Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Overmars rzekł że Ziyech ma zielone światło żeby odejść, Jurgen musisz
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

Marcel Zylla (juniorska drużyna Bayernu) przejdzie do Legii
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Transfery

Post autor: svnchez »

A kilka dni temu ziomkowi pisałem, że Zylla niby taki talent, a zaraz wyląduje w Ekstraklasie :lol:
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Transfery

Post autor: Mutley »

Z tego co kojarze, to takie powroty z zagranicy w młodym wieku, zazwyczaj nie kończyły się najlepiej dla piłkarza.
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

Tu przypadek jest trochę inny, gość ma 18 lat, a nasze kluby w sprowadzają gości 20+, którzy coś pograli (lub nie) w seniorskiej piłce. Pewnie zapewnili mu pierwszy skład
powrót w tym wypadku to też trochę złe określenie
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Transfery

Post autor: Sidd »

Kompany po odejściu z City zostaje grającym menedżerem Anderlechtu :bowdown:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 594
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: Blazfm »

Hmmm no i robi się ciekawie, kogo ma City na oku jeżeli chodzi o wzmocnienie śo? Jakieś plotki ?
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1122
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Transfery

Post autor: Lowrider »

nie wiem ale w sumie alderweireld będzie do wyjęcia za 25 więc każdy go będzie chciał
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Umtitti
Bakan
Posty: 1353
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Idealnie wpakowałby się w profil wiecznie rozjebanego murzyna.
Awatar użytkownika
Ablazir
Posty: 3264
Rejestracja: 19 kwie 2019, 20:01

Re: Transfery

Post autor: Ablazir »

Arsenal doszedł do porozumienia z Saint-Etienne w sprawie transferu Williama Saliba, 18letniego stopera. Cena to 25 milionów.

via. Kike Marin
Legitno to źródło? O Saliby ktoś coś powie więcej?
Obrazek
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

kurwa wloskie media od 4 dni uparcie twierdza, ze Sarri wypierdala niezaleznie od wyniku finalu i w jego miejsce klub sciagnie Franka Lamparda

kurwa ja tu widze pewna logike, bo asystentem Lamparda jest Jody Morris, byly mlodziezowy trener w Chelsea, rozumiecie, oni wykminili ze na czas bana sciagna Franka z Morrisem i o sile zespolu beda stanowic CHO, Tammy, Mount czy James

No oby mi zamkneli pysk, ale CHO w lidze nie byl jakis wybitny, Tammy to lis pola karnego od dostawiania nogi, Mount wyglada na zbyt wiotkiego na Premier League, a od Jamesa bardziej sprawdzona opcja wydaje sie Ola Aina ktory ma za soba pelny sezon w Serie A, a nie w spadkowiczu z 2 ligi :|.

no to albo moj pysk bedzie zamkniety, albo tych wszystkich placzacych na temat mlodziezy kibicow


[Spiro]Mbappe says he may leave PSG. ‘It’s maybe time to take more responsibility, whether that’s at PSG or elsewhere’ he said after collecting Ligue 1 player of season award #bombshell

Dawaj Perez, dzwon do PSG, wez se Mbappe, zostaw Edenika
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

Mbappe odpalił
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Może Juve weźmie Sarriego, ale na ile te włoskie media są wiarygodne w ogóle?
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

Tylko Real wchodzi w grę, jeśli rzeczywiście miałby odejść z PSG.

Hazard - Benzema/Jović - Mbappe

A w odwodzie Vinicius/Rodrygo/Asensio i może Odeegard + Brahim (raczej wypożyczenie).

To byłby jakiś pierdolony kosmos, znowu jakieś trio godne Realu Madryt.
Sensei życia
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

[mention]potter[/mention] no ten Di Marzio nadaje jak katarynka, no i Pedulla ktory byl blisko Sarriego jak deal dopinali. Jedyna nadzieja, ze oboz Sarriego chce wymusic przedluzenie kontraktu dla niego + sztabu i wzbudzic strach, ze jak nie to spierdalaja do Juve. Sarri w Juve kłóci sie z przeszloscia w Napoli + sam mowil, ze chcialby zostac w anglii nawet jakby go zwolniono

[mention]nihil Novi[/mention]
No ale tak:
Eden 130
Kylian - z kurwa 300
Jovic 60

to juz mamy prawie 600 mln + prowizje + kontrakty + gdzie jeszcze wzmocnienie środka pola [Ndombele?] czy lewej obrony. A to kolejna stówka.

Plus Bale nie zamierza sie nigdzie wybierac i bedzie gral w golfa przez 3 lata za 17 mln euro rocznie XD

Aaa no i pewnie Kylianowi chodzi o gre na pozycji numer 9, bo Cavani powiedzial, ze zostaje.

wiec ja proponuje tak:

Eden zostaje, Jovića bierze Chelsea, Real bierze Kyliana i elo benc.
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

oczywko to nadal mało prawdopdobna operacja z wielu względów, ale sporo się mówiło że perez który odwykł od wielkich transakcji z ostatnich lat, byłby w stanie rozbić bank właśnie dla żółwika lub Neya

klasyczna piłka nożna - cały sezon nigdzie nie idę nie ma szans, ostatni wywiad po lidze - szukam wyzwań, odpowiedzialności, projektów :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9682
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Ja tam o tym Pedulli to zawsze skrajne opinie czytałem, ale rzeczywiście o Sarrim zawsze miał legitne info. Ale ja tam jestem za opcją zamykania ryja przez Lamparda i młodzież, najwyżej zamknę swój po następnym sezonie.

A gdzie idzie Keylor Navas? Taki Arsenal czy Manchester United się powinny zainteresować.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

Widziałem w internecie jakieś plotki o Porto. Ktoś ubije dobry interes, bo Keylor to ogrom doświadczenia i nie kasuje dużo mamony.

Mimo wieku (33 w tym roku) dalej jest top, na inny temat, ale dla mnie niedoceniany strasznie.


e: ale te plotki chyba wywołane wątpliwościami o Casillasa, któremu media zakończyły karierę, a ten dementował na tt
Ostatnio zmieniony 20 maja 2019, 0:19 przez gambler, łącznie zmieniany 1 raz.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

A po co Arsenalowi lub United Navas? No chyba, że ten DDG jednak odejdzie to jeszcze United kumam
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
ODPOWIEDZ