[Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

[Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: Peyton »

Obrazek
Serial komediowy w konwencji mockumentary (pseudodokumentu), opowiadający o losach wielopokoleniowej i wielokulturowej amerykańskiej rodziny. Nestorem rodu jest Jay Pritchett (Ed O’Neill, znany głównie z roli Ala Bundy’ego), który po rozwodzie żeni się z o wiele młodszą od siebie Kolumbijką Glorią, adoptując przy okazji jej syna z pierwszego małżeństwa, dziesięcioletniego Manny’ego. Dziećmi Jaya są Claire Dunphy, mieszająca z mężem Philem, córkami Haley i Alex i synem Lukiem oraz Mitchell, który wraz ze swoim chłopakiem - Cameronem - wychowuje adoptowaną w Wietnamie córkę.
Ogląda/ł ktoś? Ja osobiście uwielbiam ten serial i oglądałem go już parokrotnie od początku do końca. Jak coś, to całość jest dostępna na HBO GO, więc izi access, jeśli ktoś takowe posiada.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: MalkoNTENT »

Oglądałem 3 sezony, kilka przypadkowych odcinków po kilka razy. Zawsze po miałem wzmożoną empatię do ludzi, w taki pozytywny Humor mnie wprowadzał.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: aleksy »

bardzo lubię ten serial, pozytywny humor, ale nie chujowy, fajnie jest zobaczyć coś takiego, bo to się bardzo rzadka zdarza
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: kocur »

Uwielbiam bardzo, całość jakoś w 4 miesiące obejrzałem (zostało mi 5 ostatnich odcinków).
A odcinek który odbywa się w całości na ipadzie (s06e16) to jest mistrzostwo świata. :bowdown: Szkoda, że nie było więcej tego typu urozmaiceń.
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: manio »

Najlepszy serial typu mockument pod względem zżycia się z bohaterami. Ty Burell powinenen dostać przynajmniej sto oskarów
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1672
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: MalkoNTENT »

Na netflixa wjechalo(bo chyba wcześniej nie bylo). Na pewno w niedalekiej przyszłości odpalę jeszcze raz bo jak pisałem wyżej, w pozytywny humormnie wprowadzał. Akurat tego potrzebuję.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4675
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: Rupert »

Ja zacząłem oglądać ostatnio, dla mnie kozacki serial taki familyfriendly. Phill mój faworyt, teraz patrzę że to ma w chuj sezonów, powiedzcie mi proszę czy w dalszych dzieje się grubiej jak w the office albo pnr czy raczej stała forma.

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: aleksy »

imo stała forma, pozdro
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
kocur
Posty: 1066
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:34
Lokalizacja: Poznań

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: kocur »

Potwierdzam, stała forma
Awatar użytkownika
Jasek
Posty: 2743
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: Jasek »

Obok Brooklyn 99 mój ulubiony serial komediowy. Żadna postać mnie nie wkurwia, co jest dla mnie czymś rzadko spotykanym. Świetny rozluźniacz.
cztery żubry i dwie kurwy
ozzie4
Posty: 100
Rejestracja: 04 lip 2020, 14:29
Lokalizacja: 022

Re: [Serial] Modern Family (Współczesna rodzina)

Post autor: ozzie4 »

uwielbiam, phil i cameron jedna miłość
ODPOWIEDZ