OFFTOPIC SERIALOWY

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Holden »

Cały pierwszy sezon Mindhunter wciągnąłem na jednym wdechu, zajebiście że lada moment drugi.
Czekanko na kontynuacje Manhunt, także zacny i także netflixowy, tematyka podobna
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: bukaj »

myślę, że osobnego tematu nie ma co zakładać, ale wspomnieć warto. Showtime emituje 4-odcinkowy dokument o Ricku Rubinie, jego metodologii pracy i studiu Shangri-La (jest to też nazwa serialu) w Malibu. pojawia się sporo gości, m. in. LL Cool J, DRAM, Mac Miller, SZA i wielu innych, nie tylko z około hip-hopowego światka, ukazanych przy współpracy z Rickiem. mniej jest samej historii Rubina, a dokument bardziej skupia się na trwaniu życia i nagrywkach w Shangri-La
when the beat is dope, I get excited
thexe
Posty: 90
Rejestracja: 13 maja 2019, 13:25

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: thexe »

ogląda ktoś tutaj Yellowstone? świetny serial z genialnymi aktorami, dawno się tak jakimś serialem nie zajarałem. top topów, aż dziwne, że tak cicho o nim
Awatar użytkownika
recklezz
Posty: 628
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:52

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: recklezz »

thexe pisze: 31 lip 2019, 16:04 ogląda ktoś tutaj Yellowstone? świetny serial z genialnymi aktorami, dawno się tak jakimś serialem nie zajarałem. top topów, aż dziwne, że tak cicho o nim
Ja ogladam, bardzo lubię 1 sezon ocenilem 9/10 z serduszkiem w skali filmwebcowej, drugi póki co też jest super, serial 2018 roku dla mnie :) Tematyka interesowała mnie od dawna, a tu dostaje jeszcze serial z tak super fabułą i cudownymi zdjęciami dzikiego zachodu, no miodzio ;) A że tak cicho to w sumie nie dziwne, westerny przeszły do lamusa teraz na czasie głównie sci fi i gangsterka a szkoda bo to na prawdę serial wart uwagi, dodatkowo nie jest w wydawany przez Netflix czy HBO, ale krytycy wszelacy bardzo pozytywnie się wypowiadają. Polecam mocno dla fanów westernu i nie tylko.
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Flisinio »

co do polecania na hbo go z seriali, ale nie jakieś 6 sezonowe tylko coś krótszego? tematyka dowolna, bo i tak nie wiem co oglądać od jakiegoś czasu a może coś mi podsuniecie.

wszystko poza: gomorrą, czarnobylem, watahą, ślepnąc od świateł, kompanią braci i pacyfikiem, tabu i dalej nie wiem w sumie
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Kalom »

Fargo ma 3. sezony, ale każdy to osobna historia to możesz sobie na raty obejrzeć
Big Little Lies, Olive Kitteridge, Sharp Objects, Twin Peaks
:joint: [*]
Awatar użytkownika
bukaj
Posty: 673
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:14
Lokalizacja: kato

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: bukaj »

Euphoria, Barry, High Maintenance, Warrior
when the beat is dope, I get excited
Awatar użytkownika
maciek
Posty: 1147
Rejestracja: 20 kwie 2019, 14:01

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: maciek »

To z polskich możesz Pakt jeszcze nadrobić, nie sięgając dalej czeska Pustina (Pustkowie), z ostatnich Ostre Przedmioty, The Act lub Ucieczka z Dannemory, hajpowany już na ślizgawce Barry czy Wielkie Kłamstewka, no i 2 świetne serie dokumentalne: Przeklęty: Życie i śmierci Roberta Dursta oraz O.J.: Made in America. Wszystko co wymieniłem ma maksymalnie 2 sezony i maksymalnie 8 odcinków na sezon.
Awatar użytkownika
Flisinio
Posty: 128
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:26

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Flisinio »

Fargo 2 sezony obejrzałem, ten 3 mi nie podszedł, o Pakcie zapomniałem. Resztę sobie sprawdzę, dziękuję e-koledzy.
Awatar użytkownika
chozen
Posty: 118
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:19
Lokalizacja: biedastok

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: chozen »

Patrick Melrose
Awatar użytkownika
many-s
Posty: 1801
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:06

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: many-s »

Obejrzałem ostatnio pierwszy sezon animowanego Final space i całkiem fajnie się bawiłem. Nie jest to może Futurama, na pewno nie jest to Rick & Morty, ale całkiem fajna dowcipna kosmiczna historia z bardzo lekką dawką dramatu. Jest już drugi sezon więc pewnie gdzieś będzie w kolejce jako wypełniacz.

Teraz jestem w trakcie oglądania serialu Rzym, na razie obadałem 4 odcinki i szczerze polecam, od początku kręci się na ostro, dużo afer, przemocy, seksu i polityki. Bardzo przyjemna sceneria, dobrzy aktorzy, podobno kupę siana kosztował HBO i zakończyli kręcić po drugim sezonie a była zajawka na 5.
Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20632
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: phobos »

Rzym to był super serial i aż autentycznie przykro, że się tak skończył z dupy, chyba sobie odświeżę, bo oglądałem go na biedatablecie
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

przez weekend na zmianę grałem w fife, jarałem rurki i oglądałem serial o formule 1 na netflixie i powiem wam, że bardzo ładnie to wchodzi i ogląda się to lepiej niż niejedną fabularną produkcję - mocno polecam bo po seansie znowu stałem się wielkim fanem F1
Awatar użytkownika
Chrobry
Posty: 137
Rejestracja: 30 kwie 2019, 21:27

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Chrobry »

Friends czy How I Met Your Mother?

Generalnie znam oba jedynie z 2/3 sezonów i HIMYM bawi mnie trochę bardziej, ale słyszałem że ostatnie sezony to zjazd a nie wiem jak z Friendsami wygląda sytuacja
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: badi »

friends zawsze
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11731
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: FLoo »

Tylko Friends
Największa pizda na forum:

Mider
ChiefKeef
Posty: 139
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:58

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: ChiefKeef »

więzienie oz na hbo - dobrze odzwierciedla realia? poleca ktoś?
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6557
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: Jose »

Oczywiście HIMYM
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: MalkoNTENT »

Friends nie ma zjazdu a HIMYM ma chyba z 2(3?) sezony i dużo motywów jest zaczerpniętych właśnie z friends. Ja uwielbiam Scrubs, idealnie trafia w moje gusta, no serio uwielbiam. Ale ostatni sezon chujowy

I miodowe lata, ale to dlatego że mam grubego ziomka który ma identyczne zachowania jak Karol i aż w to nie mogę uwierzyć :lol: zawsze mnie to śmieszy
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1470
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: OFFTOPIC SERIALOWY

Post autor: JVCORE »

Jedyny sitcom jaki mi w miare siedzi to Bajer z Bel Air
#freefromage

GVMBLER
ODPOWIEDZ