Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4578
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Pozatym carvajal jak się rozjebie to w finale lm klasycznie
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2018
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Real nie zagra w finale km.
Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Angielski klub wypożyczył go z opcją wykupu (1,5 miliona euro plus 23,5 miliona euro).

Carles Perez zamienia Barcelonę na Romę. Wypożyczenie z obowiązkiem wykupu, łącznie ~13 mlne.

Podolski oficjalnie
Spoiler
Obrazek
Ale dalej się zarzeka,
Ja sobie drogi do Górnika nie zamykam. Nie prowadziłem żadnych gierek z działaczami z Zabrza, z Arturem Płatkiem, bo to z nim najczęściej rozmawiałem. Mówiłem uczciwie, że się zastanawiam nad grą w Górniku, ale podkreślałem, że mam też inne oferty, że wybiorę to, co w danym momencie będzie najlepsze dla mojej rodziny - powiedział Podolski.

- Z mojej strony nic się nie zmieniło. Kocham Górnika i wciąż chcę w nim zagrać. Pamiętam co obiecałem działaczowi tego klubu, świętej pamięci Krzyśkowi Majowi. Pamiętam też to, co mówiłem mojej ukochanej babci, że chciałbym, aby choć raz zobaczyła mnie w barwach Górnika. Niestety, babcia niedawno zmarła, choć dożyła pięknego wieku – miała ponad 90 lat. Ja się z mojej obietnicy nie wycofuję, ale to wszystko musi być dobrze poukładane - zapewnił były reprezentant Niemiec.
Carlitos też niezły agent
Zagra dla greckiego Panathinaikosu Ateny - donosi portal sdna.gr. Na treningu spotka starych znajomych: Węgra Dominika Nagya wypożyczonego z Legii Warszawa oraz Portugalczyka Joao Nunesa (ostatnio Lechia Gdańsk).

Na początku września zeszłego roku Carlitos został sprzedany przez Legię. Trafił do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jego przygoda w Al-Wahda okazała się niezwykle krótka. Po dziewięciu występach, w których zdobył pięć bramek umowa została rozwiązana. Stało się tak pod koniec grudnia.

Od tamtej pory Carlitos szukał nowego pracodawcy. W rundzie wiosennej jednak tylko podejmie treningi z Panathinaikosem Ateny. W żadnym oficjalnym meczu nie wystąpi, ponieważ przepisy zabraniają gry dla trzech drużyn w jednym sezonie, a Carlitos grał przedtem i dla Legii, i dla Al-Wahda.
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Beka z Podolskiego. On chyba liczy, że Górnik go weźmie jak o kulach będzie chodził i nikt inny go już nie będzie chciał. Miał marzenie, żeby babcia go zobaczyła w Górniku to mógł po prostu je spełnić, 90 lat, zmarła niedawno, i tak długo czekała.
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6876
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

Arsenal bierze potężnego ŚO prosto z Flamengo
26 latek zwany Pablo Mari, podobno za jakąś 5tke czy coś
tegoroczny zwycięzca Copa Libertadores i legenda Manchesteru City w jednym
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7692
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

Olmo już oficjalnie w Lipsku
Spoiler
Obrazek
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1250
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

Mider pisze: 24 sty 2020, 13:41
gambler pisze: 21 sty 2020, 19:49 Odriozola i bayern fajny ruch obu stron
dla Realu to imo nie taki fajny, co prawda zawodził Odriozola, ale zostaje tylko Carvajal na PO
No ale Zidane w ogóle nie czuł mięty do Odroiozoli. Gdyby Marcelo był zdrowy, a Carvajal nie mógł zagrać, to i prędzej Ferlanda by tam wstawił.
Spodziewałem się że wyląduje, gdzieś w drugim rzędzie z Hiszpanii, a tu proszę topowy klub, może pomóc uwolnić jego potencjał.
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Wymiana Kurzawa - De Sciglio.
Spoiler
Obrazek
Inter Mediolan osiągnął pełne porozumienie w kwestii pozyskania Oliviera Girouda. Francuz ma przenieść się do włoskiego klubu z Chelsea za 5 milionów euro plus dodatkowe 1,5 miliona euro zawarte w bonusach. Z kolei on sam ma liczyć na zarobki wynoszące przynajmniej 4 miliony euro na sezon.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Frank na ostatniej konferencji i po niej upierał się ze nadal klub szuka napastnika i on chce takowego, myśle ze po raz kolejny mamy do czynienia z taktyka Mariny i klubu z ostatnich lat - czekania na ostatnia chwile chuj wie po co. W deadline jebna 50 mln za Dembele z Lyonu (swoją droga frank utrzymuje ze nie ma tematu), co oczywiście nie wypali i ściągną jakiegoś Ighalo czy innego Chalova albo Barnesa

Super plan to jest on

A jak noe ściągną nikogo to jeszcze lepsza beka bo w ataku do końca sezonu nierówny Tammy i kurwa Michy
Obrazek
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Ale co Ty chcesz od tego Tammy’ego? Pierwszy sezon w Premier League i 13 goli po 23 kolejkach, piąty wynik w lidze. Jak mają kogoś sprowadzać to niech to będzie tylko i wyłącznie alternatywa a nie ktoś kto wjedzie za gruby hajs i z miejsca posadzi Abrahama z racji kwoty. Masz w składzie wychowanka z potencjałem, który daje radę to daj mu zagrać pełny sezon a nie oczekujesz, że rozjebie ligę, on ma tylko 4 gole mniej od lidera strzelców.

Chelsea powinna kupić LO, CB w typie lidera i ewentualnie jakiegoś S pokroju Llorente co ewentualnie z ławki wejdzie i strzeli raz na jakiś czas.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

No ale gdzie ja napisałem ze chce kogos za miliardy???? W tej chwili Tammy dobre mecze przeplata z takimi w których potyka się o własne nogi, a jedyna alternatywa dla niego jest Michy, sam Frank o tym mówi
Obrazek
Bakan
Posty: 1354
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Być może źle odczytałem wydźwięk twojego posta. Kogo w takim razie byś chciał?
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Masowego wypierdalania młodych polaków z Polski ciąg dalszy
Spoiler
Obrazek
I jak już o Polakach, to
Rafał Kurzawa opuścił Amiens. Wypożyczenie do końca sezonu z opcją transferu definitywnego do duńskiego Esbjergu.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2020, 12:41 przez kapec, łącznie zmieniany 1 raz.
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: Transfery

Post autor: DeDoK »

i bardzo dobrze, jak najdalej od naszej ligi, essa
Awatar użytkownika
Froooz
Posty: 12
Rejestracja: 24 kwie 2019, 11:00

Re: Transfery

Post autor: Froooz »

W ogóle to śmieszne, że tyle czasu się mocowali żeby ściągnąć ban transferowy a jest 26 styczeń i nie ściągnęli nikogo, gdy nie wiadomo jaki jest stan zdrowia Abrahama, obrona wygląda cały czas tak samo chujowo, a skrzydła nie dają żadnych liczb. Oczywiste jest że nie ściągniemy w zimie top graczy, ale uzupełnienia na czas walki o top4 są konieczne. Będzie tak jak Czarny pisze, ostatni dzień i powtórka z Barnesa i Croucha. Teraz to cieszyłbym się z Adamy z Wolves, chociaż by pokazał Willianowi, Mountowi czy Hudsonowi że czasami lepiej zagrać bezpośrednio w ofensywie niż wymieniać między sobą piłkę albo wrzucać po 30 razy w pole karne.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

NEWS: Radosław Majecki opuścił zgrupowanie Legii w Belek. Wyjechał na badania medyczne do nowego klubu, z którego na pół roku będzie jeszcze wypożyczony do Legii. Co do kwoty transferu - okolice rekordu Ekstraklasy.

Źródło Piotr Koźmiński
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Bakan pisze:Być może źle odczytałem wydźwięk twojego posta. Kogo w takim razie byś chciał?
Wernera XD

Trochę posucha jest obecnie bo jakby nie patrzeć cztery duże kluby w teorii potrzebują napastnika numer 2 (Cfc, thfc, united i barca)
Już ten murzyn Habib Dialllo za grosze to była dobra opcja bo coś tak strzelane w tym Ligue 1, Piatek by napewno wykończył pare tych okazji stwarzanych przez Chelsea, jakis kurwa nie wiem Jovic na wypożyczenie czy wynalazek jak edourdo z celticu
Mitrovic z Fulham penwie nie do wyjęcia i drogi ale próbować można
Napastnik z benfici eee carlos vinicius


Jakaś posucha w świecie napastników
Obrazek
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2836
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

jeśli 6 baniek za Majeckiego to bardzo dobry transfer zważywszy, że od meczu z Rangers nie bronił jakoś rewelacyjnie. I nie będzie wymówki, że nie ma na napastnika
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Majecki do Chelsea wierze XD
Obrazek
ODPOWIEDZ