[serial] Stranger Things

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: jabolsdz »

mi się sezon zajebiście podobał, muszę powiedzieć, że od dłuższego czasu nie miałem podjarki na oglądanie seriali, jakoś mnie męczyły / nudziły, nie chciałem też nic ciężkiego jak Gomorra czy Czarnobyl, więc ST weszły tutaj całe na biało i uratowały trochę ten model spędzania wolnego czasu dla mnie. naprawdę same pozytywne odczucia, dobre kreacje aktorów, historia straszna, dobrze skręcone, dobry scenariusz, wszystko mi się tutaj podobało, też nie przedłużane na siłę - idealny serial na fajny wieczór.
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1666
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: MalkoNTENT »

https://www.youtube.com/watch?v=gt8jJoHaT50

Polecam obejrzeć. Szczególnie nr.1 niektórym może coś wyjaśni.
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
#1
Posty: 1386
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:20

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: #1 »

Obejrzałem. Wyjaśniło ale nie zmienia to zupełnie mojego punktu widzenia na to, że ten sezon był mi nudnym
^ kogo to chuj obchodzi?
Awatar użytkownika
Krynew
Posty: 2032
Rejestracja: 28 kwie 2019, 20:04

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Krynew »

Co za gówniany sezon.
Kocham, pozdrawiam
Awatar użytkownika
gogi
Złoty Rozjebus
Posty: 4218
Rejestracja: 17 kwie 2019, 20:15

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: gogi »

nie potrzebuję jakiejś baby żeby tłumaczyła mi że sezon który fabularnie jest totalnym pluciem w twarz każdemu kto ma więcej niż ułamek rozumu jest fenomenalny i fajny bo wiesz, klimat, odniesienie do tamtych dni tamtych nocy tamtych czasów

przypomina mi to wmawianie że Rojst jest nadserialem ponieważ doskonale oddaje klimat czasów kiedy na półkach w Polsce było gówno a jedyne co miałeś to gwarantowany wpierdol od służby bezpieczeństwa - a scenariusz? a chuj kogo obchodzi scenariusz kiedy stary dziennikarz jeździ Zastavą

poprzednie sezony nie były dla mnie majstersztykiem i miały swoje mankamenty, ale oglądało się je przyjemnie - ten przez napisany na kolanie scenariusz był dla mnie zwyczajnie niestrawny
pardon pisze: 10 lis 2023, 12:06 nie umiem slowo daje nie umiem juz czytac dluzszych postow saturna i lygrysa bez uczucia ze oni nie marnuja swojego zycia, ale zatruwaja tez nasze mimowolnie pchajac do glow ich chore urojenia
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: cukier »

Zostały mi jeszcze cztery do obejrzenia. Jest fajnie, jednak nie tak jak w poprzednich. Mam nadzieję, że te wasze wylewy to spore przegięcie. Chciałbym móc za kilka dni napisać, że ten serial jest super. Chwilowo dałbym mu 5.5/10
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
Jose
Brak Kultury
Posty: 6493
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:49

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Jose »

Wyłączyłem mózg, odpaliłem browarki i od pierwszych scen, tych zdjęć, muzyczki, głupkowatego Dustina i reszty tych gamoni zrobiło mi się bardzo miło. O ile pierwszy sezon był fabularnie spoko, to już drugi był taki se, więc zupełnie nie spodziewałem się tutaj logiki, a oglądam sobie właśnie dla klimatu, durnych dziecięcych dram i zachowań ("Dustin ma dziewczynę?", "Całowanie bez zębów jest lepsze"), ziomkowania się Steve'a z dzieciorami i ładnej buźki Nancy.

Także no nie wiem, jak oczekiwaliście jakiejś zręczniej utkanej fabuły, twistów i poważnego traktowania widza, to chyba nie po serialu, który - jak słusznie zauważyliście - powinien się skończyć na pierwszym sezonie, a na fali propsów odcina kupony (i tak props, że kończą na 4-tym sezonie i nie idą w drugie tyle dłuższego tasiemca).
Awatar użytkownika
frikz
Posty: 299
Rejestracja: 04 cze 2019, 0:49

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: frikz »

Ojtam, pomarudzić zawsze można. Zwłaszcza, że są ku temu powody.
kurwa dwadzieścia trzy miliardy osiemset cztery miliony siedemset trzydzieści cztery tysięcy i pięćset trzydzieści cztery
kasby
Posty: 599
Rejestracja: 27 cze 2019, 21:43

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: kasby »

ale Eleven jest piekna w tym serialu :oops: :oops:
ProXima
Posty: 126
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:36

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: ProXima »

ona wygląda na 12 lat pedofilu
Awatar użytkownika
Jiigsi
good kid
Posty: 6840
Rejestracja: 18 kwie 2019, 14:20
Lokalizacja: u jasnego w klubie

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Jiigsi »

Winona Ryder za to w tym sezonie to :oops: :oops:

Dużo ślicznych pań w ogóle w tym sezonie jest
last.fm

She gon' make me feel nice, jiggy jiggy on deck
I got bare gyal 'round, jiggy jiggy on deck
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: 2rzyn »

świetny serial, uwielbiam lata 80te
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: cukier »

dou jakie pierdolenie w spoilerze wrzuciłeś to nie pytam, jakby zrealizowali twoje pomysły to bym tego nigdy nie obejrzał.
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
sharezza
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2019, 16:41

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: sharezza »

dwa ostatnie odcinki w miare ratuja ten sezon, ale gra aktorów mnie tak irytuje, ze chuj. premiera dark'a zjadla dupa premiere stranger things jesli chodzi o netflix.
Awatar użytkownika
2rzyn
Posty: 8528
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:42

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: 2rzyn »

gra aktorów jest świetna właśnie
Niepublikowane Zkibwoye, Reno, Smarki, Bisze, Laiki itd.

https://youtube.com/playlist?list=PLu7W ... 7ZTz-byFiY
Awatar użytkownika
boixos
Posty: 671
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:48

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: boixos »

dark jest zjebany

nadal da się bawić przy tym serialu, jak wiesz co dostaniesz i się odpowiednio nastawisz, wkurwiały mnie te smuty na koniec, wyprowadzka, ojej jaka tragedia, ten potwór też nie został pokonany :dunno: , wydaje się, że przy kolejnym sezonie znowu będą gównojady, demogrgony, a trochę już to nudzi
Awatar użytkownika
cukier
Posty: 1050
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:54

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: cukier »

Owszem, ten sezon mógł być nieco przewidywalny. Ale w tej prostocie jest coś, co do niego przyciąga. Mi się podoba, oby nie trzeba było czekać tak długo na czwarty sezon :twisted:
Buntownik to najdoskonalsza forma człowieka. Odrzuca konformizm na rzecz indywidualizmu nie będąc atencyjnym hipsterem, ale rewolucjonistą.
>>> wbita https://www.youtube.com/user/ComeoutTV <<<
Awatar użytkownika
KedaR87
Posty: 56
Rejestracja: 23 kwie 2019, 12:16

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: KedaR87 »

Tak myślałem, że opinie będą skrajne ;) Nowa formuła może z początku przytłoczyć, ewolucja bohaterów też, ale jak na spokojnie wszystko przeanalizować, to tak być musiało, dzieciaki dorastają, hormony buzują, więc i w głowie sieczka, jedynie Will został trochę w tyle i żal ziomeczka, że kumple mają w dupie stare rytuały. A wplecione nawiązania do tamtych czasów, właściwie hołd dla lat '80, to majstersztyk (nie wiem czy ktoś zrobił to kiedyś lepiej).

Córka Umy Thurman <3
Erica :rotfl:
Awatar użytkownika
Groszek
Posty: 4537
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:27
Lokalizacja: Auld Reekie

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Groszek »

Jestem na 7 odcinku i spoko się ogląda po :joint:
Wszystko jest kawałem oraz żartem
Wszystko już widziałem, co potrzebneXD
Awatar użytkownika
Maćko
Posty: 565
Rejestracja: 17 kwie 2019, 6:02
Lokalizacja: internetełek

Re: [serial] Stranger Things

Post autor: Maćko »

Ostatnio wciągnąłem cały serial można powiedzieć na raz i jestem zachwycony. Ostatnim sezonem również, choć słyszane opinie nastrajały jednak w kierunku jakiejś lipy. Może to kwestia tego, że nie czekałem na niego 3 lata.
Spoiler
Jedynym elementem, który przeszkadzał już przy końcówce były super moce nastki, gdzie po ilekroć w jednym odcinku wpierdalała się w jak terminator i już wiedziałeś, że znów kogoś rozpieroli.
Na nic więcej nie potrafię narzekać. Super postacie(Oczywko Dustin topka), klimat lat 80, brak nudy. 8,5/10
o takie forum nic nie robiłem
ODPOWIEDZ