Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
manio
Posty: 754
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: manio »

-"wszystko nad życie" to
Spoiler
kiepska historia jakiegoś egoistycznego lamusa co był na tyle głupi że zmarł na własne życzenie. Nie czaje kompletnie zachwytów jaka to świetna historia jest, moim zdaniem to historia o niewdzięczniku
-oglądanie filmów jest milion razy lepsze od seriali, a cała kulturka oglądania seriali typu "hehe czwarta rano, to jeszce jeden odcineczek ;pp" jest obrzydliwym marnotrawstwem czasu, sam żałuje że skumałem to długo po tym jak obejrzałem 26 sezonów simpsonów.

-Żeby zagrać dobrą rolę dziecięcą, wystarczy nie być denerwującym gówniarzem

-gdyby patryk vega sygnował swoje dzieła kategorią filmu B i robił je z zamysłem żeby widz nie myślał "to na poważnie?", tylko myślał "niezly absurd znowu wymyślił, podoba mi się taki gównofilm"

-BRADLEY COOPER wydaje się być niemiłym bucem i złodziejem
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4338
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Kalom »

trzecia strona i jeszcze nikt nie napisał, że film zielona mila to giga kupsko???
czy to żadna kontrowersja?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
aleksy
Posty: 4451
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:45

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: aleksy »

też mnie wkurwiało wszystko nad życie
Spoiler
pierdolony bananowiec ma nasrane w głowie i wymyśla jakieś pojebane gówno, bo nic nie wie o życiu, najchętniej to bym mu zajebał, większość filmu zastanawiałem się PO CHUJ!?
Raptowny pisze: Duchowo? 10lat ćpania może człowieka oświecić, ale nie gadajmy o duchach
Awatar użytkownika
darmody
Posty: 280
Rejestracja: 28 kwie 2019, 15:09
Lokalizacja: Kraków

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: darmody »

Chojny pisze: 13 lis 2019, 20:04 - wiele współczesnych produkcji to seriale na poziomie tytanów pokroju sopranosów, the wire itd, tylko nie jesteśmy w stanie tego docenić bo poprzewracało się nam w dupkach od dobrobytu
Mógłbyś podać chociaż 5 z nich (albo i więcej jak Ci się chce)? Jestem ciekaw które seriale masz na myśli
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Parlae »

Moja jedna kontrowersyjna opinia. A przynajmniej taka, w której jestem odosobniony:
- Drive to najlepszy film tej dekady. Udowodnił jedno: po co komu rozbudowane dialogi?
Awatar użytkownika
ffeee
Posty: 1392
Rejestracja: 12 maja 2019, 16:02
Lokalizacja: Ziemia Obiecana

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: ffeee »

Cicha Noc to jeden z najlepszych polskich filmów w historii
Awatar użytkownika
djniemal
Posty: 153
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:05

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: djniemal »

Ale z was kontrowersyjne skurczybyki :shock: Joker nie jest arcydziełem? Władca pierścieni nudny? :shock: :shock: Co jeszcze, może Zielona mila nie jest najlepszym filmem w historii?????
Parlae pisze: 14 lis 2019, 23:51 Moja jedna kontrowersyjna opinia. A przynajmniej taka, w której jestem odosobniony:
- Drive to najlepszy film tej dekady. Udowodnił jedno: po co komu rozbudowane dialogi?
Udowodniono to jakieś 110 lat temu
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: mlodyperkez »

ogladalem ten film z 10 lat temu i wydawal mi sie tak kurewsko slaby, ze w trakcie musialem sobie dziewiec gaga przegladac zeby nie zasnac. ile to ja sie od tego czasu nasluchalem ze ten obrazek to arcydzielo to łobaben. no ale wtedy bylem mlody i niedojrzaly, moze to dlatego? chyba dam mu druga szanse szczegolnie ze po drugiej czesci blade runnera gosling awansowal u mnie z beztalencia o ladnej buzi do nie AZ takiego beztalencia o ladnej buzi
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Mider »

wreszcie jakaś kontrowersyjna opinia
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: wst »

"Fight club" to nic niesamowitego i nie rozumiem psychofaństwa tego filmu.
Awatar użytkownika
Iszji
Posty: 482
Rejestracja: 23 maja 2019, 1:10

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Iszji »

Mulholland drive jest prozaiczna nieciekawa historią bez polotu docenianą tylko przez koncepcję kladzenie widzowi kłód pod nogi traktowana jako oniryczne doświadczenie.

Bylem zazenowany oglądając chłopca w pasiastej piżamie.

Seinfield nie jest wcale lepszy, ma o wiele gorszy timing i smierdzi szywnymi jeansami jerryego, a jedyna wyrozniajaca sie postać to kramer, ale jest doceniany z przekory i w opozycji do pozniejszych, lepszych friendsow.

Wesele to bardzo dobry film.

Jackie brown to spoko film.

The wire, six feet under docenilem z uwagi na całość historii, ale w zyciu bym tego nie obejrzal drugi raz, bo by mnie wynudzilo.
Literatura niepoważna usiłuje rozwiązać problemy egzystencji. Literatura poważna je stawia. [...] Literatura poważna nie jest po to, żeby ułatwiać życie, tylko żeby je utrudniać.
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Holden »

wst pisze: 15 lis 2019, 13:32 "Fight club" to nic niesamowitego i nie rozumiem psychofaństwa tego filmu.
Jak zobaczyłem nazwę tematu to była moja pierwsza myśl
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9022
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: genocidegeneral »

Mam podobnie, spośród filmów Finchera nakręconych w w poprzednim stuleciu wolę Se7en i Grę :dunno:
Obrazek
Awatar użytkownika
Chojny
Posty: 471
Rejestracja: 10 maja 2019, 16:48

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Chojny »

w ogóle te wszystkie filmy typu MIND FUCK PLOT TWIST i uważanie ich za jakieś najwybitniejsze dzieła wszech czasów to po prostu jedna z faz dojrzewania jako KINOMAN, prędzej czy później wyrastasz z nich i masz bekę z dawnego siebie
darmody pisze: 13 lis 2019, 21:56
Chojny pisze: 13 lis 2019, 20:04 - wiele współczesnych produkcji to seriale na poziomie tytanów pokroju sopranosów, the wire itd, tylko nie jesteśmy w stanie tego docenić bo poprzewracało się nam w dupkach od dobrobytu
Mógłbyś podać chociaż 5 z nich (albo i więcej jak Ci się chce)? Jestem ciekaw które seriale masz na myśli
hmm tak z ostatnich kilku lat choćby the leftovers, the good place, better call saul (obiektywnie, fanem nie jestem), fargo, barry, cała masa miniserii typu czarnobyl, american crime story pierwsze. ale nawet biorąc pod uwagę trochę bardziej rozrywkowe pozycje typu ray donovan, sons of anarchy, netflixowe marvele, gra o tron do szóstej serii, to może i nie przebijają przysłowiowej rodziny soprano, ale i tak są niewiarygodnie lepsze od czegokolwiek z czym megaprodukcje hbo konkurowały te 20 lat tamu
Awatar użytkownika
Parlae
Posty: 4606
Rejestracja: 29 lip 2019, 16:29

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Parlae »

djniemal pisze: 15 lis 2019, 1:14
Udowodniono to jakieś 110 lat temu
Faktycznie, zabrakło mi frazy "po raz kolejny".

A hejtowanie Goslinga właśnie nie jest zbyt kontrowersyjne. Częściej właśnie słyszę, że to marny aktor niż dobry. Ale ja go tam lubię. :dunno:
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Tiquill »

- Seria Gang Olsena to jedne z najlepszych komedii jakie powstały
- Nic śmiesznego jest równie dobre co Dzień świra
- Lost to najlepszy serial jaki w życiu widziałem, a widziałem wiele
- a The Office jest na drugim miejscu
- South Park to gówno z ohydną kreską
- Skazani na Shawshank i Zielona Mila powinny być poza Top100 na Filmwebie, a może i nawet poza Top200
Niczego nie żałuję.
wst
Posty: 1691
Rejestracja: 15 lip 2019, 10:39
Lokalizacja: Sopot

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: wst »

Tiquill pisze: 15 lis 2019, 17:37
- Nic śmiesznego jest równie dobre co Dzień świra
Lepsze.
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Jose »

Tiquill pisze: 15 lis 2019, 17:37 - Skazani na Shawshank i Zielona Mila powinny być poza Top100 na Filmwebie, a może i nawet poza Top200
Może nie aż tak, ale oba mocno przeceniane, fajne filmy generalnie, Skazanych sobie lubię czasem włączyć, ale to masowe jaranko dziwne.

Topka przehajpownych seriali:
1) Peaky Blinders
2) Suits
3) Vikings

Dodałbym "La Casa de Papel", ale to chyba nie kontrowersyjne, co?
Awatar użytkownika
zemsta1kadluba
Posty: 7707
Rejestracja: 22 paź 2019, 12:50

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: zemsta1kadluba »

Iszji pisze: 15 lis 2019, 13:57 Bylem zazenowany oglądając chłopca w pasiastej piżamie.
Mam tak generalnie przy tych hollywodzkich produkcjach o Holocauście, ale Lista Schnidlera to jest top, ta przeróbka mi się od razu przypomniała
Spoiler
mołpy są kozackie
Awatar użytkownika
Tiquill
Posty: 161
Rejestracja: 26 wrz 2019, 14:45
Lokalizacja: Suwalszczyzna

Re: Niepopularne/kontrowersyjne opinie - filmy, seriale, teatr edition

Post autor: Tiquill »

Jose pisze: 15 lis 2019, 17:46 Może nie aż tak, ale oba mocno przeceniane, fajne filmy generalnie, Skazanych sobie lubię czasem włączyć, ale to masowe jaranko dziwne.
Jedynie aktorstwo je broni. Reszta to dosłowna zrzyna z książek Kinga, może z wyjątkiem tego, że w książce Red był Irlandczykiem, a w filmie jest Murzynem. Scenariusz i reżyseria to właściwie gotowce, zamiast Darabonta równie dobrze mógłby to wyreżyserować Patryk Wega, dodać muzyczkę, dobre zdjęcia i mamy "arcydzieło" samograja.
Niczego nie żałuję.
ODPOWIEDZ