Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Transfery

Post autor: bukaj »

według L'Equipe Real ma ogłosić transfer Hazarda, opiewający na 100m euro, po finale LE
when the beat is dope, I get excited
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Co do okna LFC to wrzucam mój post z lfc.pl. Forma pierwszoosobowa bo tak tam właśnie piszę i chuj:
Spoiler
GK: tutaj nic robić nie trzeba, chyba że Mignoletowi znudziło się siedzenie na ławce, wtedy potrzebny rezerwowy

LB: obowiązkowy back-up dla Robertsona, Moreno strach wpuścić choćby na 5 minut, powinien być to piłkarz, któremu rola zmiennika będzie odpowiadać i myślę, że taki Van Aanholt byłby wystarczającym środkiem, oczywiście można rozważać Tellesa, Tagliafico czy Chilwella ale to zbyt drodzy piłkarze na ławkę
CB: mam mieszane uczucia, Van Dijk+Gomez+Matip to dobry zestaw, Lovren jako czwarty też ok z tym, że jeśli pojawi się szansa na De Ligta to uważam, że nie można jej przepuścić Holender i Gomez uczący się przy Van Dijku to kapitał na grubo ponad dekadę, wówczas Lovren out
RB: tutaj ciśnienie moim zdaniem mniejsze niż na LO, wystarczyłby powrót Clyne’a a nawet jeśli nie to alternatywnie Gomez, Milner, Fabinh (wszyscy prawonożni stąd mniejsze zło niż wystawianie ich na LO) oczywiście jeśli kieszeń Henry’ego to studnia bez dna to Wan Bisaaka lub Veltman

DM/CM: tutaj mamy komplet

AM/W/FW/S: wrzuciłem wszystkie ofensywne pozycje do jednego worka gdyż wydaje mi się, że tutaj przydałby się transfer bomba, był taki moment w sezonie w którym nasze ofensywne trio miało lekki dołek i wówczas potrzebny był ktoś kto ich odciąży, Shaqiri i Keita nie dali rady tego zrobić i to była w moim odczuciu jedna z głównych przyczyn tego, że City odrobiło stratę, nazwisk jest kilka Rebic, Brandt/Havertz, Sancho, Pepe lub Aubameyang (nie mówcie, że to niemożliwe, możemy sięgać po niemal każdego...)


Podsumowując to oczekuję poszerzenia składu plus mocnego transferu, który da dodatkowy impuls zespołowi i pokaże, że mamy zamiar być jeszcze mocniejsi. W zasadzie to zadowoliłbym się dwoma nazwiskami, rezerwowy LB+kozak. Opcjonalnie rezerwowy RB
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

bukaj pisze: 13 maja 2019, 15:45 według L'Equipe Real ma ogłosić transfer Hazarda, opiewający na 100m euro, po finale LE
Marca i as to potwierdza
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4622
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Transfery

Post autor: szpilman »

Nie mogłem sobie przypomnieć czemu dziś jestem trochę smutny i coś mnie gnębi, ale wszedłem w temat Transfery i jusz humor popsuty :(
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Kristof Terreur after L'equipe confrmation; "Just been reliably told that there still is no agreement between the clubs. "

On sypia z Belgami. Jeśli zejdą z ceny to za obietnice odpuszczenia przez Real Jovicia, wierze XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Transfery

Post autor: Kalom »

albo dorzucą jakiegoś niechcianego hamesa
:joint: [*]
bvng
Posty: 357
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:19

Re: Transfery

Post autor: bvng »

Ewentualnie Bale'a albo Isco
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Kovacicia I gites
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Pierdole taki interes
Obrazek
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Nie no takiego ceballosa mogli by im dać żeby ubic cenę bo typ ma wielki talent ale zizou go nie lubi i nie ma typ jak zagrać 3 mecze z rzędu od początku żeby się pokazać
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Transfery

Post autor: Kalom »

To cebalos llorente isco i James i się jakoś wyrówna
samymi środkowymi się pogra najwyżej
:joint: [*]
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

RB: tutaj ciśnienie moim zdaniem mniejsze niż na LO, wystarczyłby powrót Clyne’a a nawet jeśli nie to alternatywnie Gomez, Milner, Fabinh (wszyscy prawonożni stąd mniejsze zło niż wystawianie ich na LO) oczywiście jeśli kieszeń Henry’ego to studnia bez dna to Wan Bisaaka lub Veltman
Jeśli będzie Clyne to nic przeciwko nie mam, ale upychanie kolejny sezon na bocznej obronie wymienionej trójki to powtórka z tego sezonu, na którą lfc nie może sobie pozwolić. Trent i Robertson zaliczyli w tym sezonie ile, 23 asysty? To i sama ich gra wyraźnie pokazuje jaką rolę mają wahadłowi u Kloppa i ponowne bazowanie na zapchajdziurach w postaci środkowych pomocników w celu ich odciążenia na 2 spotkania w sezonie to stanie w miejscu.

Zgadzam się z resztą twojego tekstu poza ostatnim zdaniem - głębia składu złożonego z prawie równorzędnych zawodników to siła City, która na przełomie tych 38 meczów pozwala im kręcić takie liczby. W lfc wyraźny był niejeden dołek i właśnie po to potrzebni są zmiennicy na maksymalnie zbliżonym poziomie na KAŻDEJ pozycji, żeby nie było sytuacji że dwaj z atakującej trójki musza odpocząć, a po boisku biega zagubiony karzeł. Naprawdę swoją drogą nie wiem jak to jest, że boczni obrońcy cały sezon reprezentują równy poziom grając tyle minut (Trencik trochę mniej równy, ale u niego niekoniecznie wynika to jeszcze ze zmęczenia).

Imo (hehe) potrzebni są zmiennicy na: RB, LB, S plus wysokiej półki skrzydłowy (taki z preferowaną lewą stroną).
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

powiem Wam cos dobrego, jest sobie taki 17latek Xavier Mbuyamba ktory jest na testach w Chelsea, ogolnie ma kilka ofert, ale ta chyba najlepsza. No i wyorbazcie sobie, ze ban fify za transakcje mlodymi graczami ma jeden wyjatek, mianowicie pozwala na transakcje nastolatkow XD
Obrazek
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

imo pisze: 14 maja 2019, 9:21
RB: tutaj ciśnienie moim zdaniem mniejsze niż na LO, wystarczyłby powrót Clyne’a a nawet jeśli nie to alternatywnie Gomez, Milner, Fabinh (wszyscy prawonożni stąd mniejsze zło niż wystawianie ich na LO) oczywiście jeśli kieszeń Henry’ego to studnia bez dna to Wan Bisaaka lub Veltman
Jeśli będzie Clyne to nic przeciwko nie mam, ale upychanie kolejny sezon na bocznej obronie wymienionej trójki to powtórka z tego sezonu, na którą lfc nie może sobie pozwolić. Trent i Robertson zaliczyli w tym sezonie ile, 23 asysty? To i sama ich gra wyraźnie pokazuje jaką rolę mają wahadłowi u Kloppa i ponowne bazowanie na zapchajdziurach w postaci środkowych pomocników w celu ich odciążenia na 2 spotkania w sezonie to stanie w miejscu.
Trudno się z tym nie zgodzić natomiast nie wiem czy znajdą się środki na kupowanie „drogich rezerwowych” przy jednoczesnym zakupie jakiegoś choćby jednego cracka stąd back-up na PO wskazuję jako potrzebę ale zdecydowanie mniej palącą niż zastępstwo dla Robertsona bo tam zapchajdziura i to jeszcze tylko i wyłącznie z prawą nogą jest jeszcze większym złem.

Gdyby natomiast budżet był nieograniczony to:
LB- Chilwell
CB- De Ligt
RB- Wan Bisaaka
AM/W/FW- Rebic/Aubameyang
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Transfery

Post autor: Lowrider »

Zawodnik Atletico Luciano Vietto, ostatnio wypożyczony do Fulham, przechodzi do Sportingu za 7,5 miliona euro.
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Transfery

Post autor: Kali »

Barcelona jest gotowa zapłacić klauzule za Griezmanna 125 mln euro, rozmowy trwają, Griezmann poinformował już o chęci odejścia władze klubu i Cholo.
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

Jaki to jest debil. :bowdown:
Sensei życia
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Mam mieszane uczucia co do jego przyjścia do Barcy, cena chyba spoko
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Transfery

Post autor: bukaj »

when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Juanfran też odchodzi po sezonie z Atletico, co to będzie za rewolucja, pół składu wyjebało.
ODPOWIEDZ