Fantasy Premier League

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
horrypaz
Brak Kultury
Posty: 3253
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:43
Lokalizacja: Hands, Underwood

Re: Fantasy Premier League

Post autor: horrypaz »

u mnie co kolejke ok 15pkt na lawie. w tej chwili 18 a pewnie do 20 dobije. a co kolejka zmieniam i trafic nie moge. tera za slaha kelly wejdzie, szkoda ze nie abraham
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Miker »

gambler pisze: 05 gru 2019, 11:15Adrian idzie na przepałkę za chyba najbardziej oczywisty pick, czyli Guaite.
A co w tym oczywistego? Guaita ma obecnie całe 1% posiadania. Ja bym to raczej nazwał ciekawą różnicą, a nie jakimś oczywistym wyborem.

U mnie 58, Tammy na ławce i podwojone Szable na dzisiaj, czyli nie jest źle i zielone strzałki. Szkoda tylko, że nie mam zbytnio opcji przejścia na Rasha i muszę się kisić z Jimenezem.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1259
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: gambler »

A nie sprawdzałem ile ma posiadania. Dla mnie był pierwszą myślą, biorąc pod uwagę budżet i szybkie obczajenie terminarza.

Harry Kane (C)
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6897
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: instinkt »

Miker pisze: 05 gru 2019, 14:17 Guaita ma obecnie całe 1% posiadania. Ja bym to raczej nazwał ciekawą różnicą, a nie jakimś oczywistym wyborem.
bo bramkarzy mało kto transferuje, większość albo ma 1 stałego którego trzyma choćby nie wiadomo co się działo, albo ma 2 rotujących których też raczej rzadko wymienia na rynku
Guaita tak naprawdę do tej pory nie pasował do żadnej z tych opcji - do 2 rotujących był zdecydowanie za drogi, a do 1 stałego miał za słaby terminarz
można powiedzieć nawet że był to najgorszy kalendarz w całej lidze, stąd tak małe posiadanie - teraz ma najlepszy prawdopodobnie ze wszystkich (przez 15 najbliższych kolejek tylko City i komiczny Arsenal, reszta na zielono) więc to posiadanie skoczy teraz na bank bo to chyba najlepsza opcja do "ustaw i zapomnij", tym bardziej że CP daje rade
chociaż tani to on nie jest, bo aż 5.0 - gdyby nie mecze z City i LFC zaraz to bym wolał chyba Schmeichela wziąć za 5.3
ja też biore Guaite teraz, Pope'a miałem od początku gry bez rotacji i w sumie o 2 kolejki za późno robie ten ruch - chociaż bardzo prawdopodobne że od 20 kolejki wezme sobie Schmeichela właśnie

mi w tym roku idzie dość dobrze, zacząłem dość słabo - może zacząłem to źle powiedziane, bo po 3 kolejce byłem 60k ovrl, ale potem się zjebałem na 670k - teraz natomiast jestem 7 w ślizgawkowej i 116k ovrl ze stałą tendencją wzrostową od 10 kolejki kręcąc się w okolicach 65pkt (70, 64, 62, 62, 68, 70) co uważam za solidną zdobycz
na pewno pomaga mi to że dość dobrze wybieram kapitanów, może nie zawsze jest to opcja #1 z zespołu, ale naprawde rzadko się zdarza że wychodzi poniżej dwucyfrówki - miałem chyba ze 3 blanki na Sterlingu (wtedy właśnie jak się spierdalałem w dół rankingu), ale odkąd zacząłem bardziej rotować opaską to wychodzi to solidnie
i 1x chyba wgl jestem zadowolony ze składu na tyle że nawet nie wiem kogo chciałbym wywalić (a do tej pory średnio co 2.2 kolejki wlatywało -4), a kilka nazwisk jeszcze chętnie bym upchnął
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: Fantasy Premier League

Post autor: jefecito »

Ja się trochę martwię jako posiadacz Guaity o tę plagę kontuzji w obronie Palace, czy to nie wypłynie negatywnie na czyste konta bo mają tam niezły szpital.

Kolejna dobra kolejka, mam piękną serię teraz za sobą w 5 kolejek z miejsca 1,4M na 52K obecnie w OR :joint:

Przechodząc do następnej kolejki która już jutro, to trudny wybór kapitana będzie, sam do końca nie wiem komu dam opaskę. Vardy z Villa na trudnym terenie, Mane ma dużą szanse na resta, może pora na Sonaldo? :dunno:
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Mane dzisia ławka? We wtorek ważny mecz LM, ostatnio odpoczywał Salah i Firmino wiec wydaje się to logiczne.
Vardy tez obstawiam z blankiem, każda seria koedys musi się skończyć.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: Fantasy Premier League

Post autor: bukaj »

do tej pory z trzech zawodników w grze, wszyscy trzej na ławce. piękna kolejka się szykuje
when the beat is dope, I get excited
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Miker »

instinct pisze: 06 gru 2019, 12:24
Miker pisze: 05 gru 2019, 14:17 Guaita ma obecnie całe 1% posiadania. Ja bym to raczej nazwał ciekawą różnicą, a nie jakimś oczywistym wyborem.
bo bramkarzy mało kto transferuje, większość albo ma 1 stałego którego trzyma choćby nie wiadomo co się działo, albo ma 2 rotujących których też raczej rzadko wymienia na rynku
Guaita tak naprawdę do tej pory nie pasował do żadnej z tych opcji - do 2 rotujących był zdecydowanie za drogi, a do 1 stałego miał za słaby terminarz
można powiedzieć nawet że był to najgorszy kalendarz w całej lidze, stąd tak małe posiadanie - teraz ma najlepszy prawdopodobnie ze wszystkich (przez 15 najbliższych kolejek tylko City i komiczny Arsenal, reszta na zielono) więc to posiadanie skoczy teraz na bank bo to chyba najlepsza opcja do "ustaw i zapomnij", tym bardziej że CP daje rade
chociaż tani to on nie jest, bo aż 5.0 - gdyby nie mecze z City i LFC zaraz to bym wolał chyba Schmeichela wziąć za 5.3
ja też biore Guaite teraz, Pope'a miałem od początku gry bez rotacji i w sumie o 2 kolejki za późno robie ten ruch - chociaż bardzo prawdopodobne że od 20 kolejki wezme sobie Schmeichela właśnie
Masz oczywiście rację, ale jakby nie patrzeć, to nadal nie jest oczywisty wybór, bo to jest tylko Crystal Palace i granie nim jako jedynym bramkarzem przy tylko kontuzjach w obronie jest dosyć ryzykowne. Cena też robi swoje - na rotacyjnego jest za drogi i stąd ludzie rzucili się na Hendersona.

U mnie zapowiada się fatalna kolejka. Znów zesrałem się z Sonem na C i dałem Mane, a na VC sam nie wiem po co Vardy'ego. Śmierdzi mi jakimś 35-40, co przy 26 punktach Salaha na C u wielu zombie kont śmierdzi brakiem awansu do pucharu :(
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6897
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: instinkt »

jak widać póki co daje rade Guaita, dyszka do przodu także już można powiedzieć że sie opłacało
tak samo jak wzięcie Aliego za mr. blanka Mounta
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

78pkt, po wczoraj miałem 17 wiec kolejka udana. Chociaż sprzedałem Martiala przed kolejka i w obronie podwojone Shedffield + TAA
Największa pizda na forum:

Mider
UlicaRzadzi
Posty: 514
Rejestracja: 30 kwie 2019, 1:03

Re: Fantasy Premier League

Post autor: UlicaRzadzi »

Zaczyna się puchar, gram na jakiegoś Egipcjanina, który też używa Vardy'ego na kapitanie, ale w sumie, w tym momencie to nic nadzwyczajnego. Pewnie wylecę po pierwszej kolejce.
Awatar użytkownika
gambler
Posty: 1259
Rejestracja: 19 kwie 2019, 23:29

Re: Fantasy Premier League

Post autor: gambler »

Piękna kolejka, w prywatnej lidze 1vs1 z kumplem, wygrałem gameweek o 1pkt.

W poniedziałkowym meczu Kelly zrobił u niego 2pkt, a Zaha u mnie 8 :D
yer a wizard, Harry
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Jak tam, wygraliście swoje puchary? Ja do przodu. Na ślizgawce już 6 miejsce.
A teraz do sedna. Szukam obrońcy za TTA, Lpool przed sobą ma parę trudny meczy a nie wierze w czyste konta, do tego jest drogi.
Obecnie w składzie, Aurier, Lord, Kelly, Rico.

Sprzedajecie Mane/Salaha czy sadzacie na ławce na GW18?

zapraszam do rozmów
Największa pizda na forum:

Mider
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Miker »

Na luzie, w drugiej rundzie dostałem zombie konto z podwojonym Liverpoolem i trzema kontuzjami, także też nie powinno być problemu. Na ślizgawce 15 obecnie. Mam u siebie tylko Mane z Liverpoolu, także zostawiam go - szkoda transferu. Co do obrony to całkiem fajny terminarz ma... Everton. Jakby kontuzja Digne'a była poważniejsza, to można się zastanowić nad Bainsem.
Awatar użytkownika
stanky
Posty: 286
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:15

Re: Fantasy Premier League

Post autor: stanky »

95 punktów w tej kolejce, póki co najlepsza w tym sezonie. Salah na C zrobił różnice. Na nastepna Salah siada a poleciał TAA.
szoumidelej
Posty: 135
Rejestracja: 30 kwie 2019, 12:18

Re: Fantasy Premier League

Post autor: szoumidelej »

Chlopy z liverpoolu lawa i podwojenie sheffield w obronie, co prawda 28 grudnia i 1 stycznia city i liverpool ale 2 najblizsze to brighton i watford. Potem lundstram pojdzie na lawe a baldocka sie wytransferuje. Podbijam tez kolege z gory a propo evertonu z tym ze u mnie pogra richarlison.
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Miker »

Z Richą jest ten problem, że jest jedną kartką od zawieszenia - w innym przypadku byłby piękną opcją.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Szukam kogoś za Mane na jedna kolejkę a nie chce podwajać City (mam przechuja Kevina) ani Totkow (Ali), dodatkowo mam Maddisona.
Martial? Grealish?
Największa pizda na forum:

Mider
Miker
Posty: 136
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:02

Re: Fantasy Premier League

Post autor: Miker »

Ja wziąłem Grealisha za Maddisona. Martial wygląda spoko, ale śmierdzi mi męczarnią United na Watfordzie, który już z Liverpoolem dobrze wyglądał. IMO brałbym Sona, ale jak nie chcesz podwajać to Grealish.
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: Fantasy Premier League

Post autor: FLoo »

Właśnie mam 2FT i teraz się zastanawiam czy nie zmienić Maddisona za Grealisha + Martial/son na jedna kolejkę bo potem chce mieć z powrotem Mane.
Inna opcja to Mane ławka a Kelly in a po za nim w obronie Rico, Lord i Aurier i wtedy za Maddisona Grealish.

3 opcja to Rashford za Ingsa + grealish + Mane ławka
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ