Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

druhu
Posty: 102
Rejestracja: 19 kwie 2019, 0:00

Re: Transfery

Post autor: druhu »

tragiczna obrona West Hamu? :dunno: Świetny Diop który z marszu wbił się do top-u ligi, pecha banda Pellegriniego miała z kontuzjami, bo przez nie na cały sezon wypadł Reid, Balbuena jak zaczął tworzyć zgrany duet z Diopem to też się połamał (jakoś w grudniu), a Ogbonna jest debilem.Na bokach też jest dobrze(tu też Fredericks długo pauzował z powodu urazu), no poza masuaku, który jest genetycznym kretynem.

Poza tym, Sanchez wypierdala z powrotem do Fiorentiny (kończy mu się wypożyczenie + on w lidze to zagrał max 2 mecze, bo też się połamał), Lanzini nie chce podpisać nowego kontraktu i ma opcję powrotu do Argentyny (River Plate), Wilshere to człowiek szklanka (łks limanka), a Obiang ma wypierdalać. Do Młotów ma przyjść jeszcze jakiś drogi cdm (kessie?) i napastnik (marega, gomez z celty).
to nie ja obrażam ludzi na czaciku
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Exclusive: Willian is on the brink of signing a new 2-year deal to stay at Chelsea. (Sun) #CFC

Ratunku
Obrazek
mzmigrod
Posty: 53
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:31

Re: Transfery

Post autor: mzmigrod »

Hummels blisko powrotu do BVB, prawie wszystkie niemieckie źródła dziś wieczorem nagle zaczęły podawać tę informację. 10-20 mln euro, możliwe bonusy i obniżka pensji z 12 mln euro do 10.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Transfery

Post autor: MalkoNTENT »

Rzeźniczak w Wiśle Płock
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Bartek
Posty: 259
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:07

Re: Transfery

Post autor: Bartek »

Jarek Fojut tez. Radek Majewski poszedł do Australii.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Transfery

Post autor: Lowrider »

co to za faza z tym lozano do milików za 50 baniek
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

Arsenal and Lorient close to reaching agreement for Alexis Claude-Maurice, with Arsenal's latest bid at £18m. The transfer is nearing its end and the player could come to London in the coming days [SoccerLink]
kolejny gostek z Lorient
lewy pomocnik - 3099minut(35 meczy), 14 goli, 4 asysty w tym sezonie L2

it’s complicated. Arsenal and Bayern have been in touch over Yannick Carrasco. The player wants to return to Europe, but Dalian Yifang are playing hardball. [Kristof Terreur]

co do Frasera to Bourne wydało oficjalne oświadczenie że oferta nowej umowy leży na stole już dawno, czekają na jego powrót z wakacji i dopiero będą podejmowane decyzje
transfer do innego klubu jest możliwy, ale to raczej bliżej końca okienka
inna opcja to popularne ostatnio pozostawienie go na ostatni rok kontraktu i puszczenie za darmo w następne lato

Ajax have set a €35 million asking price for Hakim Ziyech. A couple of clubs from Germany, Spain and AS Roma have made an approach for the 26-year-old playmaker, but none of the options have managed to excite him thus far.
Ziyech wants to join a club that plays actual football. Arsenal is the type of side that interests him. However, Ajax consider offering Hakim an upgraded contract a plausible option when they won’t make any big midfield or forward signings this summer. [de Telegraaf]
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9695
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

I niby Ozil może odejść do Turcji za 35 baniek, ale nie wiem na ile wiarygodne.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6881
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

może mu rząd pensje zasponsoruje, bo kluby tureckie raczej nie wyrobią 35 mln + jeszcze pensja
chyba że liczona jest ta kwota w lirach tureckich :lol:

taką zamianke Ozil na Ziyecha to bym chętnie zobaczył
to by było aż za piękne
Awatar użytkownika
Morales.
Posty: 114
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:21

Re: Transfery

Post autor: Morales. »

instinct pisze:może mu rząd pensje zasponsoruje, bo kluby tureckie raczej nie wyrobią 35 mln + jeszcze pensja
chyba że liczona jest ta kwota w lirach tureckich Obrazek

taką zamianke Ozil na Ziyecha to bym chętnie zobaczył
to by było aż za piękne
Ogólnie dziwi mnie czemu piłkarze z nazwiskiem, bez formy przez sezon/dwa nie praktykują półrocznych/rocznych wypożyczeń do teoretycznie słabszych lig .
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Transfery

Post autor: svlv96 »

- Tak jak mówisz, jest dużo rozmów i sporo przemyśleń. Jestem od trzech lat w Manchesterze i radzę sobie świetnie. Było kilka dobrych i złych chwil. Każdy piłkarz przez takie chwile przechodzi, w każdym klubie.

- Po tym wszystkim co wydarzyło się w tym sezonie mogę powiedzieć że był to mój najlepszy sezon. Myślę, że to może być dla mnie dobry czas na nowe wyzwanie. Zastanawiam się nad tym, aby podjąć nowe wyzwanie w innym miejscu.
także Pogbuś chyba też out xD
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

Oby PSG/Juve a nie Real
Sensei życia
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Perez chyba nie robi interesów z Raiola?
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Transfery

Post autor: Bolo »

A niech spierdala, głupi murzyn. Tylko niech go nie opierdolą jak frajery za jakies 100 baniek.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

Cz4rny1337 pisze: 16 cze 2019, 13:12 Perez chyba nie robi interesów z Raiola?
Nie robi. Ale Zidane jest zakochany w Pogbie, to byłby raczej transfer na życzenie trenera + Adidas jest trochę wkurwiony, bo płacą Realowi potężny hajs za koszulki, a większość gwiazd Madrytu jest sponsorowanych przez Nike.

Perez raczej wolałby Eriksena, a Zizou Pogbe i tyle. Jeśli jest jakaś osoba, dla której Pogba grałby z poświęceniem i wskoczyłby na wyższy poziom to pewnie jet to Zidane. Mimo wszystko, to byłby zajebiście ryzykowny transfer.
Sensei życia
svlv96
Posty: 1449
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:51
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Transfery

Post autor: svlv96 »

Real jakby kupił Pogbe jeszcze to mocne transfery by były. Bardziej mnie martwi moje United, bo odszedł Herrera jak odejdzie Pogba, Lukaku i powiedzmy Sanchez to nie wiem kogo oni chcą kupić xD
mzmigrod
Posty: 53
Rejestracja: 21 maja 2019, 20:31

Re: Transfery

Post autor: mzmigrod »

Morales. pisze: 16 cze 2019, 0:05 Ogólnie dziwi mnie czemu piłkarze z nazwiskiem, bez formy przez sezon/dwa nie praktykują półrocznych/rocznych wypożyczeń do teoretycznie słabszych lig .
Dlatego, że w każdej słabszej lidze poza rosyjską czy turecką pensję są (względnie) tak śmiesznie niskie, że tych klubów na to nie stać.
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

Sarri w Juve oficjalnie
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

svlv96 pisze: 16 cze 2019, 13:27 Real jakby kupił Pogbe jeszcze to mocne transfery by były. Bardziej mnie martwi moje United, bo odszedł Herrera jak odejdzie Pogba, Lukaku i powiedzmy Sanchez to nie wiem kogo oni chcą kupić xD
.....Icardi
Bale Dybala Rashford
Llorente Fred
Chyba by to fajnie wyglądało co
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

Powrót Leonardo? Zdałem sobie sprawę, że zmiany są nam niezbędne. W przeciwnym wypadku zmierzalibyśmy donikąd. To mój człowiek, całkowicie mu ufam. Będzie miał całkowitą władzę w sekcji sportowej klubu. Ogólnie piłkarze muszą brać na siebie większą odpowiedzialność. Większą niż dotychczas. Wiele musi się zmienić. Muszą dawać z siebie jeszcze więcej, więcej pracować... Jeśli ktoś się z tym nie zgadza, to drzwi są dla niego otwarte. Ciao! Nie chcę już oglądać gwiazdorskich postaw – stwierdził Al-Khelaïfi.
Gruba wypowiedź jak na szejka.
Sensei życia
ODPOWIEDZ