Anime - normiki out

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Anime - normiki out

Post autor: MicBar »

No ja mam dwa odcinki do końca i nie mogę się zebrać od dwóch tygodni, bo się boję, co tam się jeszcze może odjebać. Ogólnie to jest tak piękny pod względem psychologii serial, że łooo. Świetnie wiele problemów jest tam powplatanych.
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

O chuj, dwa ostatnie odcinki to niesamowity rollercoaster więc 'polecam' się za to zabrać jak najszybciej, chociażby dla świętego spokoju (po tym jak uporasz się z tym co się w tym anime w ogóle odjebało).
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Anime - normiki out

Post autor: Peyton »

Dla tych co chcieli, ale nie chciało im się szukać - Higurashi No Naku Koro Ni wrzucili na Netflixa w całości :).

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Rupert
Bodo
Posty: 4674
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:36

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rupert »

też evangeliona widziałem po raz pierwszy ostatnio
grubo pojebane
teraz czytam berserka na zmiane z kolejnym podejściem do code geass zajebiste
[size=10 pisze:jebanaplujdupa[/size] post_id=564758 time=1632312420 user_id=236]
mocno przeceniony post ruperta
Awatar użytkownika
Machuu
Posty: 99
Rejestracja: 22 kwie 2019, 12:09

Re: Anime - normiki out

Post autor: Machuu »

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu dostępny jest 3ci sezon Sword Art Online. Oglądał ktoś już? Warto? Drugi sezon był już dla mnie taki mocno średni.
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: Anime - normiki out

Post autor: Jiigsi »

Nie oglądałem, ale nie warto ziomus
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Anime - normiki out

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

nie trać czasu na sao
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Diavolo
Posty: 85
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: Włocławek

Re: Anime - normiki out

Post autor: Diavolo »

Devilman i Eva to te bajki z gatunku mistyczne przeżycia
[Zwrotka 1: Sentino]
Nie masz hajsu dla mnie, to się pierdol
Awatar użytkownika
Peyton
Posty: 640
Rejestracja: 01 maja 2019, 23:56
Lokalizacja: Krk

Re: Anime - normiki out

Post autor: Peyton »

Chciałbym tylko zakomunikować, że ostatnio zostało dodane na Netflixa najlepsze anime, jakie miałem okazję oglądać od bardzo dawna. Nazywa się Cannon Busters. Jeśli jeszcze go nie widzieliście, to z całego serca polecam pierdolnąć tym, co obecnie robicie i odpalenie tej super przyjemniutkiej przygody asap.
To tyle. Nie musicie dziękować jak coś.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Anime - normiki out

Post autor: MicBar »

Riddle pisze: 16 sie 2019, 23:32 O chuj, dwa ostatnie odcinki to niesamowity rollercoaster więc 'polecam' się za to zabrać jak najszybciej, chociażby dla świętego spokoju (po tym jak uporasz się z tym co się w tym anime w ogóle odjebało).
Ogarnąłem i co się zwyłem na końcówce, to moje. :lol: Teraz mam zamiar ogarnąć The End Of Evangelion (rozszerzona wersja dwóch ostatnich odcinków z alternatywnym zakończeniem). Hed z TvGry polecił, więc mu wierzę. :lol:
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

Oh boy, ostatni bieg Miki i końcówka ostatniego odcinka to jak dostać porządnego lepa na nos :( EoE zdecydowanie polecam, jest o wiele lepsze niż wersja telewizyjna, przez większość (w tym mnie) uważany za prawdziwe zakończenie w przeciwieństwie do wersji tv która jest imo mocno wybrakowana i nie napędza myśli w takim stopniu
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Anime - normiki out

Post autor: MicBar »

Ok, jestem po EoE i idę się upić czy coś. :( :(

E: Hedzik z rzeczy na Netflixie polecił mi Devilman, Deathnote i One Punch Man, co w pierwszej kolejności sprawdzić sobie?
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

One Punch Man i Death note to dwa różne gatunki więc ciężko powiedzieć co pierwsze. Jeden i drugi tytuł genialny w swoim gatunku, jeśli masz ochotę na kryminał to Death Note, jeśli chcesz sobie pooglądać walki i pośmiać się to One Punch Man. Devilmana nie oglądałem.
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

Jak oglądałeś devilman:crybaby to og devilman to taka bardziej ciekawostka chociaż trochę się różni od d:c. OPM nienawidzę przez właśnie one punch mana i zawsze będę polecał Mob Psycho 100 zamiast tego, ten sam autor a jednak zupełnie coś innego z niesamowitą animacją :bowdown: a Death Note to Death Note, klasyka którą wypada obejrzeć a i bawić się przy tym też na pewno będziesz dobrze
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: Anime - normiki out

Post autor: MicBar »

Dopiero wchodzę w świat anime, który traktowałem z przymróżeniem oka przez wspomnienie dragonballa i pokemonów z dzieciństwa :lol: Po Evangelionie szukam czegoś do odsapnięcia, więc mimo wszystko zerknę tego OPMa dla wytchnienia, a później zobaczę. :)
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

Mob jest właśnie takim przeciwieństwem evangeliona, mnóstwo wholesome momentów, czasem są też smutniejsze ale ogólnie anime ma bardzo pozytywny wydźwięk i wszystko tam gra pięknie, kreska, muzyka, fabuła, obydwa sezony połknąłem w moment i szybko wbiło mi się do topki chińskich bajek. Jeśli chodzi o anime to Mob >>>>>> OPM, w mandze za to przewagę ma ten drugi więc jak już obejrzysz OPMa to po naprawdę polecam się zabrać za Moba :D
Awatar użytkownika
Piters
Posty: 4372
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:28

Re: Anime - normiki out

Post autor: Piters »

Jakieś anime do polecenia z po prostu dobrym humorem, o czymkolwiek? Chciałbym sobie po prostu usiąśc, wyłączyć się i pośmiać czy coś
Belmondo pisze:Jestem człowiek demolka
Życie to ślizgawka, twoje życie to parodia
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: Anime - normiki out

Post autor: Rhubarb »

Mob Psycho 100 ja lubie i nie tylko do posmiania
Awatar użytkownika
Riddle
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:03

Re: Anime - normiki out

Post autor: Riddle »

Potwierdzam, zdarzyło się nieraz mocniej odetchnąć nosem przy Mobie
Awatar użytkownika
#23
Posty: 1590
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:25
Lokalizacja: tinychat

Re: Anime - normiki out

Post autor: #23 »

Mob jest i z dobrym humorem i trochę refleksyjny, OPM również może skłaniać do refleksji ale nie widać tego na pierwszy rzut oka, pewnie problemy dręczące Saitamę rozwiną się dopiero w przyszłych sezonach
It's got a hold on me the streets won't let me go I'm in love
Ezio_Wroclaw pisze: 05 wrz 2019, 10:10 Jeszcze mi kot o 4.40 wskoczył na mordę, jedyne pussy co tam ostatnio siada.
ODPOWIEDZ