[serial] Mindhunter

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11713
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

[serial] Mindhunter

Post autor: FLoo »

premiera 16.08

pierwszy sezon kapitalny

zwiastun

Największa pizda na forum:

Mider
bsergio
Posty: 413
Rejestracja: 10 maja 2019, 0:54

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: bsergio »

czekam mocno, długo się bujało, ale jak już weszło to
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: the »

To jest jeden z tych seriali w którym żadna postać mnie nie wkurwia, nie przypominam też sobie by bohaterowie popełniali jakieś z dupy błędy. Czekam bardzo.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: SWN »

Mnie akurat wkurwiała Debbie odkąd
Spoiler
okazała się być fałszywą kurwą ehhh
Spoiler
a jak jeszcze później wyszło, że Holden jej wybaczył to zajebałem mocne 'wtf dude'
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
ToMojaStaraKsywka
Posty: 1756
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:01

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: ToMojaStaraKsywka »

Ja postawiłem sobie cel, że najpierw przeczytam książkę(mam już ją na półce), a potem biorę się za serial. Także no. Poczeka trochę
Sadistik:
Haunted Gardens
Elysium
Delirium
L'appel Du Vide
Spoiler
Ezio_Wroclaw pisze: Ja się nigdy nie przewoże. Ja zawsze rozważam tylko dwie opcje na konflikt fizyczny - teleskop w łeb, ostatecznie nożem po mordzie.

Koń, optujesz za poderznietym gardlem śmieciu?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: genocidegeneral »

O której to wjeżdża? Północ? Będzie jakiś recap na początku 1 odcinka czy szukać czegoś na własną rękę?
Ostatnio zmieniony 15 sie 2019, 20:42 przez genocidegeneral, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4424
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: Kalom »

i jak tam ktoś już ogarnął?
:joint: [*]
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: vivid »

Bardzo dobry ten sezon, chyba nawet poziom wyżej niż pierwszy. Bardzo gęsty klimat zbudowali.
Spoiler
Na minus wątek lgbt, który za chuja nic nie wniósł do serialu, ten adoptowany dzieciak i akcja z krzyżowaniem też mocno z pizdy, chociaż scena z lodami dobra
Ostatnio zmieniony 17 sie 2019, 14:33 przez vivid, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: SWN »

Jestem po trzecim i denerwowała mnie trochę ilość wszelkich opisów w trakcie rozmów z mordercami (albo tymi matkami czarnymi), jakichś wymienianych poszlak, wspomnień, ogólnie gadania, ale w porę przypomniałem sobie o czym ten serial w ogóle jest - pokazanie co dzieje się w bani takiego profilera układającego sobie coraz wyraźniejszy rysopis typa z każdym zdaniem i początkowy mętlik.

BTK bardzo fajnie pokazany, Berkowitz jako uśmiechający się pojeb też całkiem spoko, tylko przesadzili z tym wymodelowaniem mu szczęki przez co wygląda jak jakaś pierdolona lalka :lol:
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
Holden
Posty: 1167
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:01

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: Holden »

Nie da się od niego oderwać, kozacki serial.
Awatar użytkownika
the
Posty: 616
Rejestracja: 19 kwie 2019, 11:31

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: the »

Skonczyłem, podtrzymuję zdanie o serialu. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że to najlepszy Netflixowy serial
Awatar użytkownika
wrubel
Moderator
Posty: 3951
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:42
Lokalizacja: białystok dziwko

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: wrubel »

SWN pisze: 17 sie 2019, 2:13 Jestem po trzecim i denerwowała mnie trochę ilość wszelkich opisów w trakcie rozmów z mordercami (albo tymi matkami czarnymi), jakichś wymienianych poszlak, wspomnień, ogólnie gadania, ale w porę przypomniałem sobie o czym ten serial w ogóle jest - pokazanie co dzieje się w bani takiego profilera układającego sobie coraz wyraźniejszy rysopis typa z każdym zdaniem i początkowy mętlik.

BTK bardzo fajnie pokazany, Berkowitz jako uśmiechający się pojeb też całkiem spoko, tylko przesadzili z tym wymodelowaniem mu szczęki przez co wygląda jak jakaś pierdolona lalka :lol:

Obrazek


przecież ja miałem mindfuck jak oglądałem serial i wpisałem w google ryj tego typa, przecież oni się nie rożnią, props dla twórców tego serialu
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: koniec »

to, że berkowitz
Spoiler
w chuja leciał z demonami to potwierdzone info czy na potrzeby serialu?
Awatar użytkownika
genocidegeneral
Posty: 9070
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:50

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: genocidegeneral »

Zastanawia mnie wątek tego dzbana co go tam pokazują po 20 sekund raz na trzy odcinki, niby to jest Dennis Rader znany jako BTK, który mordował od w latach 1974-91, a zaaresztowali go (moje ulubione słowo) dopiero w 2005 - w serialu są na przełomie '70 i '80, będą to ciągnąć tak długo?

[mention]koniec[/mention]
Spoiler
Ostatnio zmieniony 19 sie 2019, 14:36 przez genocidegeneral, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: SWN »

Ja wiedziałem dużo przed obejrzeniem serialu jak wygląda każdy z tych pojebów, po prostu samo wykonanie wydało mi się bardzo sztuczne, bo przy niektórych kwestiach szczęka ledwo mu się poruszała od mocnej charakteryzacji. Od taka uwaga i przypierdalactwo :D

[mention]koniec[/mention]
Spoiler
Prawdziwy Berkowitz przeżył coś podobnego, co widzimy w Mindhunterze u Texa. Kilka lat po rozpoczęciu odsiadki przeszedł na chrześcijaństwo, męczył pytaniami więziennych księży i czytał książki. Podczas rozprawy o warunkowe zwolnienie jakoś na początku XXI wieku przedstawiał się jako zagubiony człowiek, któremu faktycznie demony gadały do głowy rozkazy zabijania tych ludzi i nie zmienił zeznań w tej kwestii, ale przyznał że żałuje i nie ma z tym już problemów. Gadka o byciu sługą szatana się skończyła, raczej się nie dowiemy na ile z nudów, a na ile z faktycznego ogarnięcia bani.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: MalkoNTENT »

Tradycyjny dylemat. Chuja pamiętam z pierwszego sezonu, trzeba coś sobie przypomnieć czy można oglądać na luzie drugi?
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
SWN
Administrator
Posty: 11492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 0:46
Lokalizacja: Kałków

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: SWN »

Ja bym normalnie oglądał, bo będąc na szóstym epizodzie nie spotkałem się chyba ani razu z sytuacją w której bym krzyknął "o kuuurwa, to o to chodziło w pierwszym sezonie!". Zajmują się nowymi sprawami, w nowych miastach.
B to G strikes again, thick hay on the bread... For me it's a lifestyle, you say that's about swag
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: koniec »

ja nic nie pamiętałem poza tym jak wyglądali główni bohaterowi i dobrze się oglądało, tylko nie ogarniałem akcji z młodym do końca
Awatar użytkownika
vivid
Posty: 371
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:00

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: vivid »

Można na luzie oglądać, kontynuacje wątków 1. sezonu zrobili tak, że nawet jak ktoś nie oglądał wcale to wyłapie z kontekstu
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Mindhunter

Post autor: MalkoNTENT »

Zabrałem się za oglądanie jak mówiliście i w 3 odcinku klimat jaki zrobiła muzyka podczas
Spoiler
obchodu domu w którym zginęło dziecko
no :bowdown: :bowdown:
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
ODPOWIEDZ