[serial] You (2018)

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
wtt
Posty: 760
Rejestracja: 11 maja 2019, 16:15

[serial] You (2018)

Post autor: wtt »

Spoiler
Obrazek
A clever bookstore manager relies on his savvy Internet know-how to make the woman of his dreams fall in love with him. But lust soon turns to obsession when he tries to isolate her from her friends, and starts controlling every aspect of her life.
czyli mamy sobie gościa, który spotyka kobietę jego życia. niestety obsesja Joego (główny bohater) doprowadza do wielu niefortunnych wydarzeń.

ten serial to taki nowy
Spoiler
jeszcze głupszy Dexter. narracja, sceny, motywy, rozterki głównego bohatera, NAWET kurwa jak Joe je, to widzę jedzącego Dextera.
tylko bardziej dupeczkowy. jednym z producentów jest Greg Berlanti, więc mamy tu przepotężne combo Netflix x CW. możecie się mniej więcej domyślać, że poprawność polityczna i głupota będą tu mocno eksponowane. zapytacie dlaczego w takim razie zakładam ten temat? bo You ogląda się tak lekko i przyjemnie dzięki ciągłej akcji oraz (banalnym) zwrotom akcji, że to moje największe serialowe guilty pleasure obecnie.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: [serial] You (2018)

Post autor: svnchez »

ja nawet nie uważam tego za guilty pleasure bo ogólnie nie jest to jakiś zły serial; tak jak mówisz - ogląda się to bardzo dobrze i mam tutaj coś jak w la casa de papel, czyli zupełnie nie przywiązuję wagi do prawdopodobieństwa pewnych spraw lub logiki, bo to nie jest ten typ serialu, który stara się wyglądać jak coś co może dziać się w normalnym życiu. To znaczy w teorii prawdopodobieństwo takiej akcji jak najbardziej istnieje, ale sam ciąg i konstrukcja od początku sugerują żeby nie wczuwać się we wszystko co widzimy. Niedawno zamówiono trzeci sezon, więc ja tam propsuję tę informację
Spoiler
props za motyw z pisarką-kurewką w s01 zamiast standardowego kreowania nieśmiałej dziewczynki, w s02 Love bardzo sympatyczna dziewczyna
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] You (2018)

Post autor: FLoo »

3 sezon wleciał dziś na Netflix
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ