OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: rakieta_rakieta »

obejrzałem se drugi sezon pod powierzchnią, i nie sadziłem że tvn kiedyś zrobi coś fajnego, a kurwa zrobił.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: chozen »

jeżeli chodzi o Twin Peaks to przede wszystkim klimat samego miasteczka, gęsta atmosfera (jak w większości produkcji, które wyszły od Lyncha) i znakomita kreacja agenta Dale Coopera. Nie wspominam o TOPCE pięknych aktorek ever w tym serialu, jedna miłość do Shelly :oops: jednak jestem sajko tego serialu, więc mogę być trochę nieobiektywny
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: rakieta_rakieta »

[mention]chozen[/mention] ja kurwa Twin Peaks tak obejrzane że dziary z tego serialku, cztery albo pięć nawiązań w książkach, warsztaty z medytacji z Lynchem, serial kurwa na kasetach VHS, potem na dvd, płyty z serialu. Katowałem nim każdą nowopoznaną osobę z którą liczyłem na bliskość jakąś mentalną.
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: baqlashan »

[mention]rakieta_rakieta[/mention] nie hamuj się, z chęcią poczytam twoje bowdowny na temat tego serialu
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
rakieta_rakieta
Posty: 1986
Rejestracja: 08 paź 2019, 11:33
Lokalizacja: Toruń

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: rakieta_rakieta »

ok, ogólnie to jest serial, który po pięciokurwakrotnym obejrzeniu wszystkich 3 sezonów, przeczytaniu książki, obejrzeniu Fire walk with me, nadal potrafi mnie rozpierdolić i za chuj nie dam sobie netflixkidom wmówić że Dark Lepszy. W tym serialu, jest kurwa wszystko, jest najbardziej rozpierdalające wyobrażenie zła - kiedy myślisz że BOB jest kurwa tym najgorszym, pojawia się Windom Earl, cały kurwa na szachowo i robi masakrę. Postać Coopera/Złego Coopa - no to jest kurwa majstersztyk kolejny, dalej, kpiny z oper mydlanych w przejsciu od Sezonu 1 do 2, trollowanie telewizji przez wypierdolenie 8 minutowej sekwencji wybuchu bomby termojądrowej pod tren ofiarom Hiroszimy Pendereckiego w prime time, genialne postaci drugoplanowe, no i to co napisał [mention]chozen[/mention] . Do tego najładniejszy trup w dziejach kinematografii, jak patrzę na martwą Laurę Palmer jestem nekrofilem... No i ścieżka dźwiękowa taka, że tylko Sonic Youth tam brakuje

W bonusie walka o Tybet, więc muszę szanować.
Styknie?
Je suis Polonaise, so all i need is vodka, i może miłość
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: baqlashan »

dobra, przekonaliście mnie, dziś se zarzuce wieczorkiem
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1792
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Ja na odmóżdżenie oglądam American Vandal i jestem pod wrażeniem jak tak debilny temat zamienili w tak fajny, trzymający napięcie serial. A podobno drugi sezon jeszcze lepsza jazda.
Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: manio »

chozen pisze: 22 paź 2019, 16:36 jedna miłość do Shelly
pal wroty, ona jest moja
Awatar użytkownika
zlewam
Posty: 583
Rejestracja: 19 kwie 2019, 18:46

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zlewam »

ogladal ktos drugi sezon castle rock i powie mi czy skarsgard tam wystepuje? bo w tym sezonie jest chyba nowa historia??
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ChiefKeef »

kurwa ten plejer hbo to takie gowno. zostal mi ostatni, finalowy odcinek rodziny soprano do obejrzenia i oczywiscie nie da sie wlaczyc, bo blad wyskakuje. to hbo czesciej nie dziala, niz dziala
Awatar użytkownika
Travson
Posty: 893
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:23
Lokalizacja: Łódź/Gdynia

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Travson »

Na kompie jest najgorsze, najlepiej działa na ajfonie xD Dość stabilne jest przez dekoder z NC+, który za to lubi gubić połączenie z siecią, z godzine ostatnio walczyłem żeby pooglądać
phobos pisze: ten świat to symulacja na zaliczenie jakiegoś kosmicznego studenciakaxd który co roku oddaje ten sam projekt ze zmianami
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: mlodyperkez »

[mention]ChiefKeef[/mention] daj znac jak wrazenia po ostatnim odcinku :)
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: thexe »

Oglądał ktoś Czarny Punkt na netflixie? Jestem po pierwszym sezonie i jestem zachwycony
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: svnchez »

dzisiaj wjechał trzeci sezon atypical na netflixa
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: the »

thexe pisze: 30 paź 2019, 8:14 Oglądał ktoś Czarny Punkt na netflixie? Jestem po pierwszym sezonie i jestem zachwycony
Pierwszy sezon jest świetny, niestety drugi już przekombinowali
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zemsta1kadluba »

jak ktoś lubi horrory klasy b to polecam "Ash vs Evil Dead" Bruce Campbell jest kurwa najlepszy
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Flisinio »

Skylines na netflixie gitówa jak coś
Awatar użytkownika
KillerCroc
Posty: 2204
Rejestracja: 02 maja 2019, 18:45

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: KillerCroc »

Nie znalazłem tematu więc pytam tutaj

Polecicie jakiś dobry serial gdzie przejawiaja się narkotyki? Nie chodzi mi o coś w stylu Breaking Bad tylko szukam czegoś podobnego do Mr Robota gdzie pokazane są właśnie takie destrukcyjne wpływy używek na ludzi etc. kumpel polecił mi Euforię ale szukam jeszcze zanim się zabiorę, moze coś ciekawszego znajdę.
Gdybym urodził się gdzieś indziej miałbym szansę...
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: zemsta1kadluba »

tak że nie jest to wątek przewodni? Postać Chrisa Moltisanti w The Sopranos dobrze pokazuje wpływ uzależnień na człowieka
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
mck
Posty: 49
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:02

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: mck »

Patrick Melrose
ODPOWIEDZ