[serial] Wiedźmin

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: SWN »

Fajen to wideo wyżej z opowiadającym Cavillem. Ogólnie widziałem już bardzo dużo opinii (i samych jego wypowiedzi) wskazujących, że jest mega podjarany całą sagą, napieprzał w W3 od samej premiery i chciałby wydobyć z postaci jak najwięcej wątków o tym co dzieje się w głowie Geralta, zamiast zwykłego "czyli w tym serialu jestem dojebanym wojownikiem z mieczem i się napierdalam aa ok to nagrywamy". Ciekaw jestem na ile to prawda, a na ile sztuczny marketing jak w stylu piłkarzy i ich "ZAWSZE MARZYŁEM ŻEBY GRAĆ W [wstaw nazwę nowego klubu]". Jeśli to pierwsze i Heniek faktycznie jest tak mocno wczuty w rolę, to fajnie z jego strony i oby wpłynęło na wyrazistość całej kreacji.

Za to ciarki żenady przy występie u Jimmiego Kimmela, który pierdolnął, że noo jest wielkim fanem Wiedźmina, kozackie fantasy, zaczytywał się za dzieciaka (chłop po 50tce, przypomnijmy), a minutę później zaciekawiony pyta Cavilla o imię głównej postaci xd Seems legit.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
jogi
Posty: 2968
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:46

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: jogi »

Super to wygląda. Kurwa, czekam.
Yakuza not mafia, Yakuza wa kazoku.
Awatar użytkownika
kshaq
Posty: 2361
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:51

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: kshaq »

Obrazek
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: mlodyperkez »

PÓŁ WIEKU POEZJI PÓŹNIEJ | ALZUR'S LEGACY - WITCHER FAN FILM
Spoiler
Awatar użytkownika
Fleming
Posty: 1453
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:38

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Fleming »

Czekam na opinie slizgerow nt powyższego filmu
Stawiam kołnierz przed wejściem na dyskotekę
Kurwy mówią bzdury, ja się staram dobrym być człowiekiem
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: MicBar »

Super te prezentacje postaci na kanale netflixa. Jak wcześniej nie czekałem jakoś szczególnie, tak teraz zajawka kipi gęsto i dawajcie już ten 20 grudnia.
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: daveyo »

WIEDŹMIN | ZWIASTUN FINALNY | NETFLIX
Spoiler
Awatar użytkownika
ebismolarek
Posty: 7693
Rejestracja: 28 lis 2019, 23:25

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: ebismolarek »

Kurwa tyle czekania i już tylko tydzień, jaram się
Zajebisty klimat w tym zwiastunie
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: mql »

jaram się jak dziecko :oops:
niebieski
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 13:05

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: niebieski »

Jeszcze nie pojawił się pierwszy sezon, a już nasuwa się pytanie, czy będzie II sezon przygód Wiedźmina? :roll:
Policyjny Blog - http://niebiescy997.pl/
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: mql »

Drugi sezon został już potwierdzony, zaczną go kręcić jakoś w 2020, trio Cavill x Chalotra x Allan na pewno powtórzy role.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: SWN »

Z TYM ŻE pojawiła się też uwaga, że w przypadku klapy finansowej S01 kontynuacja byłaby anulowana.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
niebieski
Posty: 2
Rejestracja: 12 gru 2019, 13:05

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: niebieski »

SWN pisze: 12 gru 2019, 13:19 Z TYM ŻE pojawiła się też uwaga, że w przypadku klapy finansowej S01 kontynuacja byłaby anulowana.
raczej nie powinno do tego dojść, widząc, jakie jest zainteresowanie produkcją :D
Policyjny Blog - http://niebiescy997.pl/
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5918
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: mql »

KURWA ALE TE ZBROJE WCIĄZ JAK MOSZNA AJ

twarz Cahira też mi nie pasuje. kurwa, te wszystkie Trissy/Yennefer/Fringilla Vigo wygladają full fajnie (a ludzie się burzą), podczas gdy Cahir jakiś taki nwm, jak bieda wersja Ciliana Murphy'ego
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11507
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: SWN »

Joo, podbijam z Cahirem. Po wszystkich fragmentach z książek, gdzie Ciri miała koszmary o przerażającym czarnym rycerzu i dotychczasowych fanartach spodziewałem się czarnowłosego Chada brodacza ze smutnymi oczami, a dali jakiegoś chudego creepa mogącego grać Goblina w spidermanie :mad:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2594
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: mlodyperkez »

Fleming pisze: 11 gru 2019, 17:33 Czekam na opinie slizgerow nt powyższego filmu
obejrzalem, biorac pod uwage ze to jest projekt fanowski (dosc profesjonalnie zorganizowany ale wciaz fanowski) daje 8/10. charakteryzacja, stroje czy nawet efekty na bardzo wysokim poziomie nawet w porownaniu do produkcji telewizyjnych. momentami kuje w oczy dosc dretwa gra aktorska, humoru za wiele jakiegos wyrafinowanego nie ma ale za to chociaz dialogi slychac xD najwiekszym minusem zdaje sie byc sama historia, dosc plytka bez wiekszych zwrotow akcji ale trzeba pamietac ze nie krecil tego peter jackson.

gdybym mial oceniac jako pelnoprawny film jak kazdy inny to ocena by byla pewno o 2 oczka nizsza ale jako zapychacz w oczekiwaniu na netflixowego geralta weszlo bardzo fajnie, mysle ze kazdy fan tego uniwersum powinien obejrzec.
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1372
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: redman23 »

Henry Cavill Reads The Witcher | Netflix
Spoiler

Wiedźmin czyta „Wiedźmina”| Netflix
Spoiler
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2633
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: Sidd »

Zajebiście to czytał :bowdown:
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
Awatar użytkownika
cloud
091 SICARIOS
Posty: 5863
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:31

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: cloud »

kurwa no jest jaranko, nie mogę się doczekać.
lygrys pisze: 22 sty 2024, 9:47 Wszystkim fanom zimy życzę by zamarzli na śmierć.
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: [serial] Wiedźmin

Post autor: zemsta1kadluba »

wygląda jak bieda avengersi w świecie wiedźmina, wyczuwam kolejny serial na motywach zewnętrznych mediów zjebany przez netflix, no ale zobaczymy
mołpy są kozackie
ODPOWIEDZ