[film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1871
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: Połas »

Przepraszam za post pod postem, ale byłem wczoraj na premierze nowych Psów. Musiałem ochłonąć, więc pragnę podzielić się kilkoma zdaniami na temat nowego filmu pana Władysława Pasikowskiego. Uwaga na spoilery, ale parę rzeczy chciałem nakreślić.
Spoiler
ALE TO KURWA JEST ZŁE. Nie rozumiem, jak tak kretyński scenariusz można było dopuścić do realizacji. Nie rozumiem, jak coś takiego mogło wyjść spod ręki Pasikowskiego. Po prostu nie pojmuję. Co prawda już Kurier pokazywał, że Pasikowski nie kuma współczesnego kina, ale wówczas myślałem, że odwalił film na zlecenie Ołdakowskiego, zgarnął hajs i poszedł balować. Ale nie, tutaj Pasikowskiemu momentami zachciało być się PATRYKIEM KURWA VEGĄ i lata realizacji filmów bez rozmachu postanowił zrekompensować sobie jedną wielką rozpierduchą, która generalnie nie ma sensu i do niczego nie prowadzi.

Czego tutaj nie ma, o ludzie. DZIEŃ DOBRY PANIE FRANZ, TUTAJ GRU, ODDAJ MILIONA, BO ZAJEBIEMY PANA. O NIE, I TAK MNIE ZAJEBIECIE, NIE MAM TYCH PIENIONDZÓW. Oczywiście później ten wątek, jak wiele innych, idzie w piździec, chociaż w przeciwieństwie do pozostałych powraca W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE xD xD xD W międzyczasie na ekran wraca Nowy, który szuka swojego syna wyglądającego jak uciekinier z Kaukazu, a wątek Dorocińskiego i jego "ziomków" z komendy jest tak głupi, że nie wiedziałem czy nie oglądam jakiegoś nowego serialu TVN. Taki to był poziom skomplikowania i realizmu :lol: Pewnie jeszcze mógłbym trochę napisać, ale po prostu szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Klimatu oryginału zero, chociaż przy kilku nawiązaniach do poprzednich części pewnie morda się uśmiechnie.

Jako dawny psychofan twórczości Pasikowskiego, człowiek wychowany na Psach, Słodko-gorzkim, etc, wyszedłem z kina zwyczajnie zażenowany.
I NAJWIĘKSZY HIT xD Ale to w sumie już w zwiastunie było widoczne.
Spoiler
ANGELA JEST DUPĄ WOLFA xD Mają dzieciaki i szczęśliwi jedzą obiadki na świeżym powietrzu. Wiecie, w końcu Wolf lubił konkurencję i poprawianie po koledze, hehe :roll:

xD xD xD

Niestety nie gra jej Agnieszka Jaskółka
Edycja i wersja bez spojlerów.
Nie rozumiem, jak tak kretyński scenariusz można było dopuścić do realizacji. Wyszedłem z kina zażenowany.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2020, 18:54 przez Połas, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
samcro
Posty: 777
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: samcro »

Opłacało się czy nie?
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1871
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: Połas »

Nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
potter
Posty: 9518
Rejestracja: 24 kwie 2019, 23:00
Lokalizacja: Opole

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: potter »

Trzeba znać poprzednie dwie części żeby ogarniać czy niekoniecznie?
frontkick

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: frontkick »

Kurwa a nakręciłem się trochę po tym jak Pener spropsował, ech nwm poczekam jeszcze na recenzje ale chyba trzeba bedzie uznać że ten film się nie wydarzył
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1871
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: Połas »

potter pisze: 16 sty 2020, 14:48 Trzeba znać poprzednie dwie części żeby ogarniać czy niekoniecznie?
Dobrze znać, bo są odwołania i smaczki związane z poprzednimi częściami, ale właściwie główna fabuła to coś zupełnie nowego. Poza informacją, że Franz to były ubek, a Waldek "Nowy" Morawiec to jego były kolega z czasów policji, więcej ci raczej nie potrzeba.
Obrazek
Awatar użytkownika
mario995
Posty: 2777
Rejestracja: 11 maja 2019, 9:35

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: mario995 »

A jak z muzyką? Bo wiadomo, że robił Lorenc
FÜRDIEGANG
Posty: 1147
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:32

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: FÜRDIEGANG »

Polska odpowiedź na genialnego Irlandczyka, chociaż Władek Pasikowski zapomniał, że nie jest Martinem Scorsesem a Bogusław Linda zestarzał się gorzej niż Robert De Niro. Beznadziejny wątek główny, bezwstydne granie na sentymencie pokolenia lat 90, gdzie swoje lata odczuwa także Cezary Pazura. Kompletnie liniowa fabuła, bez wątków pobocznych[oprócz jednego, który nawet nie powinien istnieć]. Reżyser prowadzi widza za rączkę i pokazuje mu bezczelnie palcem "Patrz, to jest ważne, a to się wydarzy". Film prosty, z dobrą muzyką. Wypełnia się zasada coraz gorszych sequeli.
Po Psach oczekiwałbym raczej prequelu pierwszej części i Franza, który bije w kiblu młodych działaczy opozycji demokratycznej i poluje z generałem na kuropatwy. Dostarczyłoby to więcej emocji niż ten film. Czasy współczesne zostawmy Maciejowi Kawulskiemu i jego "Jak zostałem Gangsterem"
ex-AlmostDivine

Twój chłopak kaloryfer kurwa, a ja se noszę bojler
No bo jem co chcę, a ten głupek liczy kalorie tak jak drobne
By cię wziąć na randkę i zamówić sałatkę
No naprawdę trochę scam, nie?
gimb
Posty: 497
Rejestracja: 03 maja 2019, 8:45

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: gimb »

Połas pisze: 15 sty 2020, 15:28 Przepraszam za post pod postem, ale byłem wczoraj na premierze nowych Psów. Musiałem ochłonąć, więc pragnę podzielić się kilkoma zdaniami na temat nowego filmu pana Władysława Pasikowskiego. Uwaga na spoilery, ale parę rzeczy chciałem nakreślić.
Spoiler
ALE TO KURWA JEST ZŁE. Nie rozumiem, jak tak kretyński scenariusz można było dopuścić do realizacji. Nie rozumiem, jak coś takiego mogło wyjść spod ręki Pasikowskiego. Po prostu nie pojmuję. Co prawda już Kurier pokazywał, że Pasikowski nie kuma współczesnego kina, ale wówczas myślałem, że odwalił film na zlecenie Ołdakowskiego, zgarnął hajs i poszedł balować. Ale nie, tutaj Pasikowskiemu momentami zachciało być się PATRYKIEM KURWA VEGĄ i lata realizacji filmów bez rozmachu postanowił zrekompensować sobie jedną wielką rozpierduchą, która generalnie nie ma sensu i do niczego nie prowadzi.

Czego tutaj nie ma, o ludzie. DZIEŃ DOBRY PANIE FRANZ, TUTAJ GRU, ODDAJ MILIONA, BO ZAJEBIEMY PANA. O NIE, I TAK MNIE ZAJEBIECIE, NIE MAM TYCH PIENIONDZÓW. Oczywiście później ten wątek, jak wiele innych, idzie w piździec, chociaż w przeciwieństwie do pozostałych powraca W NAJMNIEJ OCZEKIWANYM MOMENCIE xD xD xD W międzyczasie na ekran wraca Nowy, który szuka swojego syna wyglądającego jak uciekinier z Kaukazu, a wątek Dorocińskiego i jego "ziomków" z komendy jest tak głupi, że nie wiedziałem czy nie oglądam jakiegoś nowego serialu TVN. Taki to był poziom skomplikowania i realizmu :lol: Pewnie jeszcze mógłbym trochę napisać, ale po prostu szkoda gadać, szkoda strzępić ryja. Klimatu oryginału zero, chociaż przy kilku nawiązaniach do poprzednich części pewnie morda się uśmiechnie.

Jako dawny psychofan twórczości Pasikowskiego, człowiek wychowany na Psach, Słodko-gorzkim, etc, wyszedłem z kina zwyczajnie zażenowany.
I NAJWIĘKSZY HIT xD Ale to w sumie już w zwiastunie było widoczne.
Spoiler
ANGELA JEST DUPĄ WOLFA xD Mają dzieciaki i szczęśliwi jedzą obiadki na świeżym powietrzu. Wiecie, w końcu Wolf lubił konkurencję i poprawianie po koledze, hehe :roll:

xD xD xD

Niestety nie gra jej Agnieszka Jaskółka
Edycja i wersja bez spojlerów.
Nie rozumiem, jak tak kretyński scenariusz można było dopuścić do realizacji. Wyszedłem z kina zażenowany.
Dzięki za to. Kolejny gniot dla kasy. Jebać psy.
mudryk
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: vego »

o rany
Spoiler

ile dziur jest w tym scenariuszu... ile bezsensownych wątków

pod franza podjeżdżają ruscy w trzeciej scenie, potem ich nie ma cały film i chuj z nimi, no ale na koniec podjeżdżają i się strzelają

co wniósł wątek dziewczyny dorocińskiego? ładna, jasne, ale najpierw jest, potem marudzi uuuuu marcin, ty masz niebezpieczną robotę, nie wiem, nie wiem, ale potem jednak wraca. super

wielki gangster eryk lubos zaprezentowany w jednej z pierwszych scen pozniej jest jeszcze dwa razy jak tlumaczy schuchartowi ze nie ma 20 tysiecy (XD) na zaplate za robote

lysy policjant jest skorumpowany i jest zly, ale potem bierze L4 i znika

wolf ma dwie sceny, z czego w jednej je gulasz

wielki powrót angeli: - franz, wiesz jak sie robi male deski? rznie sie te stare. :bowdown: - ten gulasz chcesz z ryzem czy z makaronem KONIEC

itd itd
Johnny

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: Johnny »

Jak zwykle przesadzacie.
Ja poszedłem bez wielkich oczekiwań, bo już druga część była niespecjalna, i wyszedłem, mimo różnych wad tego filmu, zadowolony.
Spoiler
Moim zdaniem piękna scena, jak Morawiec odkrywa zwłoki syna, nie spodziewałem się że Pazura coś takiego będzie potrafił odstawić.
Fakt, że liczyłem na bardziej pojedyncze odstrzeliwanie typów przez ekipę, a nie wielki rozpierdol na składnicy kolejowej.
Jak ktoś idzie na seans z notatnikiem, żeby odhaczać wszelkie dziury w scenariuszu, to na 99% filmów się nie będzie dobrze bawić. Ja po prostu chłonąłem ten przygnębiający nastrój, do tego muzyka Lorenca zrobiła swoje. Imo warto obejrzeć, pamiętając że 2020 to nie jest i nie będzie 1992.
vego
Posty: 339
Rejestracja: 13 cze 2019, 21:34

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: vego »

Jakbym poszedł z notatnikiem to bym wymienił cztery razy tyle bzdur
Awatar użytkownika
suitup
mob psycho
Posty: 2124
Rejestracja: 17 kwie 2019, 12:51

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: suitup »

no ja jeszcze nie bylem i chyba nie pojde do kina tylko obejrze sobie w jakis nudny wieczor w domku
w ogole, Psy i Psy II to dla mnie topka polskich filmow, perfekcyjne role Bogusia, Cezarego, Ola, Gajos tez props
caly klimat oddajacy jak dzialala tamta mafia i jak traktowani byli ubecy i w ogole wszystko w tych obu czesciach bylo takie prawdziwe, wracam do tych filmow w miare czesto
patrzac na zwiastun to widze jakies zjebane polskie kino akcji, wlasnie typu vega (no oczywiscie az tak nisko pewnie to nie stoi, bo pasikowski nadal gdyby mial alzhaimera i byl sparalizowany to by wyrezyserowal kazdy film lepiej od tego kretyna lysego) co mnie mierzi
jesli juz chcieli cos zrobic, to mogli, ale mogli nie nazywac tego PSY III, bo to dla mnie wielki cios jako milosnika tych dwoch czesci

to tak jakby teraz ktos chcial zrobic Ojca Chrzestnego 4, no kurwa, to nie to
Awatar użytkownika
kon rafal
Posty: 1394
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:07

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: kon rafal »

Pasikowski, powiedz jak Ty mogłeś wszystko tak spierdolić, zmarnować tak, jak mogłeś to tak spieprzyć, jak strzelaniny jak u Vegi może dać efekty. Na duży plus Pazura, przy kilku scenach i follow upach się człowiek zasmucił i uśmiechnął, i to chyba tyle. Ten marny scenariusz wszystko zjebał, a mogło być całkiem przyzwoicie

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

lambiczi
Posty: 845
Rejestracja: 22 kwie 2019, 16:58

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: lambiczi »

Ależ to było słabe, czułem się jakbym ogladał film Vegi, który całkiem nieźle mu wyszedł. Najlepsze w film to:
Spoiler
Dominika Walo, niezła dupeczka
Awatar użytkownika
Połas
Posty: 1871
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:47

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: Połas »

Władysław Pasikowski z POTĘŻNYM bólem dupy odnośnie do otwarcia Psów 3 w nowym wywiadzie dla Interii. Liczył na milion widzów (xD), a poszło "tylko" prawie 400 tysięcy. Do tego powiedział, że jak film finalnie w kinach obejrzą 2 miliony widzów, to zaczynają robić Psy 4.
Nie spodziewałem się. Spodziewałem się dwa i pół razy większego. Patrząc bowiem na to w kategoriach rywalizacji sportowej, to jak to jest, że my - fani "Psów" - pozwalamy się wyprzedzić fanom "Kogla mogla" i "Kobiet mafii"? Coś jest nie tak. To jest jak z tymi dużo poważniejszymi wyborami. Niby chcemy, żeby wyniki głosowania były zgodne z naszymi oczekiwaniami, a jednak dupy z domu nie chce się ruszyć, bo pada. Dziękuję czterystu tysiącom widzów za wsparcie, a pozostałym sześciuset mówię: "Wstyd, swojego ukochanego filmu nie wesprzeć! Na co czekacie, żeby obejrzeć go za friko na ekranach kompa i usłyszeć dźwięk na głośnikach kompa, a potem użalać się w sieci, że w polskich filmach nic nie słychać?" Trzeba było iść do kina, a nie dać się zdeklasować "zabawnym" komediom "romantycznym". Natomiast do tych, którzy "Psów" nie lubią, nie mam żadnych pretensji. Dobrze państwo zrobili, że nie poszli, bowiem film jest taki sam jak dwa poprzednie, i też by się państwu nie podobał.
I oczywiście szpileczka wbita w krytyków.
Tomasz Raczek, którego nie lubię i który mnie nie lubi, postawił ciekawą tezę. Mówi, że nie bywa na pokazach prasowych, bo tam wszyscy wychodzą i uzgadniają swoją opinię. Na pewno zna się na tym lepiej. Ci, co bywają, uzgodnili, że film jest do dupy. Natomiast owi "krytycy" powinni się zastanowić, że ich głos dziś nic nie znaczy. Nic. Żaden widz się nim nie kieruje. Albo prawie żaden. Od lat gnoją pana Patryka Vegę, a jego filmy od lat biją rekordy box office. Od lat wychwalają Wojtka Smarzowskiego, a jego film bije rekordy pana Patryka. To publiczność decyduje, a nie krytycy, bo między jednymi a drugimi nie ma najmniejszego połączenia, czasami wręcz "krytyka" działa jak odwrotny barometr. I całe szczęście, że publiczność nie jest uzależniona od piszących. Wtedy najpopularniejszym polskim filmem byłaby "Wieża, jasny dzień" z wynikiem 18 tysięcy. Publiczności nasz film się spodobał i to nie z jednego pokazu, na którym mogli się namówić, tylko z tysiąca. Gnojenie nie zostało więc podjęte. Ludzie oglądają i myślą sobie "jest ok".
Beka z ustalania wspólnego zdania xD A poza tym, panie Pasikowski, pokazu prasowego Psów 3 nie było. Film przed premierą widziało kilku dziennikarzy w siedzibie dystrybutora, ale większość nie widziała go do czasu premiery galowej, bo producent dostawał białej gorączki na samą myśl o oficjalnej prasówce tego tytułu.
Obrazek
Awatar użytkownika
mql
Moderator
Posty: 5814
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:20
Lokalizacja: Poznań

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: mql »

Obrazek
Awatar użytkownika
sugarhill_notausgang
Posty: 5492
Rejestracja: 17 kwie 2019, 8:35

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: sugarhill_notausgang »

Ja pierdolę, beka na głos przy pierwszym cytacie.
Zupełnie jak Doda, która mówi, że sprzedaje za mało płyt, bo Polacy nie znają się na muzyce.

Odechciało mi się iść do kina przez te wszystkie głosy, że jest w najlepszym razie 4/10
Awatar użytkownika
FLoo
Posty: 11616
Rejestracja: 18 kwie 2019, 11:54

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: FLoo »

Poczekam i obejrzę na kompie
Największa pizda na forum:

Mider
Awatar użytkownika
Sidd
Moderator
Posty: 2610
Rejestracja: 17 kwie 2019, 16:48
Lokalizacja: BDG

Re: [film] Psy III. W imię zasad (2020) reż. Władysław Pasikowski

Post autor: Sidd »

Nie wiem za dobrze jaki głos ma Pasikowski, więc cytaty przeczytane Stonogą, polecam
YKCUL pisze: 17 kwie 2019, 18:41 To forum zmierzam ku świetności
ODPOWIEDZ