Transfery

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
demon
Posty: 1292
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: demon »

Sporo za niego wyciągnęli. On nawet w top 5 bramkarzy Ekstraklapy nie jest, ale wiek i rzekomy potencjał robią swoje. Ciekawe, gdzie idzie. Pewnie do Serie A jak wszyscy. Nudzą mnie już te transfery Polaków do Włoch.
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

ponoć ma iść do Anglii
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Jestem insiderem XD

Chyba jednak Monaco

Tak ostatnio kminilem gdzie podział się ten pion sciutingu który ściągnął Thibo, Lukaku, KDB, Oscarka, etc etc ehhh

/edit
Tottenham nie dogadał się ws Williama Jose, Piątek jest opcja (coś o Chelsea słabe włoskie źródła mówiły), za to wbijają po Bergwija
Obrazek
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7690
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: Transfery

Post autor: ebismolarek »

No z tego co widzę to piszą o Monaco i wypo do Legii
Awatar użytkownika
Damian
Posty: 395
Rejestracja: 22 kwie 2019, 2:48

Re: Transfery

Post autor: Damian »

Jutro oficjalka Bergwijna w Tottenhamie.
Awatar użytkownika
WHITE
Posty: 2835
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:48

Re: Transfery

Post autor: WHITE »

W temacie Legii to poszła oferta 1 mln € za Ángela Rodado z Ibizy (13 goli w 25 meczach). Ale pewnie nie wyjdzie, bo klauzula 2,4
nie każdy rok przestępny, ale każdy jest przestępczy
Awatar użytkownika
Prez
Posty: 3683
Rejestracja: 26 lip 2019, 8:29

Re: Transfery

Post autor: Prez »

ebismolarek pisze: 26 sty 2020, 18:42 No z tego co widzę to piszą o Monaco i wypo do Legii
a jednak ponoć tak, PS pisze o 6mln euro.

a tu coś o Napoli od Bartka Szulgi:
zdaniem LGdS dziś dyrektor sportowy Napoli spotka się z szefami SPAL. Cel - transfer Andrei Petagny, na stole 20 mln euro. Włoch miałby zastąpić Fernando Llorente.
lygrys pisze: 11 maja 2022, 21:05 świetny dzień, jeden z najlepszych w moim życiu.
Dziękuje ci zjebana Polsko.
kup sobie płytkę z rapem NOWA LISTA I CENY
całość już na OLX
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11678
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Transfery

Post autor: FLoo »



:bag:
Największa pizda na forum:

Mider
WueR
Posty: 113
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:48

Re: Transfery

Post autor: WueR »

Coś tam ktoś tam pisał na Twitterze, że Majecki za 7 baniek + bonusy + 10% od kolejnego. Jeżeli to się sprawdzi to ja pierdolę xD
Awatar użytkownika
Michał
Posty: 190
Rejestracja: 17 kwie 2019, 23:13

Re: Transfery

Post autor: Michał »

demon pisze: 26 sty 2020, 14:31 Sporo za niego wyciągnęli. On nawet w top 5 bramkarzy Ekstraklapy nie jest, ale wiek i rzekomy potencjał robią swoje. Ciekawe, gdzie idzie. Pewnie do Serie A jak wszyscy. Nudzą mnie już te transfery Polaków do Włoch.
To podaj top 5. bez złośliwości, po prostu szukam w głowie i mało kto mi przychodzi na myśl :dunno:
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1061
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Transfery

Post autor: trez »

Pewno Stipica, Kuciak, Putnocky czy Steinbors. :bag:
Awatar użytkownika
demon
Posty: 1292
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transfery

Post autor: demon »

Stipica, Putnocky i Steinbors na pewno top 3 w tym sezonie. Plach też grał lepiej w lidze, ale na jego ocenę mogą rzutować wylewy w eliminacjach do LM i LE. Majecki na pewno ma spory potencjał, ale wg mnie Legia robi dobry interes biorąc za niego tyle siana.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Damian pisze:Jutro oficjalka Bergwijna w Tottenhamie.

To je dobry transfer bo sam gracz już w Londynie m, odmówił ostatnio gry w składzie i zadzwonił niby do menadżera a ten telefonicznie ze rozumie kuma i niech leci do tego Londynu negocjować i na medyczne elo

No i gracz poleciał

Na to jak się zarząd PSV dowiedział ze Bergwijn w Londynie to mówi co do kurwy kto na to pozwolił, nie ma zgody, tera to oni pierdoła zrywają negocjacje bo tak się nie robi

I o just Żydek Daniel Levy things
Obrazek
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Transfery

Post autor: szpilman »

Matt Law
Chelsea monitor Piatek as one of their Cavani alternatives. They haven't give up on Cavani yet but have other options lined up and remain hopeful of signing a striker in this window
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2043
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: Transfery

Post autor: Krynew »

Agenci Cavaniego są w Madrycie i mają zamiar dziś dopiąć jego przenosiny do Atletico.

Według Weszło Milan ma na stole opcje wypo Piątka do Spurs za ok. 10mln ojro, ale spodziewają się 3 ofert transferu definitywnego do końca okna.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: Transfery

Post autor: Cz4rny1337 »

Independient podaje ze marzy się wypo 6 miesięczne Piatka, Milan naciska na transfer (mowie o Chelsea)
Obrazek
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Transfery

Post autor: darmody »

Michał pisze: 27 sty 2020, 12:41 To podaj top 5. bez złośliwości, po prostu szukam w głowie i mało kto mi przychodzi na myśl :dunno:
Pesković, Stipica, Putnocky, Plach, Kuciak, Steinbors i myślę nawet że Chudy są z pewnością lepszymi bramkarzami od Majeckiego. Już wypowiadałem się w tym sezonie w temacie Majeckiego, użytkownik druhu również dopowiedział parę zdań o nim, ale powtórzę: Majecki póki co to czysty potencjał, bo jak dotąd naprawdę nie pokazywał jakichś wielkich fajerwerków - grał po prostu solidnie. W pamięci mam tyle samo znakomitych interwencji co chujowych czyli niewiele. Jak dla mnie Drągowski w Ekstraklasie pokazywał dużo większe umiejętności niż legionista, aczkolwiek życzę mu żeby poszedł w ślady Boruca i Fabiana i wierzę, że jest w stanie zbliżyć się do ich poziomu.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9664
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00

Re: Transfery

Post autor: potter »

Nie żartujcie z tym Piątkiem. Nie chce go w Chelsea.

Hertha fajny transfer. Lucas Toussart z Lyonu przechodzi za 25 mln, ale wiosnę spędzi jeszcze we Francji. Widać, że w Berlinie zaczynają się lepsze czasy, bo to rekord transferowy klubu.
Awatar użytkownika
szpilman
♓︎
Posty: 4642
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:26

Re: Transfery

Post autor: szpilman »

potter pisze: 27 sty 2020, 19:31 Nie żartujcie z tym Piątkiem. Nie chce go w Chelsea
Imo spoko, wiadomo przydałaby się jeszce jeden zawodnik bez łatki one season wonder, ale lepszy Krzysiu za 25 mln niż jakiś Zaha albo Ake za kwadrylion kopiejek, no i każdy mecz Chelsea puszcza ci na Canal Plus także spójrz jakie profity xF
"...jest eśmy małymi cząstkami wielkich rzeczy..."
pieseczek dla ślizgawkera
Obrazek
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Transfery

Post autor: Bolo »

No ja np. to bym chciał żeby Chris Friday poszedł do United bo w końcu fajniej się powkurwiać na polaka rodaka, że gra chujowo niż na murzyna wyciągnięto z u16 bo nie ma kto grać. Oraz jak wyciągną go za 30 peso europejskich to dla takich big6 z anglii to jak splunąć oraz wiadomo, lepiej Piątek, niż nikt.
Wygrzeszam Cię, mordzia.
ODPOWIEDZ