wagę etc :lol:
przy pintusie byłem spokojny wiedząc jaki jest plan, teraz nie mamy pojęcia czego się spodziewać.


gra ktoś w fantasy? ja gram na appce/stronie od MARCA i jest super. Chyba nie ma sensu zakładać oddzielnego tematu, ale powinniśmy tu bez problemu uzbierać ekipę do ślizgawkowej rywalizacji
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

No i zajebiście, że Cortouis znów kontuzjowany. Każdą jego kontuzję traktuję jako dobrą wiadomość - coś jak Bale od 2017 roku. Mój bramkarz Keylor sobie pobroni.

Warto zaznaczyć, że gość od tych metod z Getafe, którego nie chcieli piłkarze Realu zrobił taką robotę, że przez cały sezon mieli 8 kontuzji mięśniowych. No ale co tu dużo mówić skoro Isco miał bana u Solariego za to, że nie chciał wchodzić na wagę... Dupont spora niewiadoma, bo co innego poprowadzić piłkarzy przez miesiąc, których trzymasz na zgrupowaniu, a co innego przez sezon, niemniej pozostaje wierzyć, że ZZ ma łeb w tym temacie, skoro wcześniej ściągnął Pintusa.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Deyker
Posty: 1063
Rejestracja: 17 maja 2019, 9:24

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Deyker »

Jak tak dalej pójdzie to Real się skompromituje w tym sezonie. Takich zawodników, którzy mogli coś wnieść i prezentowali się przyzwoicie w poprzednim sezonie(Llorente, Regulion, może Ceballos) oddali, a trzymają nadal taki szrot jak Lucas, Bale, Mariano. Nie wspominam o tym, że wciąż nie wzmocnili środka pomocy, a stary Modrić i wypalony Kroos na pewno sami tego wózka nie uciągną.
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: thexe »

Xddd
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:34 przez thexe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: nihil Novi »

Co najmniej dwa puchary a tym roku
Sensei życia
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

A mi się nie chce walczyć o ten real więc każdy kto w to wierzy może się skompromitowac dla samego siebie.
To wszystko jest rozjebane od samej góry po trenera kapitanów i samych rezerwowych zawodników,
przesyt na pozycjach
Za dużo mlodziezy
Za wysokie aspiracje
To już się blokuje
Zidane mi trochę przypomina nawalke przed MS.
Wymyśla jakies 4-4-2 z dwoma skrzydlowymi na boku
Chuj nikt tak nie gra, wygląda to jak taktyka pod Lucasa Vazquez, kumacie ?
Zostawia swoich kolezkow którzy są lekko mentalnie out
Robi wojnę z top zawodnikiem który mu ratował dupsko
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Real zamiast rzucić się po Eriksena (a najlepiej opchnąć Isco, dołożyć kilka milionów i wziąć Eriksena) to poważnie myśli o Pogbie i van de Beeku. Problem z apatią chcą rozwiązać śmieciem, który człapie po boisku przez pół sezonu mimo że z klubem nic nie wygrał albo ewentualnie obraża się na trenera lub jakimś kolejnym rzekomym wonderkidem, którego jeszcze niedawno mało kto znał. Już to widzę jak w meczach o stawkę alternatywą dla CKM będą Valverde i van de Beek XD. Z całkowitym osądem okna czekam do jego końca, ale z góry byłem pesymistą co do kształtu kadry na nowy sezon. Zaraz się okaże, że wielka rewolucja to nabranie jakichś jednosezonowych wystrzałów, ale jednego Felixa, którego naprawdę było warto to już nie udało się zakontraktować XD
A kibice Realu też nieźli - trochę tych zwolenników Pogby i vdB jest, ale zamiast pomysleć logicznie, to zaczną na obu cisnąć jak zobaczą, że będzie się działo to o czym mówię. Póki co różowe okulary, bo wszyscy dobrzy, których nie ma.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1777
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: Bunnymen77 »

svnchez pisze: 01 sie 2019, 18:02 jednego Felixa, którego naprawdę było warto to już nie udało się zakontraktować XD
svnchez pisze: 01 sie 2019, 18:02 A kibice Realu też nieźli (...) Póki co różowe okulary, bo wszyscy dobrzy, których nie ma.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: svnchez »

Oczywiście przyczepianie się na siłę, jak chcesz porozmawiać to proponuję wnieść coś do dyskusji, no ale nie napisałeś nawet jednego słowa.
Dla mnie Felix to wyjątek tak jak Mbappe (zresztą nawet napisałem "jednego"), że po tych kilkunastu meczach patrzysz na gościa i wiesz, że warto zaryzykować, perła o którą trzeba walczyć ze wszystkich sił. Być może zatnie się i spali, być może zahamuje go jakaś kontuzja, zdarzało się i będzie się zdarzać, ale potencjał przeogromny i w 10 minut z Realem pokazał więcej niż wszyscy nowi w Realu razem wzięci w 5 meczach, zresztą pokazuje we wszystkich swoich dotychczasowych występach.
I tak, oczywiście że mają różowe okulary, bo nie zwracają uwagi na to, że te kandydatury nie są rozwiązaniem na problemy, które sami wytykają (pasywność, brak zaangażowania i w przypadku van de Beeka brak odpowiedniej jakości na już).
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Za dużo juniorów za dużo world classow
już dawno po za forma
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1259
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: gambler »

Eeehhh, strasznie dużo obaw co do tego Realu :(
Chciałbym żeby wreszcie odzyskali la liga, ale znając specyfikę tej drużyny i tej ligi, będzie strasznie ciężko.

Niby nikt normalny w 2019 nie wyciąga szerokich wniosków na podstawie pretemporady, no ale momentami kadrowo i decyzyjnie, to całość wyglada dość absurdalnie.

Po świetnym początku zapowiadało się na piękne okienko, a na teraz :dunno:
Coś kręcą o neymarze... pogba już nie przejdzie, a sam van den beek to za mało. Operacja sprzedaż jeszcze daleko :roll:
Hazard to kot, ale nadal Real bez ronaldo, jak z mniejszymi implantami w miejsce wyjebanych jedynek.


Kwestie które wcześniej były błogosławieństwem dla sukcesów tego klubu, teraz stają się przekleństwem. Zidane musiałby zmotywować i odzyskać cały trzon drużyny.
Ciekawi mnie jak zz będzie zachowywał się w trakcie sezonu. Ja jestem chujem do szczania żeby go krytykować, ale czasami mam wrażenie ze jeżeli to wszystko jebnie, to on nie będzie miał pojęcia dlaczego. Pewne rzeczy, które działały wtedy, mogą nie działać już teraz.
yer a wizard, Harry
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: La Liga - liga hiszpanska

Post autor: TheGreatestGolota »

Zmęczenie materiału widoczne.
Tylko Mourinho to posprząta
ODPOWIEDZ