Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
FruitOffTheWall
Posty: 6218
Rejestracja: 07 maja 2019, 22:24

Re: Transfery

Post autor: FruitOffTheWall »

Piotr Malarczyk w Piaście Glwice to jest kurwa transfer tego okienka XDDDDD
po chuj on to nie wiem
mam pare wad ale zalet tez sporo
RIP ziołozioło
czarne audi jedzie ty kurwo w krzakach leżysz tratatata wysyłam żołnierzy
Czas zapierdala? Może ziomie po koksie
Zapierdalala w Las Palmas, nie Europie Wschodniej
https://www.last.fm/user/Tommy_Ovocetti
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Jak już wspomnieliśmy Piasta
Patryk Dziczek przechodzi testy medyczne przed transferem do Lazio.

Piast Gliwice jest już dosłownie o krok od przeprowadzenia kolejnej dużej sprzedaży tego lata. Sprawa transferu Patryka Dziczka nabrała tempa i piłkarz, zamiast w piątek, już dzisiaj pojawił się na Półwyspie Apenińskim, gdzie w klinice Padeia przechodzi testy medyczne. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, piłkarz podpisze kontrakt z Lazio, nie zagrzeje tam jednak długo miejsca, bowiem początek swojej włoskiej przygody spędzi w barwach drugoligowej Salernitany.

Piast najprawdopodobniej zarobi na transferze około dwóch milionów euro. Oznacza to, że klub wyrówna swój rekord sprzedaży.
Awatar użytkownika
Mutley
Posty: 511
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:23

Re: Transfery

Post autor: Mutley »

Marca: Wysłannicy Realu Madryt w Paryżu.
L'Equipe: PSG odrzuciło ofertę Realu Madryt 100 mln euro + Bale, James i Keylor.

La Sexta: Nikt nie poleciał ani nie poleci do Paryża. Nie było żadnej oferty.

:lol: :lol: :lol:
happiness only real when shared
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

A Marca krzyczy, że Real właśnie wybiera się do Paryża. Ta cała saga jest mocno zjebana, codziennie informacje i zaprzeczające kontrinformacje, jednego dnia już wiadomo, a później odwrót o 180 stopni. Na moje to Madryt nie wysłał ani jednej oferty i raczej nie wyśle. PSG chuj wie na co czeka, bo Neymar nie chce u nich grać, a oni spróbują na siłę go przywrócić do składu. Prawdopodobnie Barca wyśle na kilka dni przed końcem okna ofertę na 220 wypo plus obowiązkowy wykup, więc PSG nic nie straci a pozbędzie się problemu. Barcelona zostanie w tym temacie jak zwykle frajerem bo kupuje nic pewnego bo chuj wie co to za Neymar obecnie.
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4564
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

A dla mnie psg nie puści go na rok na wypożyczenie do barcy może do Realu ale w to też wątpię oni potrzebują kasy z niego jak odejdzie żeby ściągnąć kogoś innego
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

Damian Dąbrowski z Cracovii transfer definitywny na 3 lata do Pogoni Szczecin.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: mql »

gdyby nie te jebane kontuzje to pan Damian by teraz spokojnie trzymał środek pola w jakimś nwm Eintrachcie Frankfurt :(
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

Swoją drogą ktoś z Krakowa wie czemu go odpulają? Przez wymóg młodzieżowca nie łapie się do składu? Obawy o kolejne kontuzje? Czy może Probierz ma za dużo Polaków w składzie :rotfl: ? Jak dla nas kibiców Pogoni jest to świetnie załatanie składu przy kontuzji Kamila Drygasa.
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5894
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: Transfery

Post autor: mql »

Też mnie to ciekawi - w ogóle parę decyzji włodarzy Pasów sprawia wrazenie absurdalnych. Weźmy takich Mihalika i Vestenicky'ego - obaj mieli spoko sezon w Słowacji, a teraz nawet w rezerwach nie grają. Mam wrażenie, ze spokojnie można by ich gdzies opchnąć w letnim okienku :dunno: Airama tez nie udało się wykupić, a podobno jest już na wylocie z Extremadury.
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: darmody »

Wielka szkoda, mój ulubiony piłkarz Cracovii, zawsze dawał z siebie 100% na boisku i jest po prostu sympatycznym człowiekiem. Damian w formie jaką prezentował za Jacka Zielińskiego w 2015/2016 to topowa szóstka/ósemka Ekstraklasy, niestety kontuzje sprawiły, że nie zrobił kariery na miarę swojego potencjału. Zdaje się, że przez kontuzje uciekło mu nawet Euro 2016.

[mention]MalinowyJogurt[/mention] Ciężko jednoznacznie powiedzieć, co spowodowało odejście Damiana, myślę że złożyło się na to kilka spraw. Przede wszystkim złożył się na to przepis o młodzieżowcu, dzięki któremu nie było dla niego miejsca w składzie bo gra Lusiusz. Druga sprawa - za rok kończył mu się kontrakt, a włodarze niekoniecznie musieli chcieć przystać na większe oczekiwania finansowe Damiana albo po prostu już teraz zarabiał za dużo, a nie daje od siebie tyle ile oczekiwałby Filipiak/Tabisz/Probierz. Po trzecie - Dąbrowski nigdy nie wrócił do formy z 2015/2016, w wielu meczach grał naprawdę słabo, przebłyski powrotu do formy można było zobaczyć dopiero pod koniec zeszłego sezonu, a i tak były to tylko pojedyncze mecze/zagrania. Po czwarte - może Filipiak szykuje jakiś transfer i po prostu schodzi z wydatków, żeby słupki w Excelu Tabisza się zgadzały.

[mention]mql[/mention] Mihalik ma spinę z Filipiakiem, Vestenicky podobnie jak Budziński i dużo na to wskazuje że Pestka po prostu nie siedzi Probierzowi bo nie (ciężko mi uwierzyć, że jest jakiś inny powód dla którego Czech nie gra niż jakieś widzimisię trenera). O ile decyzję w sprawie Cabrery jestem w stanie jakoś zrozumieć, bo w jego miejsce przyszedł Lopes, po którym naprawdę widać jakość piłkarską (ale gdzie głębia składu panie profesorze, halo!), o tyle kilku decyzji Probierza/Filipiaka również nie jestem w stanie zrozumieć. Nawet w kontekście odejścia Dąbrowskiego - wystarczy kontuzja Gola (a warto też dodać, że wygląda on fizycznie znacznie gorzej niż sezon temu) i do gry wchodzi Milan Dimun :bowdown: Jeśli nie szykują jakiegoś konkretnego wzmocnienia na środek pomocy to brak mi słów.

W każdym razie, Damian w formie na pewno będzie wzmocnieniem Pogoni, a w obliczu kontuzji Drygasa jego transfer wydaje się być znakomitym posunięciem.
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

No i automatycznie został w Pogoni rozwiązany kontrakt z Tomaszem Hołotą, który przeszedł do Zagłębia Sosnowiec, Tomek od roku pobierał tylko pensje i nie grał ani w ekstraklasie, ani w III lidze. Leń jakich mało.
MalinowyJogurt

Re: Transfery

Post autor: MalinowyJogurt »

Będzie nowy murzyn w polskiej ekstraklasie, może głupi, może mądry :dunno: Pięciokrotny reprezentant Botswany - Thatayaone Ditlhokwe. Ten jego klub Township Rollers jest mistrzem Botswany i grał w eliminacjach Afrykanskiej Ligi Mistrzów - wczoraj odpadał.

https://www.facebook.com/TownshipRoller ... =3&theater
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1765
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Kurde, końcówka okna a nic się nie dzieje chyba?

Dlatego rzucę takim gównonewsem, podobno po ostatniej akcji Dembele jest konflikt miedzy jego agentem, a Abidalem. Dzisiaj przedstawiciele katalonczykow maja negocjowac w paryzu transfer neymara i plotki mowia, ze mogą czarnego dorzucić do transakcji.

Wydaje mi się, że dla PSG to dobry deal, Dembele to francuz, pracowal z tuchelem, sufit ma wysoko, a pojebany mniej o Neya nie jest. Do tego samego brazylijczyka w paryzu juz nie chcą.

Dla Barcy też dobry deal, brak już nerwów do Dembele, neymar sportowo znacznie lepszy, no i wycofa pozew.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4372
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26
Lokalizacja: Melbourne

Re: Transfery

Post autor: oyama »

pogonic Dembele nalezalo juz dawno. To jezdziec bez glowy i nawet Rafinha czy Ansu Fati pokazaliby wiecej od niego w pelnym sezonie. A przyjscie Neymara okej, ale zaleznie od tego jakim kosztem
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Podobno najnowsza oferta za Neymara którą dzisiaj Barca wystosowała to 160-170M płatne w dwóch ratach. Cena całkiem ok, ale nadal nie widzę potrzeby przyjścia Neya.
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5201
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Wypowiedź przedstawiciela drużyny A z eskapady do Paryża
Nie osiągnęliśmy jeszcze porozumienia, wciąż negocjujemy, ale jesteśmy bliżej
Nie wierzę żeby to miało nie dojść do skutku, Już nie chodzi o powyższe, ale ja nie o tym
Munas Dabbur sprowadzony latem do Sevilli ma nie znajdować się w planach Julena Lopeteguiego i otrzymał zgodę na opuszczenie klubu przed końcem letniego okienka transferowego.

Nowym szkoleniowcem został Julen Lopetegui i na stanowisko dyrektora sportowego powrócił Monchi. Obaj panowie nie przejawiali zbytniego entuzjazmu związanego z zakontraktowanie Munasa Dabbura i uznali, że najlepszym rozwiązaniem dla każdej ze stron będzie jak najszybsze zakończenie współpracy.

Najbardziej konkretni w walce o względy środkowego napastnika okazali się przedstawiciele Sevilli, którzy już zimą dopięli wszystkie formalności związane ze zrealizowaniem letniego transferu 27-letniego zawodnika.

W mediach pojawiło się już kilka informacji mówiących o tym, że sytuację 27-latka uważnie badają takie ekipy jak Inter Mediolan, Espanyol czy Bordeaux.
Z jednej strony niby spoko bo trener otwarcie mówi że ej typie nie jesteś ok, W.

Z drugiej masz kupione mieszkanie/willę czy na to co go tam stać, od pół roku uczysz się hiszpańskiego (ta, jasne), chcesz grać w LL a tu wypierdalaj. Chyba że uda mu się wyjebać do Espanyolu,

Tymczasem zdobywca MŚ z Francją, 33 letni Rami, podpisał umowę do 30 czerwca 2020 roku z opcją jej przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Mniej ważny transfer
João Mário na wypo w Lokomotiwie Moskwa. Wypożyczenie do 30 czerwca 2020 roku z opcją pierwokupu za 18 milionów euro.
Wg Fabrizio Romano jutro oficjalka A.Sancheza.
Awatar użytkownika
Bunnymen77
Posty: 1765
Rejestracja: 27 kwie 2019, 18:10

Re: Transfery

Post autor: Bunnymen77 »

Reca na wypo w SPAL.
Awatar użytkownika
camzatizbak
Posty: 3947
Rejestracja: 09 cze 2019, 22:42
Lokalizacja: twoja stara

Re: Transfery

Post autor: camzatizbak »

oyama pisze: 27 sie 2019, 12:44 pogonic Dembele nalezalo juz dawno.
Skoorwesynowi nigdy nie zapomnę dwóch zmarnowanych szans w półfinale LM.
LPC AFRO TRAP BANGER singiel
CAMZAT x KIDD - Babo Sza singiel
DMG96 x CMZT kompilacja vol.1 spotify
bortwick pisze: 17 lis 2023, 16:10 paluch w arcie, to jest to
dzikie okrzyki coś jak bruce lee
kiedy tnę ścierwa bagnetem francuskim
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

Uwaga United popierdoliło. Smalling udaje się na roczne wypożyczenie do Romy :rotfl:
Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3247
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Transfery

Post autor: horrypaz »

camzatizbak pisze: 28 sie 2019, 19:59
oyama pisze: 27 sie 2019, 12:44 pogonic Dembele nalezalo juz dawno.
Skoorwesynowi nigdy nie zapomnę dwóch zmarnowanych szans w półfinale LM.
też jestem mu za to dozgonnie wdzięczny
ODPOWIEDZ