Fantasy Premier League

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1220
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: gambler »

Czekam na wieczór, Pan Rashford na kapitanie może podratować, ale byłem pewny że MU gra u siebie nie wyjazd
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bukaj »

ten Digne na C uratował kolejkę. ale też Lundstram na ławce, do tego po GW1 wymieniłem Lamelę na McGinna, więc mogło być dużo lepiej. nadal zielone strzałki, to nie ma co aż tak narzekać. dzisiaj jeszcze Jimenez w grze
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Fantasy Premier League

Post autor: 40 minut easy »

u mnie wildcard wjechał jak zawsze w okolicach trzeciej kolejki i zmieściłem jednocześnie Sterlinga, Mane, Aubę, VVD i Robertsona, zobaczymy co będzie za tydzień
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Spiritus »

Ja póki co się wstrzymuje.Zmieniłem jedynie Wilsona na Rashforda :dunno:
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

Przy użyciu WIldcard to się odzyskuje pełne 100 mln czy tyle ile ci zawodnicy są warci ? W sensie, że jak spadną 0.1 mln i mam takich dwóch to odzyskuje 99.8 mln ?
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Fantasy Premier League

Post autor: 40 minut easy »

użycie wildcard = nielimitowane transfery. możesz to sobie zasymulować w fantasy i nie zatwierdzać. cenę (ile dostaniesz za zawodnika) widzisz pod jego nazwiskiem.
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Piters »

Ja też juz jestem bliski wilda, tez jak zwykle na poczatku
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Bolo »

Wrzućcie swoje po wild carcie żebym miał
Od kogo zajebac skład
Wygrzeszam Cię, mordzia.
2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: 2ps__ »

czyli co ten wildcar dziala tak, ze jak se go uzyje to se moge nowy skladzik zrobic i on juz tak zostaje?

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Takjest, raz na sezon
A free hit to zmiana składu na jedna kolejkę (potem skład wraca do poprzedniego), imo najlepiej zostawić na podwójne kolejki.
To samo z potrójnym kapitanem, dobrze trzymać na podwójne kolejki.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Kali
Posty: 1198
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:36

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Kali »

wildcard jest raz na rudne, czyli w sezonie można dwa razy użyć
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Oki, mój blad
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: instinkt »

ja mam 140 pkt (w pierwszej 80, teraz chyba 60) - czyli nie najgorzej
a i tak robie karte bo muszę przerobić pare rzeczy (z 7 transferów mam w głowie at least)

na pewno muszę przerobić podwojenie LFC w obronie (w tym nie wiem czemu bez TAA) po fuckupie jaki wyniknął z kontuzji Allisona
ni chuja to teraz pewnie nie wygląda

musze wziąć też Lundstrama którego wyjebałem przed samym startem szukając innej opcji za 4.0 myśląc że Besić go wygryzie, ale skoro tak gra i kreuje to raczej miejsca nie odda póki co
bez wątpienia jest to steal, nawet mimo tego że teraz ciężkie kolejki przed nimi więc raczej nie ma co się łudzić na jakiekolwiek zdobycze - tak czy inaczej jego cena na pewno wzrośnie i mając drugiego grającego ławkowicza, czy to obrońce czy pomocnika można sobie nimi rotować na 1 slocie w zależności od fixa

wjedzie też chyba Laporte za Zinchenke, nawet mimo dodatkowego miliona bo boje się że ukrainiec siądzie - Cancelo czeka, a on sam nie gra jakoś mega zajebiście, jakiegoś obrońce z City by wypadało mieć pod te fixy, a Laporte wydaje się być aktualnie jedynym pewniakiem (chociaż wiadomo jak to jest zarówno z Guardiolą jak i CSami)

na pewno wyjebie też podwojone Bourne (być może kompletnie) bo grają słabo
Wilson niby 2 FPLowe asysty - ale patrząc na jego cene i na to jak gra Bourne to trzymanie go nie jest zbyt dobrym pomysłem (on pewnie będzie punktował, bo trudno żeby nie - ale czy na poziomie tej ceny? raczej wątpliwe + dość ciężkie 3 kolejki przed nimi teraz)
Frasera wziąłem na 2 kolejki bo fixy, mimo to kompletnie zawiódł - ale i tak go miałem wyjebać teraz więc bez różnicy

w miejsce Wilsona pewnie ktoś poniżej 7 co pozwoli upchnąć Mane (bo gaz ma ewidentny, większy nawet od Salaha - było to widać zarówno w końcówce pierwszego meczu jak i w całym drugim)

ktoś z Chelsea jest must have'm pod te fixy co mają
być może niedługo opcją będzie Bats który dziś strzelił 2 gole w u-23 i kurwa jest lepszy od tego marniaka Abrahama, ale czy Lampard to dostrzeże? :dunno:
póki co natomiast pewnie Mount - gra wysoko, wchodzi w pole karne, piłki go szukają czy to na rozegraniu czy nawet przy wrzutkach (mógł jebnąć bramke z bani w ostatnim meczu, ale to było troche za daleko i sam strzał był dość słaby)
nawet jeżeli się zdarzy że zostanie zrotowany z Barkleyem, chociaż wydaje się że Lampard w niego wierzy i będzie na niego stawiał bez przerwy
potem ewentualnie wymienie go na Ceballosa od 5 kolejki bo teraz na niego troche za wcześnie mimo kozackiego występu - bo po pierwsze LFC i TOT w 2 następnych kolejkach, a po drugie to chuj wie co Emery'emu strzeli do głowy i czy będzie nim grał po 90 czy jednak jakimś marniakiem typu Xhaka :lol:

tak samo ktoś z United musi być bo fixy
Martial? Rashford? AWB? może potrojenie nawet? kto wie

no i chyba trzeba będzie wsiadać do hypepociągu Pukkiego
miałem go w składzie przed startem, ale usunąłem w ostatnim momencie - oczywiście załuje
wykończenie ma piękne i Norwich gra ofensywnie bez względu na rywali, więc on swoje szanse będzie miał w każdym meczu, nawet jeżeli będą dostawali 4 z tyłu jak z LFC czy być może z City
teraz niby cięższe fixy, ale czy na pewno jeżeli chodzi o możliwości do zdobycia goli? Chelsea(H), WHU(A) i City(H)
do tego Cantwell wygląda bardzo dobrze i kosztuje tylko 4.5, ja akurat na pomocników stawiam głównie w tym roku przez co mam droższe opcje i nie mam miejsca - ale jak ktoś gra 4 i chce mieć takiego 5 wariata co może wejść przy jakimś fixie lżejszym to steal - jedyny rywal na tej półce cenowej to Dendoncker (klasa niżej jeżeli chodzi o zwrot ofensywny), a za 5 i nawet 5.5 (Ceballos 5.6) też nikogo ciekawszego od niego nie ma

należałoby też chyba zwrócić uwagę na gostków z Burnley, bo grają bardzo dobrze
w pierwszym meczu zamietli Soton, a w drugim niby Arsenal miał kontrole ale Burnley tworzyło groźne sytuacje i mogli strzelić drugą bramke
teraz Wolves i LFC, ale potem super fixy praktycznie bez przerwy do 14 kolejki

AV mimo że póki co bez wygranej to też grają ciekawie, dobre fixy teraz i warto zwrócić uwagę
Grealish swoje kreuje, El Mohamady kozacko w obronie i w chuj celnych wrzutek, McGinn gra wysoko i strzela (celnie)
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4292
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Piters »

Spurs też mają kozacki terminarz, ja postawiłem na Kane'a. Myślałem jeszcze nad Sonem bo wraca, ale po pierwsze to troche tłok tam i nie wiadomo czy od razu wleci, po drugie przy Harrym zawsze gra troche gorzej niż bez niego, a po trzecie najważniejsze w tej cenie to De Bryune wydaje się być milion razy pewniejszą opcja na razie. Wymagało to zmiany podejścia z mocniejszych obrońców na słabszych, ale z nimi to też w sumie cięzko, City zawsze musi stracić jakąś gówno bramke i mam wrażenie, że Liverpool też idzie w tę stronę
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: instinkt »

czy Davies wraca w końcu? bo jeżeli miałbym szukać w Tottenhamie jakichś opcji to pewnie w obronie
pomoc mam nie do ruszenia, no i przez to jak ona wygląda nie mam też funduszy na żadnych Kane'ów już
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fantasy Premier League

Post autor: potter »

A co do AV znalazłem taką ciekawostkę, że mając Lundstrama i właśnie jakiegoś obrońcę z Aston to można nimi tak rotować do końca sezonu, że zdoła się uniknąć jakiegokolwiek meczu z zespołem z top6.

Też już myślę o dzikiej karcie, bo miałem 44 oczka, w tym Lundtram 14 [w ostatniej chwili go wbiłem za Ake na ten gw :joint:].
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Spiritus »

Poszedł Wild.Na chwilę obecną nie mam żadnego pomysłu na skład, być może z czasem wjedzie KDB :dunno:

Obrazek
Awatar użytkownika
40 minut easy
Posty: 858
Rejestracja: 19 kwie 2019, 14:46

Re: Fantasy Premier League

Post autor: 40 minut easy »

bardzo ładny skład tylko śmiesznie, że 0 zawodników City :lol:
Awatar użytkownika
Spiritus
Posty: 231
Rejestracja: 14 maja 2019, 9:56

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Spiritus »

Nie miałem już ich gdzie upchać :dunno: Jak wspomniałem wcześniej może wjedzie KDB kosztem kogoś z trójki Mane-Salah-Martial
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6837
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: instinkt »

lepiej mieć Kane'a, Cantwella i jakiegoś obrońce za 4.5 (Montoye np) czy Digne, Barnesa, Mounta i możliwości żeby kminić w kolejnych kolejkach
oto jest pytanie
całe szczęście jeszcze 3 dni żeby to przekminić - ewewntualny wzrost Cantwella do przebolenia
ODPOWIEDZ