OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5575
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: koniec »

His Dark Materials się zapowiada bardzo ciekawie po 3 odcinkach
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

formaszczytu pisze: 18 lis 2019, 20:58 Zastanawiam się jak nudne muszą mieć ludzie którzy ekscytują się TWD. Ja 1 sezon obejrzałam na siłę i po łebkach udając że wcale nie podsypiam.
Mm podobnie, z tym że wytrzymałem chyba do połowy 2 sezonu.
Znam dwie osoby, które to oglądają, i faktycznie są to nudne osoby. Jedna z nich nie widziała porządnego serialu dlatego uważa to za zajebiste, wcześniej pewnie tylko Kryminalni byli grani.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
oyche
Posty: 11473
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: oyche »

ja się wyjebałem po kilku odcinkach :dunno: ale gierka od telltale fajna
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Rev »

Ja dotrwałem gdzieś do 7 sezonu, oglądając troche na siłę, bo nie potrafiłem wtedy jeszcze po prostu olać serialu, nieważne jak chujowy by nie był. Dziś przypadkiem wyczytałem, że podobno jakaś zmian reżysera czy coś, no i że podobno jest obecnie bardzo spoko.
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1061
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: trez »

Dalej ich oglądam. Nie wiem po co w sumie, chyba z przyzwyczajenia. :lol: Po Neganie pojawił się ciekawy wątek z szeptaczami, ale wiadomo 2 odcinki na 10 ciekawe, reszta to telenowela.
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1798
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Wczoraj zakończyłem drugi sezon American Vandal. Bardzo fajny serial, ze względu na kontrowersyjny motyw przewodni serial może być z góry postrzegany jako debilny (s01 - kutasy namalowane sprayem na autach nauczycieli i s02 - masowa sraczka w szkole katolickiej i inne podobne gówno burze) ale szczegółowy sposób prowadzenia dochodzenia jest rewelacyjnie rozpisany. Polecam, 8 odcinków po 30 minut w każdej serii.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: svnchez »

Myślałem, że drugi sezon to kontynuacja tematyki z pierwszego i nie chciało mi się oglądać, ale motyw ze sraczką może być niezły. Chyba rzucę okiem
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1798
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Pierwszy sezon zostaje niejako otwarty. Drugi to nowa sprawa, jest o wiele lepiej zrealizowany, jest więcej "zbrodni" i tajemniczych motywów, na końcu sprawa zostaje wyjaśniona oraz jest morał.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Ma ktoś aplikacje TV Time? Powiedzcie mi, da się ściągnąć na tel jakieś zdjęcie albo gif, co ludzie wrzucają w komentarzach?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
redman23
Posty: 1371
Rejestracja: 08 lip 2019, 16:40

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: redman23 »

[mention]MalkoNTENT[/mention] nie wiem czy na telefonie się da w jakiś łatwy sposób, ale zawsze możesz wejść na stronę https://www.tvtime.com/ i tam już normalnie da się ściągać, możesz sobie później to wysłać na jakimś komunikatorze i zapisać na telefonie
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4403
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Kalom »

Nowy sezon Sex Education 17 stycznia 2020
:joint: [*]
Awatar użytkownika
con shonery
Moderator
Posty: 5984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 9:18

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: con shonery »

Curb Your Enthusiasm wraca w styczniu
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Oglądał ktoś The Boys? Jestem po pilocie i jest mega, dawno nie widziałem tak dobrego pierwszego odcinka, kupił moje zainteresowanie w 100%, zobaczymy jak będzie dalej.


E; a wpisałem Boys w przeglądarkę i dosZedlem do 4 strony, nic nie było i stwierdziłem, że pewnie nie ma xd dzięki.
Ostatnio zmieniony 06 gru 2019, 16:06 przez MalkoNTENT, łącznie zmieniany 1 raz.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4403
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Kalom »

nom jest nawet temat na forum i parę postów w nim
:joint: [*]
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6543
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

Skończyłem właśnie czwarty sezon Sons of Anarchy. Zdaje się być idealnym zamknięciem całości i wydaje mi się, że nie ma po co tego kontynuować. Mam rację czy zabawa może trwać dalej?
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: KillerCroc »

Jose pisze: 07 gru 2019, 0:30 Skończyłem właśnie czwarty sezon Sons of Anarchy. Zdaje się być idealnym zamknięciem całości i wydaje mi się, że nie ma po co tego kontynuować. Mam rację czy zabawa może trwać dalej?
Oj tak, od tego sezonu moim zdaniem zaczął się ewidentny spadek jakości całej serii, było kilka momentów w kolejnych sezonach oraz jakichś tam plot-twistów ale one z reguły były tak okropnie zrealizowane że całość opiera się na braku komunikacji między bohaterami i są bardzo często absurdalne bo tak naprawdę żeby coś się nie wydarzyło bądź wydarzyło to wystarczyłoby żeby dwie konkretne postacie po prostu przeprowadziły ze sobą jakikolwiek dialog albo ich zachowania przeczą tym w jaki sposób do tej pory postacie były kreowane :dunno:

4 pierwsze sezony oglądało się naprawdę dobrze, 5 jeszcze od biedy ujdzie ale pozostałe są jedynie cieniem dobrego Sons of Anarchy z początkowych sezonów. Nie dokończyłem tego serialu bo już nie miałem chęci ani siły tego kontynuować a do tej pory z takich tasiemców kilku sezonowych to nie skończyłem tylko SoA i TDW
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: onizuka »

formaszczytu pisze: 18 lis 2019, 20:58 Zastanawiam się jak nudne muszą mieć ludzie którzy ekscytują się TWD. Ja 1 sezon obejrzałam na siłę i po łebkach udając że wcale nie podsypiam.
z widzami TWD jest taki problem, że twd wynagradza tych najbardziej cierpliwych. WIdzowie dzielą się na tych, którzy gdzies tam w którymś momencie sobie odpuscili i hejtują wszędzie jakie to nudne i ci, którzy wytrzymali te gorsze momenty i jadą dalej(ja). Od 9 sezonu zmienił się showrunner(Angela Kang) i serial skoczył kilka poziomów wyżej. 6 letni skok w czasie, który dał świeżości no i szeptacze z nie do podjebania klimatem i rolami Alphy i Bety. Grunt to przetrwać dłużącą się wojne z Neganem, potem już jest świetnie
Rev pisze: 18 lis 2019, 23:51 Ja dotrwałem gdzieś do 7 sezonu, oglądając troche na siłę, bo nie potrafiłem wtedy jeszcze po prostu olać serialu, nieważne jak chujowy by nie był. Dziś przypadkiem wyczytałem, że podobno jakaś zmian reżysera czy coś, no i że podobno jest obecnie bardzo spoko.
oj jest :D
peterkurten
Posty: 874
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:12

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: peterkurten »

Zacząłem oglądać servant i po trzech odcinkach zapowiada się superowo z aspiracjami na topke roku, ale z drugiej strony nie mam pojęcia jak chcą rozciągnąć to na dwa, a planowo twórca chciałby zamknąć historię w 6 :O sezonach. W każdym bądź razie mega polecam
Awatar użytkownika
Luxair
Posty: 4093
Rejestracja: 24 kwie 2019, 19:38

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Luxair »

Jose pisze: 07 gru 2019, 0:30 Skończyłem właśnie czwarty sezon Sons of Anarchy. Zdaje się być idealnym zamknięciem całości i wydaje mi się, że nie ma po co tego kontynuować. Mam rację czy zabawa może trwać dalej?
Nie widziałęm, ale zdaje się że istnieje spin-off (Mayan MCs czy jakoś tak)
Koks i dziwkę brałeś cichcem
Polizałeś pizdę, popijałeś Żywcem
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9055
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: genocidegeneral »

Gdzie byście umieścili Deadwood i Six Feet Under pośród takich pięknych seriali HBO z pierwszej dekady XXI wieku jak Band of Brothers, The Wire czy Sopranos? W Deadwood podobnież Pan Ian McShane pozamiatał, ale czy całe seriale są tak dobre jak wymieniona przeze mnie trójka, która ma pewne miejsce u mnie w jakiejś tam topce?
Obrazek
ODPOWIEDZ