[serial] Legion

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
bania
Posty: 121
Rejestracja: 17 kwie 2019, 21:12
Lokalizacja: Midgar

[serial] Legion

Post autor: bania »

https://www.filmweb.pl/serial/Legion-2017-769408
https://www.imdb.com/title/tt5114356/?ref_=fn_al_tt_1

Kozacki serial o niejako najpotężniejszym mutancie Marvela, jutro start trzeciego sezonu.

Bo taki los rapera, bracie mój/Nawet jak cipy z nieba lecą, wszystko chuj

Seen the devil give a sermon in the church
Seen an angel dancing in the club

You hate, you're lame, your loss
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [serial] Legion

Post autor: Kubinsky »

świetna rzecz. dwa lata temu obejrzalem pierwszy sezon a teraz po tym jak calość wleciała na hbo go nadrabiam drugi.
aubrey plaza, rachel keller :oops:
samcro
Posty: 782
Rejestracja: 29 maja 2019, 23:34

Re: [serial] Legion

Post autor: samcro »

porypany ten serial w uj. fajnie się ogląda ale o co chodzi to już ciężko nadążyć
Lista forumowych najmanic.: jAg, art, moltisanti,camzat
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Legion

Post autor: koniec »

najlepszy serial z uniwersów marvel/dc, zresztą w ogóle jeśli chodzi o produkcje tv/film tych gigantów to tylko film Watchmen lepszy imo
Awatar użytkownika
Kalom
Posty: 4422
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:33
Lokalizacja: mówię z miejsca, gdzie rano wstać to sukces

Re: [serial] Legion

Post autor: Kalom »

piękna jazda w tym sezonie :bowdown:
:joint: [*]
Rev
Posty: 603
Rejestracja: 17 kwie 2019, 15:05

Re: [serial] Legion

Post autor: Rev »

Oglądałem pierwszy sezon w 2017 i potem zapomniałem o tym serialu, widziałem że wychodzą nowe sezony ale jakoś nie miałem zajawki. Z tego co pamiętam, to ten serial nieźle poplątany jest, stąd pytanie, przed powrotem lepiej byłoby zobaczyć pierwszy sezon od nowa czy jakiś parominutowy recap na yt wystarczy?
Awatar użytkownika
koniec
bruh bruh
Posty: 5577
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:44
Lokalizacja: Łódź

Re: [serial] Legion

Post autor: koniec »

imo recap wystarczy, ten serial jest pokręcony pod względem tego jak jest nakręcony ale w 2 i 3 sezonie fabuła jest całkiem prostolinijna moim zdaniem
Awatar użytkownika
Kubinsky
Posty: 847
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:48

Re: [serial] Legion

Post autor: Kubinsky »

skonczylem drugi sezon. bardzo mi się podobał, jedyne co mnie nieco irytowało to spora ilość tych niepotrzebnych filozoficznych rozkminek, mam wrażenie że w pierwszym sezonie troche mniej tego bylo.
Spoiler
a no i muszę wspomnieć o scenie chyba z 5 odcinka kiedy shadowking wbija do tej parki, a konkretnie jak przed jego przyjsciem toczą ze sobą dialog. cała ta scena jest tak kurewsko lynchowska że łopanie. od niezręcznych dialogów, długich momentów ciszy między zdaniami, tematem snów, po niepokój, szeroki kadr.. :bowdown: no kurwa wszystko tam było 1 do 1 jakby lynch reżyserował i mi to bardzo sie podobało
Skrobek89
Posty: 10
Rejestracja: 31 sty 2020, 18:17

Re: [serial] Legion

Post autor: Skrobek89 »

Jestem na razie na pierwszym sezonie a po pierwszym odcinku musiałem zrobić sobie przerwę bo serial jest mocno pokręcony. Nie oglądam często seriali scifi więc nie mogłem się przyswoić. :razz:
ODPOWIEDZ