OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
stranger
Posty: 1256
Rejestracja: 26 maja 2019, 0:41

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: stranger »

Trzeba by to jakoś podzielić latami bo np Rzym, twin peaks, malcolm in the middle są super i kocham je mocno ale to jednak inna epoka kręcenia seriali niż np wyżej wspomniana Atlanta, Gomorra albo Black Mirror
I know you think Obi-Wan gettin' tired now
Don't jump, Anakin, I got the higher ground
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1799
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Ostatnio zabrałem się za Kompanię braci, obejrzałem 3 odcinki i stwierdzam, że trzyma wysoki poziom. Polecam, stary ale jary.
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Peyton »

cukier pisze: 30 maja 2019, 15:33 sense8 będę teraz powoli sobie oglądać, po pierwszym odcinku jestem dosyć wkręcony i mam nadzieję, że trzyma poziom cały czas ;)
Fajny serial, polecam. Nie zapomnij na koniec oglądnąć filmu pełnometrażowego, który to dopiero kończy całość.
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: the »

Jakby komuś przyszło do głowy zaczać oglądać The Rain to odradzam. Głowne postacie w pięć minut zjebały wszystko co da się zjebać
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5902
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: mql »

podbijam full, top najgorszych rzeczy, jakie przyszło mi oglądać, OBRZYDLIWIE zagrane
Awatar użytkownika
kapec
Posty: 5205
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: kapec »

Nie wiem czemu, ale dopiero teraz nadrobiłem temat
Dill pisze: 10 maja 2019, 18:35za tydzień wjeżdża koniec big bang theory. ktoś poza mną jeszcze to ogląda? :D
Kiedyś obejrzałem parę sezonów, jak przeczytałem że serial jest kończony to załączyłem od początku i lecę po parę odcinków dziennie. Póki co jestem na 9 sezonie, ale prawda jest taka że powinni skończyć szybciej.

Co do kończenia seriali które się zaczęło, po skończeniu GoT pomyślałem że sprawdzę co w Walking dead. Sezon 9 piękne gówno, przynajmniej tam nie rozczarowują i trzymają stały, chujowy poziom. Nie dość że zapowiadają x sezonów, to jeszcze spin-offy :lol:

cukier pisze: 13 maja 2019, 20:04mayans mc będzie drugi sezon, kurt na facebooku zapowiedział
Jak pierwszy, warty oglądania?
Machuu pisze: 21 maja 2019, 17:58Zgadzacie się?
Spoiler
Obrazek
Nie do końca, tzn. wszyscy wyróżnieni są tego warci, ale wątpię żeby ktokolwiek, kiedykolwiek zdetronizował Lost.
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: cukier »

kapec pisze: 03 cze 2019, 14:30 Jak pierwszy, warty oglądania?
generalnie nuda, ale ponoć się rozkręca.. będę musiał sam dokończyć bo chyba na 4 nie chciało mi się kontynuować, ale ludzie chwalili, że ciekawsze niż SoA
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
nihil Novi
Posty: 1533
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:16

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: nihil Novi »

Pierwszy sezon Detektywa był cudowny. Opłaca się oglądać dwa kolejne?
Sensei życia
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: maciek »

Tak, ale wiadomo że nie dorównują.

Chciałem dołączyć do propsów o wspominanym tu wcześniej Barrym, dzięki wam obejrzałem od razu oba sezony i jestem fanem, rewelacja.
Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: chozen »

również propsuje, chociaż jestem dopiero po pierwszym sezonie, zajebista rzecz
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

nie wiem czemu peep show się nigdy nie przewija w dyskusji o serialach, ale jest dobry full, prawie jak the office
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 589
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zlewam »

nihil Novi pisze: 03 cze 2019, 20:05 Pierwszy sezon Detektywa był cudowny. Opłaca się oglądać dwa kolejne?
3 tak, 2 nie
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

ja oglądam akurat drugi sezon good girls na netflix i dobrze się przy tym bawię. nie tak jak przy pierwszym, ale wtedy nie byłem cały czas ujarany więc może dlatego
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: con shonery »

ostatnio obejrzałem sympatyczne it's bruno, odcinki po 10-15 minut, nawet zabawne, milusi piesek i niewiele więcej mogę powiedzieć. oglądając zastanawiałem się po co to powstało (poza byciem zasłużoną laurką dla tytułowego bohatera), do bezmyslnej konsumcji przy posiłku jak znalazł.

na początku trzeciego sezonu odpuszczam orange is the new black, poczucie marnowania czasu na chłam stało się większe od przyjemności z tracenia tego czasu

gdzieś tam w międzyczasie obejrzałem dwa odcinki "już nie żyjesz" z Kelly Bundy i nawet spoko, ale w sumie bardziej ciekawi mnie finał niż to co będzie po drodze
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

con shonery pisze: 12 cze 2019, 9:44 ostatnio obejrzałem sympatyczne it's bruno, odcinki po 10-15 minut, nawet zabawne, milusi piesek i niewiele więcej mogę powiedzieć. oglądając zastanawiałem się po co to powstało (poza byciem zasłużoną laurką dla tytułowego bohatera), do bezmyslnej konsumcji przy posiłku jak znalazł.
bruno idealny do mycia garów, ale też kurwa nie wiem jaki był zamysł twórców
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: aleksy »

oyche pisze: 04 cze 2019, 16:16 nie wiem czemu peep show się nigdy nie przewija w dyskusji o serialach, ale jest dobry full, prawie jak the office
też nie rozumiem tego, bardzo mało popularny serial, a w chuj zajebisty, minusem może być brak nawet angielskich napisów przy brytyjskim akcencie bohaterów, ale rozpierdol jest tak duży, że napierdalam i tak, bardziej niż do the office porównałbym go do its always sunny in philadelphia, podobne "jechanie po bandzie", czyli to co tygryski lubią najbardziej, sam trafiłem na to show w mega niekonwencjonalny sposób, bo podczas oglądania telewizji*, ostatnio coś ciekawego widziałem w tym gównie chyba kilkanaście lat temu na starym cartoon network, więc miłe zaskoczenie

*proszę nie wyzywać od idiotów, to był przypadek, akurat chciałem podpiąć pena do odbiornika, żeby odpalić sobie jakiś pobrany serial, oczywiście nie oglądam telewizji i chciałbym to stanowczo zaznaczyć, żeby nikt mnie z taką praktyką nigdy nie kojarzył
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4100
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Obejrzałem Big Little Lies S02E01 i mam mieszane uczucia czy to wypali. Meryl Streep kapitalnie i to będzie jej serial teraz, ale reszta... hmmm... bez tego niepokojącego nastroju i bezpośredniego zagrożenia może to w kierunku Desperate Housewives ewoluować.
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Peyton »

Zacząłem dziś 4 sezon Lucyfera, no i moje spostrzeżenie co do tego serialu jest podobne, jak powyższe oceny serialu It's Bruno.
Fajne to, przyjemne dosyć, ale raczej traktuję to bardziej jako guilty pleasure i oglądanie jednym okiem w tle do pracy z domu, byleby coś leciało (pzdr teraz). Ogólnie mimo wszystko polecam, lekkie i niewymagające.
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Flisinio »

jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) - polecam do obiadku czy coś
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: manio »

Flisinio pisze: 12 cze 2019, 14:33 jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) - polecam do obiadku czy coś
słysząłem też recenzje "do kotleta", coś w tym musi być
ODPOWIEDZ