[serial] The Mandalorian

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Marvbear
Posty: 85
Rejestracja: 02 wrz 2019, 0:25

[serial] The Mandalorian

Post autor: Marvbear »

Obrazek

Opis:
Po Jango i Boba Fettów w uniwersum Gwiezdnych Wojen pojawia się kolejny wojownik. The Mandalorian jest osadzony po upadku Imperium i przed ujawnieniem się Najwyższego Porządku. Jest to opowieść o samotnym rewolwerowcu osadzona w odległych zakątkach galaktyki daleko od wpływów Nowej Republiki…

Trailer:


Premiera 12 października na Disney+.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2976
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: vampmoney »

O Boże jak czekam
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Czekam z ręką w gaciach, zdecydowanie bardziej niż na E9. Jest potencjał full i w ogóle klimat scum & villainy w świecie Star Wars to mój ulubiony klimat. Mam nadzieję, że fajnie rozwiną lore Mando'ade, a nie spierdolą je, jak to do tej pory mieli w zwyczaju.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
erykgx
Posty: 219
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:07

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: erykgx »

Pedro Pascal gra główną rolę?
Awatar użytkownika
Marvbear
Posty: 85
Rejestracja: 02 wrz 2019, 0:25

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Marvbear »

erykgx pisze: 03 wrz 2019, 16:13 Pedro Pascal gra główną rolę?
Owszem.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: mlodyperkez »

jarando opór tym serialem, czekam bardziej niz na cokolwiek innego z uniwersum SW obecnie. ponoc budzet na kazdy odcinek to okolo 15 mln $ wiec SPORO.
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1755
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

czekam na tych gwiezdnych zabójców
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
Marvbear
Posty: 85
Rejestracja: 02 wrz 2019, 0:25

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Marvbear »

Obrazek
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Powyższa fotka mówi nam, że będą Trandoshanie. Ja propsuję - do tej pory widzę tutaj sporo fajnych inspiracji (np. teraz - w EU są to gadzi ludzie, służący bogini polowania Scorekeeper, w związku z czym świat łowców nagród, syfu i kurestwa to ich naturalne środowisko - byli odpowiedzialni m.in. za zniewolenie rasy Wookie i ich planety Kashyyyk na spółę z Imperium), które mogą się złożyć na całkiem fajne story.
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Bolo »

Byli bankowo już w clone warsach przecież motyw.
Nie no, oglądał będę bankowo (tak samo jak te wszystkie gówna z marvela co będa się łączyły z filmami bo trzeba pchnąć disney+ do ludzi) ale star wars vibe to bankowo bedzie zerowy w tym, jak w hanie solo
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: baqlashan »

Sprawdzę na pewno, ale to będzie lecieć na tej platformie hbo, tak? Trochę lipa, że disney postawił na to a nie na netflix, no ale co zrobić.
E9 mnie w ogóle nie interesuje, czekam na mandalorjanka oraz serial o benie kenobim. Ogólnie motyw westernu w uniwersum star wars to samograj, nie spierdolcie tego
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: mlodyperkez »

han solo (film) najwieksze scierwo w uniwersum sw od czasu swiatecznego filmu z ewokami. rogue one byl sztosem, bardzo licze ze i ten serial nim bedzie.
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Bolo pisze: 11 wrz 2019, 20:15 Byli bankowo już w clone warsach przecież motyw
No byli, ale ja tego nie uznaję jako żadnego kanonu (chociaż nim kurwa jest niby) xd
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: baqlashan »

Jak nie uznajesz? Clone Wars jest bardziej kanoniczne niż trylogia sequeli, bo Clone Wars to rozwinięcie pomysłów, których Lucasowi nie udało się upchać do trylogii prequeli ze względu na objętość materiału, TCW to Lucasowa wizja SW a sequele to taki syf, wymyślony przez fanów - (w tym przypadku reżyserów) który kompletnie pomija idee gwiezdnych wojen i to co ta historia (gorzej lub lepiej) budowała przez 6 filmów. Zrobili z tego najtypowsze kino akcji marvela - fuj.
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
MoTyW
Pierwszy Mod
Posty: 5374
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:34

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: MoTyW »

Bo są chujowe i z dupy to raz, a dwa, że spierdoliły całą masę zajebistych wątków z EU - m.in. właśnie Mando'ade (gdzie Karen Travis nie mogła dokończyć świetnej serii książkowej "Komandosi Republiki" i potem "Komandosi Imperium" właśnie przez to gówno) i za to będę nienawidził ich zawsze i wszędzie (a trochę tego też obejrzałem, chociaż było to trudne zadanie). Dla mnie bajka dla dzieci (tak, wiem, że całe Star Wars oryginalne miały wręcz baśniowy charakter), która retconuje zajebiste wątki w chujowy sposób jest gównem, a nie kanonem, niezależnie od tego kto przy tym maczał palce i to moja decyzja, w którą wersję uniwersum "wierzę" (a czysto przykładowo - znam 3 warianty historii zdobycia planów Gwiazdy Śmierci, każdy totalnie inny od pozostałych), tak samo zresztą jak nie uznaję trylogii sequeli. No i wrzucanie w ramach fanserwisu mitycznych pomysłów Lucasa (które, nie oszukujmy się, przy całym jego geniuszu reżyserskim, fabularnie bywały często trafione jak jebane midichloriany w E1) to ten sam zabieg, na którym jechał cały E7, który był wydmuszką bombardującą widza momentami "OOO PATRZ, TO JUŻ BYŁO, JESTEŚ FANEM, ZNASZ TO, ZOBACZ JAK FAJNIE". Właściwie to produkt ten można uznać za początek końca pozorów zachowywania dobrego smaku i oddania sterów w ręce nieodpowiednich ludzi.

krw ale nerdrage zajebałem xD
SLGWK since 15.08.2009
#wolnykurdystan #wolnacipa
Awatar użytkownika
baqlashan
Zbanowany
Posty: 5636
Rejestracja: 18 kwie 2019, 0:26
Lokalizacja: strych

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: baqlashan »

W takim razie rozumiem i szanuję opinię, a poniekąd nawet się zgadzam
Rupert pisze: jak chce czytac urojenia po narkotykach to czytam sobie fromage jak chce oświecenia to czytam bakłażan prosta rzecz
Set your world on fire, watch your planet burn
While swinging in a tire hanging from a flying worm
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: FLoo »

baqlashan pisze: 11 wrz 2019, 20:28 Sprawdzę na pewno, ale to będzie lecieć na tej platformie hbo, tak? Trochę lipa, że disney postawił na to a nie na netflix, no ale co zrobić.
Nie, będzie na platformie Disney+ która rusza 12 listopada. Nie będzie tego dnia dostępna w Polsce.
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Bolo
Posty: 6996
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:42

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: Bolo »

Ale będzie w zatoce
Wygrzeszam Cię, mordzia.
Awatar użytkownika
mlodyperkez
Posty: 2585
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: mlodyperkez »

Najnowszy trailer

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [serial] The Mandalorian

Post autor: FLoo »

Już jest, z polskimi napisami
Największa pizda na forum:

Mider
ODPOWIEDZ