Fantasy Premier League

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

No właśnie, tak jak napisałeś brałem ich pod uwagę, ale odtrąciło mnie to, że oni sporo podrożeli. Pukki zaczynał z wartością 6 mln? I mam tak samo jak Ty, mój skład a w nim...Jota właśnie identyko, miałem nadzieje, że coś tam pyknie, ale okazał się słabą opcją, Jamesa nie brałem pod uwagę, bo ManU, wiadomo tu składy niekoniecznie punktują, ale jednak, Mounta mam właśnie i zostawiam młodziaków z Chelsea w postaci Abrahama i wspomnianego Mounta, cały czas stawiam na Vardy'ego wierząc, że coś pyknie, a do Hallera brakuje mi dosłownie 0.2 mln, przez co właśnie kusi mnie te -4. Wezmę pod uwagę tego Jamesa, będąc szczery bardziej się właśnie zastanawiałem nad Barnesem, Pukkiego też brałem pod uwagę, ale jednak chcę też zostać przy Vardym i Abrahamie, więc muszę się na kogoś zdecydować.
e: Udało się komuś być graczem kolejki w fantasy albo był naprawdę blisko ?
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy Premier League

Post autor: jefecito »

Pukki zaczynał od 6.5M, nawet za 7 to jest nadal spoko opcja od GW6. Jak masz Vardyego to bym go nie ruszał bo gość ewidentnie ostatnio wraca do formy, a Leicester gra bardzo fajnie z przodu i punkty będą wpadać regularnie więc mimo wysokiej ceny, moim zdaniem Vardy to świetna różnica (tylko 9% posiadania), od GW9 sam będę mocno go rozważał jak kalendarz się poprawi, pewnie przy okazji dzikiej karty.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

No, rzeczywiście Pukki jest spoko opcją, nadal. Z serii Sterling na kapitanie, a spodziewałem się minimalnie jakiejś asysty biorąc to za pewnik, przecież to tylko Norwich. Ederson na bramce, bardzo ważny punkt. Ponad połowę punktów nabili mi zawodnicy Chelsea, został już tylko jeden. Zagrałem za -4, został ostatni, dla którego zagrałem te -4 i jestem przekonany, że w poniedziałek się to wyjaśni i wyjdę na tym źle, a mogłem posłuchać kolegi wyżej i nie musiał bym robić tych -4, chociaż szczerze mówiąc to i tak raczej bym wyjebał już Ake, ile można trzymać typa i bardzo chciałem tego Turka. No nic zobaczymy co tam Haller pokaże w poniedziałek, najgorsza kolejka jak na razie w tym sezonie.
e: Z Abrahamem coś się stało ?
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11614
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Moja obrona: 4 pkt
Rico na ławce: 5 pkt + bonus
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5169
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: Fantasy Premier League

Post autor: kapec »

Ja np. posadzilem na ławce Pukkiego.
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fantasy Premier League

Post autor: potter »

Ale chujowa kolejka, od ostatniej kolejki czułem że Mane na Newcastle to będzie spoko wybór, a potem się naczytałem jakie problemy ma Norwich i dałem Sterlinga. Jeszcze ten King dziś 8 pktów na ławce, a Ryan stracił czyste konto i bonus w 91 min, razem mam 49 ledwie. Ale teraz dwa transfery darmowe chociaż, muszę się pozbyć Maddisona chyba.
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fantasy Premier League

Post autor: kon rafal »

U mnie wjedzie Abraham i Son za Kejna i Mounta

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Re: Fantasy Premier League

Post autor: chozen »

mieć salaha i sterlinga w składzie od początku sezonu i ani razu nie trafić z kapitanem to tylko ja potrafię :bag:
Awatar użytkownika
neks
Posty: 1177
Rejestracja: 21 kwie 2019, 15:39

Re: Fantasy Premier League

Post autor: neks »

no ja rotując opaską pomiędzy tą dwójką trafiłem aż raz

a i tak starczyło na pierwsze miejsce na ślizgawce
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

Mount zagra czy coś poważniejszego ? Kupiłem tego Soyuncu nie zwracając uwagi na terminarz Leicester, standardowo. Boje się, że Sterling na ławce usiądzie i zastanawiam się czy opłaca się zostawiać go albo przynajmniej opaskę kapitańską zabrać mu.
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Miker »

UlicaRzadzi pisze: 20 wrz 2019, 14:45 Boje się, że Sterling na ławce usiądzie i zastanawiam się czy opłaca się zostawiać go albo przynajmniej opaskę kapitańską zabrać mu.
Jak dla mnie jedyny logiczny ruch z transferem Sterlinga na tę kolejkę, to robić hita, żeby wziąć Kuna. W innym przypadku zostawiałbym - ja go mam, ale opaski mu nie dam.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

Jest w tym sens, im dalej idzie gra, czuję się coraz słabszy w to albo brakuje mi pomysłów, a z tym hitem chyba się skuszę i powymieniam kilku graczy, bo na tą kolejkę mój skład posiada 3 graczy Chelsea i 2 Liverpoolu, jeszcze z tym Soyuncu kolejkę temu dowaliłem, a teraz Tottenham, Vardy'ego to jeszcze bym zostawił bo trafi coś może, moje -4 z poprzedniej kolejki nie wypaliło chociaż Haller miał jakieś szanse w tym bezbramkowym meczu z Aston Villą.
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Travson »

Guardiola kurwiu czemu mi posadziłeś kapitana :dunno:
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fantasy Premier League

Post autor: kon rafal »

Może dlatego mordeczko, że gra wszystko od początku sezonu i w lidze mistrzów mu nawet nie dał odpocząć. Trzeba było dać Rudego na kapitanie tak jak ja i byś był teraz bardzo zadowolony :)

Wielkie 5 dla Ciebie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

2ps__
Posty: 2750
Rejestracja: 17 kwie 2019, 19:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: 2ps__ »

a jak miałem rudego na v-ce a sterlinga na c to co, normalnie mi wjadą za rudego punkty?
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: Fantasy Premier League

Post autor: kon rafal »

Pewex, po zakończeniu kolejki

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fantasy Premier League

Post autor: potter »

To samo, a dodatkowo dzięki temu może wjechać Lundstram za 12 punktów o ile z tym Mountem to nie zasłona dymna i zagra jakimś cudem.
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

Ja mam takie jedno dość oczywiste pytanie, ale wolę zapytać 2 zawodników niegrających równe jest 2 pierwszym zawodnikom z ławki ?
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: Fantasy Premier League

Post autor: potter »

Zazwyczaj tak, chyba że grałeś w ustawieniu 343 i dwóch obrońców nie grało to wejdą Ci dwaj obrońcy nawet jeśli ustawiłeś ich na 2 i 3 miejscu ławki.
Mam nadzieję, że dobrze wytłumaczyłem i nic nie pojebałem :D
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

Rozumiem, dobrze wytłumaczone, nie mogę przekroczyć pewnych limitów spowodowanych taktyką, grałem 3-4-3, ale pierwszego mam pomocnika, a później mocne 2 pkt od Soyuncu, a tym pierwszym jest Jorginho. Dlatego liczę jutro na wygraną Chelsea, taką z 4-2, żeby 2 bramki wpadły od Salaha, dziękuje za wytłumaczenie :)
ODPOWIEDZ