[serial] Mr. Robot

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Johnny

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Johnny »

Trzeci bardzo fajny, generalnie czym mniej jakichś dziwactw a więcej konkretów, tym lepiej to wyglada zawsze
Awatar użytkownika
przemko
Posty: 34
Rejestracja: 22 paź 2019, 20:31

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: przemko »

No ja jestem od samego początku z Mr. Robot i obecny sezon mnie wgniata w fotel, każdy odcinek jest zajebisty i czekam z niecierpliwością na następny :bowdown: Najlepszy sezon na razie.
oyche pisze: 23 paź 2019, 23:41 heroiniczne akcje co chcesz o nich wiedzieć
trzeba być z nami robić to żeby wiedzieć
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2858
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Mider »

Mam tak samo i chyba w oczekiwaniu na kolejne odcinki co tydzien odswieze sobie pierwszy sezon
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: suraks »

niedoceniany serial mocno
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: DeDoK »

kozackie trzy odcinki :bowdown:
Awatar użytkownika
enjoy1g
Posty: 413
Rejestracja: 18 kwie 2019, 18:37

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: enjoy1g »

kupujecie na zatoce czy jest jakis wątpliwie legalny stream?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5586
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: koniec »

rarbg
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: suraks »

enjoy1g pisze: 29 paź 2019, 10:08 kupujecie na zatoce czy jest jakis wątpliwie legalny stream?
eztv
Johnny

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Johnny »

Trochę dziwnie tak świąteczny odcinek w październiku
DeDoK
Posty: 4210
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:33

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: DeDoK »

no ale jednak ma uzasadnienie w fabule ;)
Johnny

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Johnny »

Oglądałem ten odcinek jednym okiem prawdę mówiąc
Dancio
Posty: 274
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:53

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Dancio »

Dajcie jakąś stronę, gdzie obejrzę z napisami. Wcześniej oglądałem na zalukaj, a teraz wymaga premium

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
phobos
BOR PTKWO
Posty: 20651
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:22

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: phobos »

ale zamuła, jedyny content o takich tematach który dało się oglądać bez facepalmów bo ktoś odrobił lekcje z zakresu technologii przedstawionej w serialu, a tu już 4 odcinek i do tej pory kocopoly i rozterki sercowe zabierają cenny czas na wyjaśnianie ciekawych wątków jak
Spoiler
trzecia osobowość eliotta i o chuj chodzi z jego matką i ecorp
mój styl życia to piątkowo
twój styl życia to chujowo
:cool:
ffeee pisze:szkoda, że przez internet nie można komuś zębów wybić :wall: :wall:
lygrys pisze:Wszystkiego najgorszego i wszystkie klątwy na ciebie i twoją rodzinę.
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: suraks »

s04e04
Spoiler
BSoD
twin peaks vibes
Awatar użytkownika
Mider
Posty: 2858
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:07

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Mider »

Johnny pisze: 29 paź 2019, 21:08 Oglądałem ten odcinek jednym okiem prawdę mówiąc
chyba cały sezon jednym okiem oglądasz jak się dziwisz, że odc 4 był "świąteczny"
Johnny

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: Johnny »

Chodzi mi tylko o to, ze dziwnie się ogląda w październiku taki motyw, zwykle twórcy zostawiają sobie to na grudzień, a nie ze to nie ma sensu czy cos, wiec tam sobie nie dorabiajcie ideologii
Awatar użytkownika
sickboy
Posty: 87
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:21

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: sickboy »

obejrzalem dopiero przed chwila pierwszy sezon, moje wnioski są takie, że to jeden z najlepiej zrobionych (nie znaczy to ze najlepszych/moich ulubionych) seriali jakie w ogóle widziałem - wszyscy o tym trąbią i to taki powierzchowny wniosek ale hakowanie pokazane bardzo dobrze, zawsze sie wkurwialem jak koles gdy hakował to napierdalał w klawiature i sie zielone literki pokazywały jak hackertyper.com :lol: scena jak eliot
Spoiler
odstawia morfine mnie rozjebała, bo kamera skupiala sie bardziej na tym jak inni wokół to przeżywają i bardzo słusznie, bo dla odstawiacza to faktycznie kręcenie się na łóżku w panice, ergo nic ciekawego ani emocjonującego - fajnie, że podkreslono jakie pokurwiane sny jak juz sie uda zasnąć hehe. ta koncowka taka przekwaszona dosyc mocno dla mnie, wolałem cos bardziej realnego jesli wiecie o czym mowie.
zara odpalam 2 sezą :bowdown: :bowdown: :bowdown:
po co mu robiłeś ten bit kurwa co? kochasz go kurwa?
Awatar użytkownika
suraks
Posty: 620
Rejestracja: 10 maja 2019, 15:02
Lokalizacja: bolivia

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: suraks »

sickboy pisze: 01 lis 2019, 21:52 obejrzalem dopiero przed chwila pierwszy sezon, moje wnioski są takie, że to jeden z najlepiej zrobionych (nie znaczy to ze najlepszych/moich ulubionych) seriali jakie w ogóle widziałem - wszyscy o tym trąbią i to taki powierzchowny wniosek ale hakowanie pokazane bardzo dobrze, zawsze sie wkurwialem jak koles gdy hakował to napierdalał w klawiature i sie zielone literki pokazywały jak hackertyper.com :lol: scena jak eliot
Spoiler
odstawia morfine mnie rozjebała, bo kamera skupiala sie bardziej na tym jak inni wokół to przeżywają i bardzo słusznie, bo dla odstawiacza to faktycznie kręcenie się na łóżku w panice, ergo nic ciekawego ani emocjonującego - fajnie, że podkreslono jakie pokurwiane sny jak juz sie uda zasnąć hehe. ta koncowka taka przekwaszona dosyc mocno dla mnie, wolałem cos bardziej realnego jesli wiecie o czym mowie.
zara odpalam 2 sezą :bowdown: :bowdown: :bowdown:
tylko zebys sie nie zniechecil po 2 sezonie, 3>1>2
onizuka
Posty: 718
Rejestracja: 17 maja 2019, 11:47

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: onizuka »

s04e01 był zajebisty, aczkolwiek kolejne 3 troche zbyt przegadane. No ale nie ma co się dziwić, w końcu to ostatni sezon, odcinków jest 14 a główny wątek jest praktycznie już na finiszu. Gdyby odcinków byłoby z 7 to rozpierdol byłby taki, że oczu nie oderwiesz od ekranu.
Spoiler
mam nadzieję, że Wellick nie umrze w taki pizdowaty sposób. :( poza tym ciągle nie mogę się wyprzeć wrażenia, że Wellick może być osobowością Elliota lub Elliot Wellicka xD
Awatar użytkownika
sickboy
Posty: 87
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:21

Re: [serial] Mr. Robot

Post autor: sickboy »

suraks pisze: 01 lis 2019, 23:38
sickboy pisze: 01 lis 2019, 21:52 obejrzalem dopiero przed chwila pierwszy sezon, moje wnioski są takie, że to jeden z najlepiej zrobionych (nie znaczy to ze najlepszych/moich ulubionych) seriali jakie w ogóle widziałem - wszyscy o tym trąbią i to taki powierzchowny wniosek ale hakowanie pokazane bardzo dobrze, zawsze sie wkurwialem jak koles gdy hakował to napierdalał w klawiature i sie zielone literki pokazywały jak hackertyper.com :lol: scena jak eliot
Spoiler
odstawia morfine mnie rozjebała, bo kamera skupiala sie bardziej na tym jak inni wokół to przeżywają i bardzo słusznie, bo dla odstawiacza to faktycznie kręcenie się na łóżku w panice, ergo nic ciekawego ani emocjonującego - fajnie, że podkreslono jakie pokurwiane sny jak juz sie uda zasnąć hehe. ta koncowka taka przekwaszona dosyc mocno dla mnie, wolałem cos bardziej realnego jesli wiecie o czym mowie.
zara odpalam 2 sezą :bowdown: :bowdown: :bowdown:
tylko zebys sie nie zniechecil po 2 sezonie, 3>1>2
wlasnie odpalilem S02E01 i pierwsza mysl to... ehh kurwa, nie tego oczekiwalem. chcialem juz to popierdolic ale skoro tak mowisz to ogladam dalej
po co mu robiłeś ten bit kurwa co? kochasz go kurwa?
ODPOWIEDZ