Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

nikt poważny
Awatar użytkownika
Blazfm
Posty: 593
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:17
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: Blazfm »

I oby tak pozostało
https://www.last.fm/user/blazfm
https://www.instagram.com/blazfm
ezio_wrocław pisze: to nie świadczy o wielkości zespołu, że z nożem na gardle dostają nagle kopa motywacyjnego
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

to nieźle się Leicester bawi, 45 mln funtów za Dunka :lol:

i rzekomo Arsenal robi ruchy w sprawie Evertona
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

ktoś z Barcy ma/może odejść? trochę nie kumam skąd miałyby się wziąć kolejne pieniądze na Neya i jego kontrakt, ale zobaczymy co kogut ze starym jeszcze wymyślą.

Barca robi rewelacyjny biznes z Griezmannem. Przede wszystkim ciekawi mnie, jak jego obecność może wpłynąć na dembele, który jakkolwiek nieoświecony by nie był, to w końcu (może gdzieś indziej) musi zacząć zajebiście grać. W sumie mogą walczyć o tę samą pozycję, ale jednak AG jako gwiazda ligi i mistrz świata będzie kimś ważnym w tej szatni, co może zbliżyć młodego do grupy.

Oczywiście, sporo transakcji blaugrany wiążę się z jakąś inbą i niesmakiem dla obu stron, ale atletico się ośmiesza tym ostatnim komunikatem o 200mln :lol:

swoją drogą, dzieje się coś w Premier League, czy w Bayernie? Liverpool?
Zaraz James wbije do Atletico i mam wrażenie w topie wszystko co najlepsze gromadzi hiszpańska trójka poza ndombele, rodrim i de ligtem (będzie to juve?)


niezłe koleje losu, że dzisiaj psg otwiera drzwi i samo oferuje neymara w madrycie. Jakby to było rok temu, Perez sam poleciałby do Paryża po nowego synka
yer a wizard, Harry
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

Nie do końca mnie ten Maguire przekonuje. Oczywiście, zawodnik bardzo solidny ale do tej najwyższej półki moim zdaniem jednak sporo mu brakuje. I nie czepiam się już nawet kwoty, gdyż wiadomo jaki jest dzisiejszy rynek ale po prostu nie widzę w tym zawodniku kogoś kto z miejsca miałby poukładać defensywę United i stać się jej prawdziwym liderem a właśnie takiego piłkarza moim zdaniem Solskjaer obecnie potrzebuje. Moim zdaniem Aldeweireld zdecydowanie ciekawsza opcja.

Jeśli natomiast Leicester kupi Dunka za 45 mln funtów to jeszcze bardziej niezrozumiałe. Wydaje mi się, że za takie pieniądze lub niewiele większe można wyciągnąć kogoś zdecydowanie lepszego z tym, że pewnie spoza Premier League.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

dziennikarz Barcelony wstawił fotomontaż swojego zdjęcia z koszulką Griezmanna. Zdjęcie z jego oficjalnego instagrama:

moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Graf
Posty: 139
Rejestracja: 28 kwie 2019, 9:11

Re: Transfery

Post autor: Graf »

Odnosnie Liverpoolu nic ciekawego, jesli będzie jakiś transfer, to znienacka, vide Fabinho. Ucichł nawet temat rezerwowego LB, bo Jurek przedstawił „nowe nabytki” na tej pozycji: Milner, Gomez, Lewis, Larouci (ostatnia dwojka z akademii). Pogłoski nt. Cou to na ten moment bzdury.
frontkick pisze: cały kraj sie jara poza jedna jedyna wioska nieugietych galów sluchajacych belmondziarza i sentino
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

ESPN donosi, że Klopp chce dopiąć w tym oknie jakiegoś LO (przeczytane w Angielskie Espresso).

Oprócz tego mam czutkę, że znienacka wjedzie transfer Pepe ale to tylko takie domysły. Generalnie nic ciekawego się nie dzieje.
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Maguire, mnie nie przekonuje również, ale
w wypierdalaniu hajsu w bloto UTD ma kurwa pierwszenstwo.
Ja typ ze slizgu bym poukładał to jebane szambo w 2 dni, jak ktos taki jak ja moze to zrobic, to trzeba zrozumiec ze tego nie da sie zrobic.
idea klubu nie wspomaga tego, więc co tu dużo mówić...
Bale, Nacho, Ruben Dias, Neves/W.Carvalho Bruno Fernandes in
pokurw Icardi z gwiazdorskim kontraktem w stylu Sancheza ale za wypelnienie celów, w stylu bramki i zamknięcie ryja i zwolnienie agentki In

Sanchez out, Lukaku out, Darmian, Rojo out, De Gea out, Lingard out, Matic Out. ale nie mam czasu wiec nie bierzcie tego powaznie elo
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »



mogę konkurować z każdym i nie liczą się pieniądze, ale odrzucę oferty mocniejszych klubów, bo w nich mniej zarobię ja i mój agent. Przerażony konkurencją z Umtitim, Lengletem i Pique idzie walczyć ze staruchami o ligę mistrzów. Dobry piłkarz, niech robi jak se chce
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Transfery

Post autor: krul »

mocniejszych, tzn. których? tej Barcelony z Umtitim, Lengletem i Pique na środku obrony? :lol:
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

gdyby Umtiti był pewniakiem po kontuzji, a Pique nie zbliżał się końca kariery to chyba nie byłoby zainteresowania ze strony Barcelony
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
krul
Posty: 460
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:19

Re: Transfery

Post autor: krul »

no gdyby tak było, to pewnie tak
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Transfery

Post autor: potter »

Delph oficlanie:
Spoiler
Obrazek
W fantasy jako obrońca, a w Evertonie pewnie będzie grał w środku pola [wątpię żeby wygryzł Digne, a jest jeszcze Baines], za 5,5 może być nawet spoko opcją. O ile wywalczy skład, ale jeśli prawdą że Gana_PSG to pewnie Fabian stworzy duet z Andre Gomesem.
Bakan
Posty: 1339
Rejestracja: 19 kwie 2019, 7:32

Re: Transfery

Post autor: Bakan »

oyama pisze: 15 lip 2019, 22:53

mogę konkurować z każdym i nie liczą się pieniądze, ale odrzucę oferty mocniejszych klubów, bo w nich mniej zarobię ja i mój agent. Przerażony konkurencją z Umtitim, Lengletem i Pique idzie walczyć ze staruchami o ligę mistrzów. Dobry piłkarz, niech robi jak se chce
Nie rozumiem przypierdolki. W Juve ma szansę na podobną ilość trofeów co w Barcelonie. Postać szkoleniowca też raczej ciekawsza w Turynie, oprócz tego możliwość nauki od Chielliniego i Bonucciego, którzy w moim odczuciu wcale nie są słabszymi konkurentami o miejsce w składzie niż wymieniona przez Ciebie trójka z Barcelony. Moim zdaniem fajny wybór De Ligta, nie każdy dobry piłkarz musi iść do Barcy i Realu.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Transfery

Post autor: Lowrider »

+1 do fajny wybór de ligta
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: Transfery

Post autor: thexe »

/dell
Ostatnio zmieniony 10 lis 2019, 23:31 przez thexe, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
imo
Posty: 2006
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:07

Re: Transfery

Post autor: imo »

Dołączył(a): 04 Kwietnia 2012
lygrys pisze: 17 sie 2023, 22:17 z uśmiechem na twarz mówię mój catchphrase "dzień dobry, w czym pani pomóc?"
Obrazek
ODPOWIEDZ