Fantasy Premier League

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Fantasy Premier League

Post autor: bania »

Sezon 2010/2011
Spoiler
Obrazek
Sezon 2011/2012
Spoiler
Obrazek
Sezon 2012/2013
Spoiler
Obrazek
Sezon 2013/2014 (na 106 uczestników)
Spoiler
Obrazek
Sezon 2014/2015 (na 127 uczestników)
Spoiler
Obrazek
Sezon 2015/2016
Spoiler
Obrazek
Sezon 2016/2017
Spoiler
Obrazek
Sezon 2017/2018
Sezon 2018/2019

Sezon 2019/2020 kod na dołączenie: d9fezd

Zaczynamy kolejny sezon Fantasy Premier League.
kanonierzy.com pisze:O co chodzi w tej zabawie?

Twoi piłkarze zbierają punkty w zależności od ich postawy w lidze. Bramkarze i obrońcy najczęściej zdobywają cenne oczka dzięki czystym kontom, ale punktują również za asysty i bramki. Pomocnicy i napastnicy to piłkarze usposobieni ofensywnie, będą więc punktować tylko za bramki i asysty. Punkty za zdobyte gole są odpowiednie do zajmowanej przez piłkarza pozycji, co oznacza, że bramkarze i obrońcy dostaną za nie więcej punktów niż pomocnik czy napastnik. Punkty kompletujemy również za udział zawodnika w meczu. Godzina pobytu na boisku jest nagradzana dwoma punktami. Jeśli zawodnik spędzi mniej czasu na murawie, dostanie tylko jeden punkt. Twoi zawodnicy zbierają również punkty ujemne za indywidualne kary, jak kartki lub przestrzelone rzuty karne. Oczka zdobywamy bez względu na to, na którym miejscu w lidze znajduje się prawdziwa drużyna gracza.

Powyższe wskazówki radzimy wziąć pod uwagę podczas kompletowania składu. W Twojej drużynie może się znaleźć jedynie trzech zawodników z jednego klubu. Po dokonaniu wszystkich zakupów klikamy w opcję 'Enter Team', zatwierdzając nasz skład. Następnie przechodzimy do wybierania podstawowego składu - punkty zbierają bowiem tylko Ci gracze, którzy przebywają na boisku. Aby zmienić danego piłkarza, klikamy na żółtą strzałkę pod jego nazwiskiem, natomiast żeby desygnować zawodnika do gry, klikamy w strzałkę zieloną. Ważny jest też wybór kapitana drużyny, który punktuje podwójnie. Wszystkie zmiany zatwierdzamy klikając w opcję 'Confirm Team Changes'.

Po każdej kolejce możemy dokonać jednego transferu, czyli sprzedaży któregoś z zawodników i zakupienia w jego miejsce kogoś nowego. Pozbycie się kolejnego piłkarza może oznaczać stratę punktową. Raz w sezonie możemy wykorzystać kartę transferową, która umożliwia nam wymianę całego składu.
Stare info z poprzedniego sezonu(zmiany dotknął też interface), uwaga: zmieniły się niektóre zasady, kumaci poszukają więcej.
Ostatnio zmieniony 10 lip 2019, 8:21 przez bania, łącznie zmieniany 1 raz.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 284
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Fantasy Premier League

Post autor: stanky »

Ładnie ostatnio podwójne Brighton wjechało :bowdown:
Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Fantasy Premier League

Post autor: chozen »

podwoilem brighton w defensywie w tej kolejce, polecam
poza tym masa nieudanych wyborów z mojej strony w wiosnę, zwłaszcza jeżeli chodzi o wybór kapitana, przez co średnia moich punktów w ostatnich 10 kolejkach to jakieś 35 pkt


Na następnych zawodach cie pokonam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Lowrider »

miałem potrojone brighton w tym dwójkę z tyłu, plan był prosty: murray-> deeney, przez tego śmierdziela nie zaczęło się kombinowanie i w końcu zrobiłem murray, duffy -> llorente, robertson

oczywiście ten kaczor w dupę jebany zrobił cs a w cardiff sol bamba strzeli po rożnym
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bukaj »

u mnie na ławce Ryan i Duffy, ale zamiast bench boosta zagrałem triple na Jimeneza, bo mia dwa fixy u siebie, głupi myślałem, że nastrzela XD choć Arsenal na wyjeździe, to może jeszcze mu się uda

biorąc to pod uwagę i tak na razie zielone strzałki, więc nie najgorzej

livefpl.net zajebista stronka, nie wiem czy korzystacie
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy Premier League

Post autor: jefecito »

bukaj pisze: 20 kwie 2019, 18:56livefpl.net zajebista stronka, nie wiem czy korzystacie
Od siebie dorzucam jeszcze

https://www.anewpla.net/fpl/live/ - można w trakcie meczu sprawdzić kto zgarnie bonusy ile dany zawodnik ma punktów BPS.
http://www.fplstatistics.co.uk/ - klasyczna stronka do sprawdzania zmian cen zawodników, pokazuje jakiemu zawodnikowi skoczy cena, komu spadnie. Zmiany cen zazwyczaj są przeprowadzane około 2 w nocy. Warto śledzić, żeby nie stracić value.

Odnośnie mojego sezonu to od pierwszej DGW gdzie dałem triple na Sane, a każdy miał na Aguero i spadłem o 100k miejsc w OR w jedną kolejkę to jakoś mi przeszła zajawka na ten sezon :lol: Na ten moment jak skończę sezon w TOP100k to będę zadowolony.
Awatar użytkownika
KedaR87
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:16

Re: Fantasy Premier League

Post autor: KedaR87 »

Ja oczywiście wzloty i upadki w tym sezonie. Dzika karta pod dwie ostatnie kolejki to jak droga z piekła do nieba. Najpierw totalne gówno, Duffy na kapitanie i GW Rank 4,391,000, później mocna kolejka z -8 na starcie, których żałuję, bo moje transfery to Auba, Word-Prowse i Kolasinac, 124 pkt i GW Rank 15,112 <3 , a na kapitanie nietrafiony Aguero. Został jeden czips, TC i zagwozdka kiedy i na kim użyć.
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Lowrider »

logiczny wybór to mane albo salah patrząc na ostatnie wyniki hudd z czołówką, do 1/2 jeszcze chwila, więc chyba bez resta będzie

ale logiczne wybory mnie mocno ruchają w tym sezonie
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bukaj »

w tej kolejce 99 pointów, mimo nietrafionego TC (nie wiem co mnie podkusiło, żeby to zagrać zamiast BB), ale zielone strzałki i awans do top300k

w sumie robię late push do top100k, co uznałbym za fajny wynik po słabym początku (klasyczny wildcard w drugiej kolejce XD), ale raczej nie dam rady, biorąc pod uwagę, że tylko trzy gameweeki zostały
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Fantasy Premier League

Post autor: ngbijhoni »

jak dolaczyc?
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bukaj »

bania pisze: 17 kwie 2019, 21:28 Kod na dołączenie: 142949-781474
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
ngbijhoni
Posty: 333
Rejestracja: 17 kwie 2019, 1:21

Re: Fantasy Premier League

Post autor: ngbijhoni »

bukaj pisze: 29 kwie 2019, 19:20
bania pisze: 17 kwie 2019, 21:28 Kod na dołączenie: 142949-781474
wyswietlilo mi sie ze bledny :(
straciłem życie, czas by nowe zacząć teraz
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bukaj »

zobacz, czy czasem ze spacją nie wkleiłeś :D ale w innym przypadku, to nie wiem co może być nie tak, już kilka sezonów temu dołączyłem
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11614
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Tez dołączyłem, szkoda ze dopiero teraz
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Lowrider
Posty: 1117
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:04
Lokalizacja: ślizgawka

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Lowrider »

Podliczyło fantasy, 1348 miejsce, 56 w Polsce, mniejsza ślizgowa liga wygrana, większa przegrana o chyba 7 pkt, nie wiem bo mi się teraz nie wczytuje, z teamem BIEDA WALCZY

odezwij się chuju
Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bania »

GZ, ktoś wrzuci top to podkleję.
Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
Sined
Posty: 244
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:30

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Sined »

187 253 miejsce w overallu
3148 w Polsce
27 na ślizgu

Smutno, bo traciłem głupie punkty po dzikich kartach. W następnym sezonie będzie lepiej. Dzięki za świetna zabawę. Na następnych zawodach Was pokonam
nikt nie powie nam jak mamy żyć, mordo
ile zarabiać, gdzie pracować i kim być, mordo
Awatar użytkownika
azar
Posty: 774
Rejestracja: 23 kwie 2019, 18:40

Re: Fantasy Premier League

Post autor: azar »

Lowrider pisze: 12 maja 2019, 22:08 Podliczyło fantasy, 1348 miejsce, 56 w Polsce, mniejsza ślizgowa liga wygrana, większa przegrana o chyba 7 pkt, nie wiem bo mi się teraz nie wczytuje, z teamem BIEDA WALCZY

odezwij się chuju
jestem tu, chyba z 3-4 raz w ślizgowej lidze, zawsze gdzieś daleko z tyłu, ale nadeszło przełamanie i sezon życia. Fajnie, choć zawsze można myśleć co by było gdyby(hitem Deulofeu na ławce z 23 pkt, gdy moja pomoc Salah-Fraser-Pogba-Jota dała opowiednio 3, 3, 3 i 1 pkt :)
pozdrawiam serdecznie dzis kazda mordke
pozdrawiam serdecznie Monike Brodke
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bukaj »

po ostatnich dwóch słabszych sezonach, ten skończyłem na OR 201432. jestem zadowolony, bo początek nie wskazywał na taki wynik. 2222 punkty na koniec, piękna liczba
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy Premier League

Post autor: jefecito »

U mnie sezon do zapomnienia (overall 150k here), za rok was pokonam! :)
ODPOWIEDZ