Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Romain Molina: Mbappe doesn't want to leave, he just wants more power. He wants PSG to listen to him on signings and not to bring another Brazilian in
Obrazek
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: Transfery

Post autor: nihil Novi »

No i po co to?

Najpierw dajesz nadzieje, a później niszczysz marzenia...
Sensei życia
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4374
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Transfery

Post autor: oyama »

zresztą ten Mbappe to co najwyżej może sobie zatańczyć z Neymarem, gdy szejk zacznie grać na mandolinie i takie będzie miał życzenie. Dopóki ciapaki wsadzają forsę w projekt PSG to kluczowi zawodnicy nie odejdą, a jak będą szczekali to zostaną odesłani do zespołu rezerw albo na ławkę
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

No nie wiem, niektórzy dziennikarze zarzekają się że w kontrakcie np. Neymara jest zapis o możliwości odejścia za 350 mlne.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9688
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Piters pisze: 20 maja 2019, 0:16 A po co Arsenalowi lub United Navas? No chyba, że ten DDG jednak odejdzie to jeszcze United kumam
No ja tak stawiam, że De Gea odejdzie, rok do końca kontraktu i widać było w końcówce sezonu, że myślami jest już gdzieś indziej. A Arsenal też potrzebuje kogoś, bo Cech kończy karierę przecież. Zresztą Navas jest lepszy niż Leno.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1252
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

W Chiri coś dają, że od finału pucharu Francji Mbappe i Ney są pokłóceni :lol:
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Transfery

Post autor: bukaj »

Ablazir pisze: 19 maja 2019, 22:45
Arsenal doszedł do porozumienia z Saint-Etienne w sprawie transferu Williama Saliba, 18letniego stopera. Cena to 25 milionów.

via. Kike Marin
Legitno to źródło
źródło ok. ewidentnie ma jakiś kontakt w Arsenalu, bo zdarzało mu się już podawać coś jako pierwszemu, co potem okazywało się prawdą. ogólnie to ciekawa postać, bo w necie można znaleźć tylko jedno zdjęcie z nim powiązane, które ma ustawione na profilowe na twitterze i tak naprawdę to nie wiadomo, czy on istnieje rzeczywiście XD info o Salibie zaczęły też już podawać inne źródła. L'Equipe mówi, że Saint-Etienne jest otwarte na sprzedaż, a inne plotki z Francji są takie, że cena to nawet nie 25 a 15 milionów

potter pisze: 20 maja 2019, 0:50A Arsenal też potrzebuje kogoś, bo Cech kończy karierę przecież.
chyba Martinez zostanie. od kilku lat już jest w okolicach ławki, teraz po wypożyczeniu w Reading wkomponowałby się prosto za Cecha
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Transfery

Post autor: Piters »

Tylko co do DDG to ja nie mam pomysłu gdzie on by tera mógł iść. Tak to też mi się wydaje, że średnio tam był myślami, tylko no gdzie? Jedynie mi PSG przychodzi na myśl. Navas do Arsenalu abstrahując już od tego czy jest lepszy od Leno, to strata hajsu po prostu, jest wiele ważniejszych miejsc do obsadzenia niż rywalizacja na miejscu bramkarza. Znaczy tak to wiadomo fajnie by był mieć Leno i Navasa, ale hajs się nie zgadza jak mówią zródła. No i z całym szacunkiem do niego, ale po Cechu mam uraz do światowej klasy, podstarzałych bramkarzy.

Nie wiem czy ten Saliba dobry, ale inwestowanie w młodych zdolnych to na bank dobry pomysł
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Whiskiz
Posty: 339
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:47

Re: Transfery

Post autor: Whiskiz »

Po tym sezonie DDG nie ma już pozycji która miał wcześniej aka. podpisze mnie większość topowych klubów. Jeżeli faktycznie zdecyduję się wypełnić kontrakt do końca i odejść za darmo to mam nadzieje ze podstawowym będzie Romero i ogrywany w pucharach będzie Henderson. A DDG niech wycziluje sobie rok na trybunach/rezerwach.
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

Henderson jeżeli będzie dostawał szansę w pucharach może sporo namieszać.Ma papiery na bardzo dobrego bramkarza.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11710
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »

Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

Jakoś wątpię by Pep go puścił :dunno:
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6878
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

Navas w Arsenalu totalnie zbędny, chyba że za darmo
a i wtedy raczej nie bo modna ostatnimi laty rotacja na tej pozycji jest spierdolonym pomysłem + Leno ma 27 lat i jest klasowym GK więc nie ma opcji żeby 33 letni gość za niego wskoczył i żeby za 2 lata znów sytuacja z błądzeniem w poszukiwaniu nowego nr1 się powtarzała
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: kocur »

Jak to się stało, że 24 letni, holenderski, podstawowy bramkarz Zwolle idzie do Lecha? :dunno:
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Transfery

Post autor: Sidd »

Pep właśnie jest skłonny puścić Sane
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6878
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

ten Sane to i tak się tylko kopał po czole w najważniejszych momentach z tego co pamiętam
Awatar użytkownika
czardi
Posty: 1585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:25

Re: Transfery

Post autor: czardi »

Ja tam bym chłopaczka zostawił, ale w sumie się nie znam.
Krynew pisze: 20 kwie 2021, 14:15No z pewnością po 2 dniach porzuca projekt, który był planowany latami xD
SLG SINCE 2013
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2621
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: Transfery

Post autor: Sidd »

W wielu momentach był świetny, równie często zawodził. Jest nierówny mentalnie i potwierdzają to jego domniemane, niezbyt udane relacje z Pepem - krótko mówiąc, Sane kaprysi
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6878
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
Homie
Posty: 185
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:20

Re: Transfery

Post autor: Homie »

Kroos przedłużył kontrakt do 2023.
ODPOWIEDZ