NBA

Wszystkie ulubione dyscypliny sportowe w jednym miejscu. Nieważne, którą piłkę wolisz.

Moderatorzy: Sidd, Cz4rny1337

Awatar użytkownika
wojtas
Posty: 406
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:20
Lokalizacja: Miasto Maczet

Re: NBA

Post autor: wojtas »

Polecam całą nitkę :bowdown:
Spoiler
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

No Marc pięknie dał w palnik :lol:
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Al Horford rowniez FA, mimo wieku śmiem twierdzić, że każda drużyna pewnie znalazła by dla niego miejsce z otwartymi rękoma. Szczególnie, iż nie ma wygórowanych żądań. Był w stanie sporo zejść z kontraktu ale poszło podobno o to, że GM Bostonu wymaga zbyt wielu poświęceń.
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

instinct pisze: 18 cze 2019, 22:45 podobno spinki w Houston
https://sports.yahoo.com/sources-relati ... 51028.html
Spoiler
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Hehe czyli standardowo jeśli źródłem informacji nie jest Woj, prawda to nie jest ;p
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Woj do ostatniej chwili twierdził, że LBJ pójdzie do Philly, więc nie wiem, czy to taka prosta analogia :)
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

W ogóle słabością Wojnarowskiego od dłuższego czasu jest cała ekipa Richa Paula i LeBrona. Nie pamiętam od jakiego wydarzenia zaczęła się ta kosa, ale James miał moment, gdzie opierdolił kilku twitterowiczów i mocno odciął uszatych agentów.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Mike Conley w Utah, Crowder, Korver, Grayson Allen i picki w zamian
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: NBA

Post autor: recklezz »

Marvin Bagley wypuszcza diss na Damian'a Lillarda https://m.soundcloud.com/3five_sierraca ... et-me-go-3 , 4 godziny później odpowiedz Dame'a https://m.soundcloud.com/damianlillard0/marvinnnnnn , co sądzicie Lillard raczej zjadł go
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Bol Bol z 15-19 miejsca w mockach do czwartej dziesiątki, niezły zjazd.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Drwalu
Posty: 55
Rejestracja: 19 kwie 2019, 17:27

Re: NBA

Post autor: Drwalu »

SWN pisze: 21 cze 2019, 10:53 Bol Bol z 15-19 miejsca w mockach do czwartej dziesiątki, niezły zjazd.
Podobno oprócz tej kontuzji stopy ma też kolana rozwalone bardziej niż Brandon Roy, gdy wchodził do ligi. No i brakuje mu etyki pracy
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Na reddicie i hoopshype już jakieś poważne dywagacje na temat powrotu DLO do Lakers, mieszczenia go w salary i typ podobne, wypierdalać ej. Kompletnie nie widzę pomysłu wrzucania na obwód takiego młodziaka, który jako typowy spot-up rzucacz z rogu jest TOTALNIE chimeryczny i jeśli jego największym plusem ma być dostarczanie punktów i grzeczne czekanie na piłkę, to wole se wziąć Korvera za $6,8mln, niż jego za podstawowego maxa.

W ogóle ja jakoś strasznie wybrzydzam jeśli chodzi o tą pozostałą gotówkę LAL, nie czuję póki co tego huraoptymizmu niektórych fanów i według mnie powinni to mądrze rozdać na jakichś rolesów typu Bev, Green, Morris, Ariza, zamiast pakować się w trzecią gwiazdę.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: NBA

Post autor: Mider »

Dokładnie tak, Ariza za rozsądne pieniądze byłby dobry, też nie chce trzeciej gwiazy. Ten Beverley mi się średnio widzi, przeciez kolo jeszcze niedawno trash talkował Lebrona i Lakers. Imo Robin Lopez też byłby spoko opcją na centra i pewnie będzie tańszy niż jego brat

edit. No i jeżeli Cavs spuszczą Jr'a to niech wbija za minimum
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2350
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: NBA

Post autor: kshaq »

Lance też z Lebronem się nie kochał, a jakoś razem grają :dunno: wszystko jest do ogarnięcia.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

To co wyżej albo
Spoiler
Obrazek
:)
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
instinkt
Moderator
Posty: 6838
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:29

Re: NBA

Post autor: instinkt »

Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: NBA

Post autor: suitup »

Kent Bazemore do Portland
Evan Turner do Atlanty

jak dla mnie Kent < Evan, ale może to tylko początek wymian w Portland, przydałby im się jakiś kozak SF żeby mogli coś ugrać więcej


e:

Giannis
Gobert
Budenholzer
Lou Williams
Siakam
Luka Doncic

bez zaskoczen chociaż myślałem że Malone zgarnie Coacha
Giannis się troszeczke poplakal, ale props dla niego wielki
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11447
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: NBA

Post autor: SWN »

Dobre wybory i chyba całkiem proste (może oprócz dpoty wg. mnie), ale czas organizacji tego po prostu NAJ-GOR-SZY. Odkąd Silver wymyślił zmianę terminu rozdania statuetek za regular ja niemal całkowicie zapomniałem o czymś takim. O ile powiedzmy w kwietniu czy maju faktycznie śledziłem Greka i Hardena, byłem w stanie wymienić po kilka monster games każdego z kandydatów, tak dziś mam w głowie tylko takie 'ach, no, zajebisty sezon miał', bo zwyczajnie całą uwagę zabierają najpierw PO, a teraz wolna agentura. Kawhi był jednogłośnie najlepszym zawodnikiem postseason i każdy ma właśnie to w pamięci, a liga wpierdala się w środku z imprezy z jakimś 'eeeejejej okazało się że ten, jeszcze tu jakieś nagrody mamy, wyłączcie muzykę na chwilę to sie szybko rozda'.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
b20
Posty: 31
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:04

Re: NBA

Post autor: b20 »

Mykietyn vs Gortat :bowdown:
Awatar użytkownika
joey
Posty: 5635
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:02
Lokalizacja: Warszawa

Re: NBA

Post autor: joey »

trójkąt bermudzki wola mokotów
ODPOWIEDZ