Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: vampmoney »

Ja się mogę zgłosić ale musicie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie to działa bo do tej pory korzystałem z netflixa tylko tak że koleżanka mi się dała zalogować xD
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: Mider »

ja nigdy nie korzystałem z netflixa też
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: vampmoney »

Chodzi mi bardziej o to, czy będziemy mieli wspólna „moją listę” czy da się to obejść? I po ile zrzuta kurcze
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: MalkoNTENT »

Normalnie ziomuś macie jednego maila jedno hasło, i później każdy będzie miał swój profil na którym se ogląda co chce i mu zapamiętuje, „moja lista” też na każdym profilu jest tworzona indywidualnie. 52zl/4=13zł Pzdr
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ksiazenieporzadek

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: ksiazenieporzadek »

jest tez opcja przycebulic i zalozyc przez argentyne i wtedy jest chyba 25zł na miecha calosc (macie normalnie po pl i produkcje przeznaczone na pl rynek)

gdzies mi mignelo ostatnio w necie, ale nwm dokladnie bo ja mam pl od dawna, zapytajcie formaszczytu ona wie na bank
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

vampmoney pisze: 07 sty 2020, 1:07 Ja się mogę zgłosić ale musicie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie to działa bo do tej pory korzystałem z netflixa tylko tak że koleżanka mi się dała zalogować xD
Każdy ma swój profil i na jeden profil przypadają 2 urządzenia na których możesz oglądać w tym samym momencie.
Spoiler
Obrazek
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 328
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: Korben Dallas »

Dokładnie jak panowie napisali, jedno konto, ale 4 profile (plus osobny dla dzieci z samymi bajkami), więc nic się nie kłóci.

Ok, skoro nie mieliście styczności z Netflixem wcześniej to mogę ogarnąć, na weekend, tylko bym musiał mieć pewność czy się chociaż te trzy osoby zbiorą i działam. Nawet jak za kilka miesięcy od razu zapłacimy to wyjdzie kilkadziesiąt złotych.
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2780
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: Mider »

no ja jestem chętny na pewno
Awatar użytkownika
theadam
Posty: 44
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:28

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: theadam »

Yep, ja też świeżak netflixowy i nadal jestem chętny.
Awatar użytkownika
Korben Dallas
Posty: 328
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:17
Lokalizacja: flying taxicab

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: Korben Dallas »

Ok, [mention]theadam[/mention] [mention]Mider[/mention] [mention]vampmoney[/mention] odezwę się do was na dniach na PW, żeby już tu nie zaśmiecać, myślę że na początek możemy zacząć od 3 miesięcy na próbę, wyjdzie 156 złotych na 4, czyli po 39 zł.
Anybody else want to negotiate?
Awatar użytkownika
trez
Posty: 1040
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:31

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: trez »

Też chętny jestem jeśli to na parę miesięcy.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: vampmoney »

ja mogę użytnikowi trez zwolnić miejsce, bo odezwał się do mnie ziomek co zobaczył mój wpis wyżej i podrzucił mi swoje konto, sorki że się wykruszyłem ale zwalniam miejsce przynajmniej komuś kto dalej chce
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: daveyo »

Założyłem konto na HBO GO żeby wypróbować ten okres darmowy, ale oczywiście 2 dni minęły i jeszcze nic nie obejrzałem, bo ciężko się przybrać :roll: :wall:
Awatar użytkownika
matejko
Posty: 128
Rejestracja: 24 maja 2019, 15:18
Lokalizacja: de

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: matejko »

mi tez minal okres darmowy i nie majac co ogladac obejrzalem jeszcze raz slepnac od swiatel
Ich bin unterwegs nachts in Berlin
Ich hab' kein'n Bock meine Waffe zu zieh'n
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: daveyo »

Cały czas wykupywałem Netflixa, ale po tym darmowym okresie HBO GO w następnym miesiącu zdecyduje się właśnie na niego. Jest parę tytułów, które mnie tam interesują no i ten nowy Outsider :oops: , a i cenowo spoko to wygląda.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: Kubinsky »

hbo go >>>netflix, jeśli mowa o serialach, ale jeśli chodzi o funkcjonalność tego ich playera to gówno obesrane niestety, podczas gdy netflix/amazon prime/cokolwiek, działa bez zarzutów w dobrej jakości, bez najmniejszych ścinek, tak w hbo go jakość z pizdy i ściny/buforowanie co chwilę.
ejcz bi o, wezcie cos z tym zróbcie :confused:
daveyo
Posty: 12142
Rejestracja: 29 lip 2019, 14:22

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: daveyo »

Przez ten okres próbny nie miałem żadnego z powyższych problemów więc się zdziwiłem czytajac to.
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: Kubinsky »

w sumie to zależy, na przykład moi znajomi również mają czasami problemy z buforowaniem na hbo go+wchodząc w komentarze na profilu hbo na fb niejednokrotnie przewijały się tam właśnie opinie, że ten player jest najgorszy i strasznie zacina. z kolei inni, jak ty wlaśnie, nie mają tego problemu.
kumam, że to pewnie wina połączenia sieciowego, ale jednocześnie netflix i inne serwisy streamingowe hulają aż miło.
samcro
Posty: 778
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: samcro »

netflix ma zdecydowanie lepszą apke, chociaż ja z buforowaniem nie miałem problemów ale hbo jest mniej funkcjonalna.
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: Netflix / HBO GO / Disney+ / Apple TV +

Post autor: svnchez »

to fakt, że netflix ma bardzo dobrą przepustowość, wiele rzeczy się tnie, a netflix bardzo rzadko. na hbo buforowanie się co jakiś czas bywa normalne, niemniej ode mnie minus też za brak przycisku do pomijania czołówki serialu
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
ODPOWIEDZ