Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Transfery

Post autor: gambler »

Bolo pisze: 08 lip 2019, 18:08 Real dalej daje śmieszne (120 baniek) za pogbe, united się nie jebie i se go na turne po australii i azji zabrali jakby nigdy nic.
no a co niby klub miał zrobić? :D
suitup pisze: 09 lip 2019, 5:51 a ja się osmiele i powiem, że Ousmane jeszcze odpali
jeśli w tym sezonie nie złapie zadnego urazu to w końcu zagra na miarę swojego potencjału (niezależnie w jakim klubie będzie grał)
też mi się wydaje, dziwne by było gdyby przy takim potencjale znowu nie odpalił
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Transfery

Post autor: bukaj »

Cz4rny1337 pisze: 09 lip 2019, 13:53 Ej a o co tam dokladnie chodzi, przeciez fizycznie taki klub jak Arsenal musi posiadac taki hajs zachomikowany, albo odpowiednia zdolnosc kredytowa na inwestycje???

I jedynym ograniczeniem powinno być Financial Fair Play, a przeciez dla FFP nie ma znaczenia ile zaplaca teraz a ile za tydzien, a ile za rok i ile w ratach tylko calkowita kwota transferu+kontrakt/lata kontraktu i elo. No to jak to sie nie spina bo nie kumam
główna przyczyna to brak chęci inwestowania przez właściciela i źle zarządzane kontrakty największych zawodników, którzy wchodzili w ostatni rok umowy bez wcześniejszych negocjacji, co często kończyło się odejściem za darmo czy jakieś małe kwoty (Ramsey, Sanchez, van Persie)

nihil Novi pisze: 09 lip 2019, 13:59 Szkoda mi Arsenalu. Klub z taką renomą/kibicami/sukcesami, a kurwa kupują jakiegoś Sadibę czy próbują wyjąć Zahę wysyłając CP jakieś śmieszne oferty.
akurat ludzie we Francji mówią, że Saliba to talent na miarę Varane'a i imo właśnie w takich młodzików, z dużym resale value, powinien celować Arsenal (inny przykład to Guendouzi), by powoli znowu wszedł na najwyższy poziom
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: jefecito »

Wczoraj Leonardo przemówił (dyrektor sportowy PSG) i potwierdził, że Neymar może odejść i były powierzchowne rozmowy z Barceloną, ale nie ma konkretnej oferty, a PSG nie ma zamiaru sprzedawać go za niską cenę bo jak sam zaznaczył nie są klubem który sprzedaje zawodników.

Byłbym zadowolony jakby ta saga skończyła się tak samo jak zakusy Barcelony po Thiago Silvę, Verratiego, Marquinhosa. PSG to klub który raczej nie idzie na ustępstwa i nie wiem co musiałby zrobić Neymar żeby go sprzedali za relatywnie niską cenę, a Barcelonę chyba nie stać na to by wydać fortunę na Brazylijczyka. Także wizja Neymara gnijącego dalej w PSG które nie ma z niego wiele pożytku wydaje się całkiem ciekawa.

Atletico kupiło lewego obrońcę z ligi Brazylijskiej - Renan Lodi zapłacili 20M€.
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

za sznurki w PSG pociąga emir Kataru, który według różnych źródeł pozostaje w dobrych stosunkach z Bartomeu. Jeżeli on zdecyduje się na sprzedaż Neymara to ani Nasser Al-Khelaifi, ani Leonardo nie mają nic do gadania
moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Transfery

Post autor: svnchez »

Ale co tu dużo rozkminiać? Różnica między tą sprawą a Verrattim czy Marquinhosem jest taka, że ich Paryż nie miał zamiaru się pozbywać, a Neymar zaczyna być kulą u nogi i mają go dość, więc będą otwarci. Neymar jest na rynku i PSG chce rozmawiać, ale za odpowiednie kwoty. Nie puszczą go za jakies 150 milionów, tylko mniej więcej za tyle co zapłacili. Dajecie adekwatne pieniądze i Neymar jest wasz, tak to należy odczytywać moim zdaniem.
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2595
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: Transfery

Post autor: bloodyhell »

w sprawie pogby

No bids received by @ManUtd for Paul Pogba. No negotiations. Club calm about situation. Still believe he will be with them this season. In present market would price be beyond £150m? Ole Gunnar Solskjaer presser tomorrow lunchtime. At least he knows what main topic will be.
Tier 1
Simon Stone, BBC Sport
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

Diego Costa ma wrócić do Premier League
podobno Everton albo Wolves
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

z tym Wolves to chyba fejk news, nie wiem, nadziałem się na to wczoraj sam. Jakiś fejknews ze niby Globoesporte o tym pisało, jakieś cytaty Mendesa które nie istnieją.
Obrazek
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

Przecież co okienko są plotki o odejściu Pogby tak samo jak o przyjściu Bale do United :lol:
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7832
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Agent piłkarza: On chce odejść z klubu, wszyscy to wiedzą
Spiritus: to tylko plotki

fani United maja wbity gwóźdź w głowę. Chyba, że jestes Kris z slg
Obrazek
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Transfery

Post autor: Spiritus »

Ty się dzisiaj urodziłeś i nie wiesz, że Mino zawsze tak pierdoli? :lol:
Awatar użytkownika
oyama
Posty: 4351
Rejestracja: 22 kwie 2019, 18:26

Re: Transfery

Post autor: oyama »

moj profil jest wylacznie awatarem internetowym, a wszelkie opublikowane posty to fikcja literacka
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5170
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Transfery

Post autor: kapec »

Lowrider pisze: 09 lip 2019, 12:03
Spoiler
Obrazek
więcej niż klub
Do tego można by dodać transfer Malcoma. Niby wszystko spoko bo Barca zaproponowała lepszą ofertę, ale niesmak pozostał.

Maximilian Gómez przechodzi do Valencii.
Gómez zwiąże się z „Nietoperzami” kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku. Celta otrzyma 14,5 miliona euro, a do tego jej szeregi zasilą 23-letni Santi Mina oraz 22-letni Jorge Sáenz. Ten drugi trafi do Vigo na zasadzie wypożyczenia.
Starało się o niego też WHU, w obliczu porażki poszli w Sebastiana Hallera z Eintrachtu (40 mln e, umowa do 30.06.2024)
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4538
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: Transfery

Post autor: Groszek »

Barca xD tamto okienko próbowali griezmana w tym dogadani w chuj czasu z nim, a kasy jeszcze nie uzbierali i będą pożyczkę brać :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

Brali pół roku temu pożyczkę na 150 mln euro
Kolejna w drodze.
Ogółem laurentiis nazwał Jamesa najbardziej medialnym piłkarzem świata zaraz za wiadomo kim.
A nie chce 42 mln Euro zapłacić, chyba że Real chce za niego 70 mln.
Tak czy siak pójdzie do Atletico za 60 albo znów wykreci jakieś statystyki w Realu na)poziomie 10/10
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: Transfery

Post autor: boixos »

znawcy pożyczek widzę

poszedł przelew za Griezmanna, jutro oficjalka
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

mam nadzieje że te rzekome negocjacje w sprawie Malcoma to bullshit, hajs wyrzucony w błoto

w brazylijskich mediach pojawiło się info o zainteresowaniu Evertonem z kilku europejskich klubów w tym Arsenalu, to byłby transfer
chociaż chuj wie na ile można temu wierzyć, a na ile jest to po prostu temat łączony z Edu i jego funkcją w klubie
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Transfery

Post autor: bukaj »

ja bym powiedział, że szkoda czasu na tą batalię o Zahę, jeśli Palace rzeczywiście chce za niego 100 baniek i lepiej skoczyć po Malcoma
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Transfery

Post autor: instinkt »

Malcom jest kurwa chujowy
kolejny typ który zbliży Arsenal do walki o 7 zamiast o 4

Gremio za Evertona jeszcze niedawno krzyczało 40 mln euro, ale po Copa America pewnie cena urosła do 60-70
TheGreatestGolota
Posty: 319
Rejestracja: 08 maja 2019, 16:22

Re: Transfery

Post autor: TheGreatestGolota »

https://www.fcbarca.com/87804-el-pais-f ... -euro.html
ciezko miec wieksza wiedze od kibicow swojego ukochanego klubu xd
zapomniałem ze mowa o idiotach, a nie kibicach :roll:
ODPOWIEDZ