[Serial] Gra o Tron

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
the
Posty: 618
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: the »

Nie wciągnąłem się w ten serial nigdy, rzuciłem oglądanie przy 2 sezonie, ale z ciekawości sprzwdziłem kilka odcinków z s07 i te 4 z s08 i łooo panie, co tam się odjebało, chujnia taka sama jak z TWD
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: mql »

tych dedeków (sorki [mention]DeDoK[/mention]) to już naprawdę pokurwiło
Spoiler
absurdalny pęd do wymordowania wszystkich postaci spowodował, że tego gówna nie da się oglądać
nie da się nawet o nim czytać
mbunt
Posty: 799
Rejestracja: 09 maja 2019, 21:12

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: mbunt »

w chuj kibicuje teraz
Spoiler
Dany, w ogole nie rozumiem czemu robia z niej szalenca, oj oj oj biedni mieszczanie z Kings Landing, cmon, jesli nie mieli problemu z poparciem Cersei ktora odpalila bez zadnego oblezenia wielka katedre z setkami ludzi w srodku miasta, powszechnie wiadomo bylo ze ma nieslubne dzieci z bratem itp to sorry ale sami sa sobie winni, zupelnie nie rozumiem czemu jest przedstawiana jako szalona królowa, przeciez jak na standardy tego serialu to i tak chillowo (nie mówiąc już o tym że nareszcie zaczęła podejmować decyzje bez nigdy niezdecydowanych Starków-lamusów i od razu sukcesy). Poza tym epizod napisany nielogicznie do czego się już przyzwyczaiłem ale eye candy mocne więc najlepszy na razie z s08, chociaż jasne jest niestety już jak się skończy cała historia (Arya zabójca nowej królowej, Varys legitymizujący ostatnim listem Jona przed innymi królestwami)
zapraszam do sprawdzenia
https://youtu.be/5s5QPZM7Pec
Awatar użytkownika
tacocabana
Posty: 247
Rejestracja: 22 kwie 2019, 8:36

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: tacocabana »

jestem zniesmaczony jak bardzo DDki robia z logiki kurwe, obudzilem sie przed wykladami zeby odpalic odcineczek i czuje tylko rozczarowanie :dunno:
:joint:
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: koniec »

3 odcinka jeszcze broniłem, bo mimo chujowej bitwy to nie miałbym problem z tym jak się rozwiązał gdyby coś jeszcze wyjaśnili o NK ale to co się odpierdala w 4 i 5 to :bag: teraz oczywiście odjebią Dany pewnie a szkoda strzępić ryja
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Groszek »

Spoiler
Skończy się tak że snow wygra te wojnę ale jego blondi dednie on zostanie królem i oszaleje i zacznie wszystkich palić żywcem elo
Tak napisałem przed 3 odcinkiem i w sumie daleko nie pomylilem blondi zamienić z tym że oszaleje i się w sumie zgadza

A odcinek wizualnie spoko w końcu nikt nie będzie narzekał że głównych postaci nie odpierdalaja za łatwo :lol:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: SWN »

Ale mi kurwa szkoda
Spoiler
Jaimego, który od początku był topem moich ulubionych postac :( Już jako blond pewny siebie ruchacz siostry był spoko postacią, ale od sceny kąpieli z Brienne miałem nadzieję, że faktycznie dalej poprowadzą jego rozwój, że poukłada mu się we łbie i tak dalej. Nie ruszałem żadnych spojlerów, stąd nie miałem pojęcia, że obecny scenariusz był znany już od prawie roku i do ostatniej chwili wierzyłem, że konkretnie przekreśli swoją przeszłość i to on odjebie Cersei. Tymczasem ani nie odjebał, ani nie przyczynił się do zwycięstw, coś tam zaruchał Brienne (KURWA, PO HUJ TEN WĄTEK, SKORO I TAK SPIERDOLIŁ ZGINĄĆ ZAJEBANY CEGŁAMI XDD), no po prostu z jednej z ciekawszych postaci pod względem wewnętrznej przemiany zrobili jakiegoś krzątającego się lamusa.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6560
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Jose »

Spoiler
SWN pisze: 13 maja 2019, 14:22 no po prostu z jednej z ciekawszych postaci pod względem wewnętrznej przemiany zrobili jakiegoś krzątającego się lamusa.
Spoiler
Co dopiero powiedzieć o mistrzu intryg Tyrionie, którego jedynym zadaniem obecnie jest chodzenie i przepraszanie :lol:
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: SWN »

Spoiler
Obrazek
Widziałem na reddicie jeszcze zajebistą wersję z Tyrionem, gdzie w pierwszej części wkurwiony napierdala capslockiem, a w drugiej widać tylko zadumaną mordę i 'of course my queen' :lol:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
serwus
Posty: 233
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:04
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: serwus »

Spoiler
ostatni odcinek to już nawet wizualnie nie był szczególnie interesujący, ta napierdalanka była nudna jak flaki z olejem. a oczekiwane latami cleganebowl... no cóż - współczuję tym, którzy serio mocno czekali na rozstrzygnięcie tego wątku, ja akurat nigdy nie traktowałem go priorytetowo

nawet nie wiadomo co pohejtować najpierw. serio, odcinek 3 w porównaniu z tym najnowszym to się prezentuje zupełnie przyzwoicie

ale chyba już rozumiem o co chodzi - mam na twitterku w obserwowanych trochę ludzi z usa, profile związane ze sportem. co najmniej kilka osób napisało tuż po premierze twitty pełne zachwytu, że trochę szkoda jak się rozwinął wątek dany, ale wizualnie to cudo, największe emocje jakie w życiu przeżyli etc

no nie wiem, czy ktoś z was też tak ma. ja w pewnym momencie zacząłem już śledzić odcinek na pół gwizdka, z nosem w telefonie i musiałem potem odwinąć kawałek, bo przegapiłem śmierć cersei. wyszło na to, że cała jej rola w 8 sezonie serio sprowadzała się do stania na balkonie z głupawym uśmieszkiem plus paru lubieżnych scen z piratem. szkoda strzępić ryja, jak słusznie powiedział pan zbigniew stonoga
Awatar użytkownika
etrus
Posty: 128
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:25

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: etrus »

Spoiler
kiedy ta Arya jebana w końcu zdechnie
Beczka trochę, że Danka 8 sezonów próbowała przejąć tron, a pokazali że jest pojebana więc pewnie zginie w następnym odcinku i Jon będzie królem bo taki fajny chłopak zawsze dzień dobry mówi
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: genocidegeneral »

Spoiler
coś we mnie umierało za każdym razem gdy widziałem wkurwioną minę czarnego bez jajec
Spoiler
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: SWN »

Takie stare, a nigdy tego nie widziałem :lol:

Out of Context Joffrey Baratheon
https://www.youtube.com/watch?v=OUePZZDLPrE
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: suitup »

suitup pisze: 07 maja 2019, 0:58 jakby ktos miał w dupie już ten serial tak jak i ja to zapraszam po zakończenie na pw, 100% legit, serio
przed 4 odcinkiem nie wierzyłem, teraz już jestem pewien
znając zakonczenie wszystkich wątków to nawet miło się oglądało ten 5. odcinek, serio
jak ktoś nie chce się zawieść ostatnim to nadal zapraszam na priv po zakończenie, chociaż muszę Wam powiedzieć że się w chuj rozczarujecie, no ale to chyba standard w tym sezonie
Spoiler
Deny na smoku rozpierdalajaca Kings landing to był piękny widok
Awatar użytkownika
Chrobry
Posty: 137
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:27

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Chrobry »

No kurwa zajebiście że
Spoiler
Arya i Sandor sobie wbili do KL, okupowane miasto otwarte dla turystów tak o normalnie xD, aż dziw bierze że żadna z tęgich głów nie wpadła na to żeby wysłać swoich ludzi w przebraniach do miasta
Cersei kind of forgot about the Daenerys` army
A smok dostał buffa w ostatnim patchu, i na chuj była ta cała szopka z
Spoiler
pizdowatym smokiem jednostrzałowcem, ten żywy jakoś nie miał problemu z rozpierdoleniem całej floty i skorpionów na murach bez ani jednego zadraśnięcia :bowdown:
Spoiler
No i Varys miał rację, mina Jona bezcenna. Swoją drogą to niesamowite jak można było zmarnować potencjał takiej postaci jak łysy i zrobić z niego paprotkę, by w końcu wyciągnąć z kapelusza do jego ostatniego ruchu na końcu którego dał się złapać jak jakiś Ned Stark

Za to wizualnie świetne sceny, to trzeba oddać
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2209
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: suitup »

[mention]Chrobry[/mention]
Spoiler
myślę że fakt iz Deny siedzi na jednym ze smoków może być tu kluczowy
aczkolwiek ciężko mi bronić jakiegokolwiek wątku że strony logiki w tym sezonie
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9092
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: genocidegeneral »

Spoiler
w ogóle typo z reddita pomontował inaczej scenę z Rhaegalem i wygląda to osiem razy lepiej :dunno:
https://www.reddit.com/r/freefolk/comme ... ore_sense/
Obrazek
jefecito
Posty: 842
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: jefecito »

Spoiler
Po co przez 8 sezonów była szopka ze zbieraniem wojska, jak wystarczyło przylecieć na jednym smoku i bez trudu rozpierdolić całe królestwo, szkoda tylko, że odcinek wcześniej 5 statków zabiło jednego smoka, a drugi ledwo uszedł z życiem :dunno: To tylko jeden z absurdów tego odcinka, ale już nie za bardzo to w tym sezonie dziwi kogokolwiek.

Za to wizualnie ten epizod prezentował się świetnie
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: MalkoNTENT »

Spoiler
Ale mnie wkurwia mimika wszystkich w tym sezonie. Nie wiem czy się tak nastawiłem i szukam dziury w całym czy co... no nie mogę po prostu, każdy ruch musi być poprzedzony zjebanymi grymasami na twarzy. Podobała mi się nawet scena, jak szary robak i reszta ruszyli na przeciwników bez mieczy, nawet mnie to zaskoczyło, spoko, ale czemu on kurwa te miny musiał najpierw porobić. Denerys zawsze tak grała ryjem?
Druga fajna scena przy zabiciu Varysa jak smok się wyłonił zza Denerys, ładne to było.
No ale na straszny minus ten sezon. Za dużo Hollywood robią. Rozczarowanko. Za dużo otoczki do każdej sceny. Przykładowo w poprzednim odcinku, przy zabiciu Missansei, zamiast wspomnianej otoczki, podczas wywodu Tyriona Cercei mogłaby jak gdyby nigdy nic podejść do niej i ją popchnąć. To byłoby zajebiste, szybkie, niespodziewane. Takie w stylu gry o tron.

Co z Branem, koniec jego wątku? :roll:
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Suseł
PRZEPROŚCIE MEZO
Posty: 569
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:35

Re: [Serial] Gra o Tron

Post autor: Suseł »

Spoiler
Odcinek 7 - ogólnie rozpierdol, że aż miło, tylko szkoda, że w jednym odcinku Euron ma smoka na szczała z dużej kuszy, w kolejnym odcinku smok jest już nie do ruszenia. Blondyna jednym Dracarysem rozwala sobie Żelazną Flotę (eej, bo my mieliśmy pod słońce), a następnie - całą Królewską Przystań. Wychodzi na to, że zbieranie armii Dothraków i Nieskalnych, sojusz z Północą, wszystkie te ruchy, których zrobienie zajęło strasznie długo, nie były w sumie potrzebne, bo Danka mogła po prostu podlecieć z trzema smokami i sama pokonać Lannisterów ze dwa sezony wcześniej, gdy gady już podrosły. Wiem, trochę przesadzam, ale po prostu wkurza mnie ta niekonsekwencja - jak zombiaki hasają pod Winterfell to taki smok jest jak posterunkowy, któremu zgłaszasz kradzież roweru - "no dobrze, ale co ja mogę zrobić?", potem jednak okazuje się, że miasto wyczyści, zniszczy wszystkich, przejdzie tak jak walec.

A samo sfajczenie całej Przystani było niesamowicie głupim posunięciem, ale to jeszcze jakoś się fabularnie broni. Danka od jakiegoś czasu wykazywała skłonności do takich akcji (konfrontacja z ojcem i bratem Sama, którzy nie chcieli uklęknąć), no i przede wszystkim jest rodzoną córką Szalonego Króla, który słynął z okrucieństwa i pojebaństwa - choroby psychiczne są dziedziczne, bla, bla. DANKA NA SMOKU, LAMUSY W SZOKU. Nie sądziłem, że kiedyś nadejdzie taki czas, że będę żałował Cersei, a Dance życzył kosy pod żebro (obstawiam, że wyłapie ją od młodej Starkówny).

Tyrion, który nagle zaczyna przejmować się losem niewinnych mieszkańców Królewskiej Przystani w ogóle nie brzmi wiarygodnie. Przez wszystkie sezony HEHE, WJBN, LECE SE DALEJ, a tu nagle "chlip, chlip, kobiety i dzieci" - takie szlachetne jęczenie pasowałaby raczej do Jona. Po Tyrionie spodziewałabym się raczej racjonalnej argumentacji w stylu "jak spalisz miasto, już na starcie narobisz se wrogów, nie będą chcieli, żebyś była ich królową i nara".

Varys to kolejne postać (zaraz po Littlefingerze), którą odpadła w naprawdę głupi sposób.
Kupię UNDADASEA – Undaground Mixtape
ODPOWIEDZ