Agata Przybyłek

Kategoria poświęcona książkom, tekstom i dziennikarstwu.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Agata Przybyłek

Post autor: Travson »

Pisarka i psycholog. Debiutowała w 2015 roku powieścią "Nie zmienił się tylko blond", obecnie ma na koncie kilkanaście bestsellerowych powieści. Zaczęła pisać, żeby poradzić sobie z trudnymi emocjami po zawodzie miłosnym. Szybko okazało się jednak, że jej książki podbijają serca czytelniczek w całej Polsce.

Obrazek

Jako że w pracy jestem zmuszony do słuchania Radia Zet, które nocami emituje audiobooki Pani Agaty, chciałbym sprawdzić czy forum zna, forum czyta/słucha? Twórczość autorki kierowana jest głównie do kobiet, więc może szanowne użytkowniczki wypowiedzą się na jej temat ( Foremka, liczę na Ciebie). Dzieła autorki to lekki i przyjemny styl, ale niech Was to nie uśpi, zakończenia historii potrafią być szokujące... Aktualnie słucham już drugiej jej powieści pod tytułem "Tak Smakuje Miłość", a pierwsze spotkanie z Autorką miałem przy "Masz Wiadomość", które serdecznie polecam, bo jest grubo..
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
ODPOWIEDZ