[serial] BoJack Horseman

Kategoria poświęcona sztuce małych i dużych ekranów.

Moderatorzy: gogi, con shonery

Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2622
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: bloodyhell »

piąty był mocny bardzo, trzeci też fajowy był
Awatar użytkownika
federalny
Posty: 308
Rejestracja: 03 maja 2019, 20:44

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: federalny »

jak dla mnie 4 i 5
Awatar użytkownika
Rhubarb
Posty: 495
Rejestracja: 30 maja 2019, 17:13

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: Rhubarb »

jakbym mial wybrac jeden to chyba trzeci, wiekszosc moich ulubionych momentow w nim jest
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: ricky »

5 zdecydowanie najlepszy przez
Spoiler
kurewsko ciężki wątek ćpania leków przeciwbólowych. BoJack zamazujący granicę między rzeczywistością a kręconym serialem sprawiał, że momentami po prostu się kurwa bałem, a duszenie Giny to było to, czego obawiałem się najbardziej (przy tej scenie szczęka mi opadła i nie mogłem się pozbierać, może za bardzo się wczuwam xD). te momenty, w których BoJack gadał w myślach sam do siebie jako Philbert zmieniły się z zabawnych w przerażające i to było największą siłą tego sezonu, a takiej zmiany można się spodziewać właściwie tylko w tym serialu
a propos 6 sezonu to
Spoiler
scena, w której Peanutbutter w końcu dostał swój "crossover episode" w muzeum jest zajebiście wzruszająca, łzy przez uśmiech, nie na odwrót. ta jego ludzka/psia radość była zwyczajnie kurwa piękna. jeden z hajlajtów tego sezonu, szkoda tylko, że ta scena była tak krótka
FUCK OFF MR LAHEY
MicBar
Posty: 664
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:53

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: MicBar »

Chyba podbijam z 5 sezonem.
Spoiler
Jak wcześniej mieliśmy dość płynne mieszanie dramatu z komedią (stąd wiele porównań do Hanka Moodiego, a mi osobiście kojarzą się te przejścia z takim Orange is the new black, ofc jedynie pod względem grania nastrojem widza), tak w 5 sezonie robi się już ciężko w chuj. A sam BoJack z bohatera budzącego na ogół sympatię i współczucie momentami robi się odstręczający i budzący wiele ambiwalentnych odczuć. Jak ktoś siedział w nałogu/miał styczność z ludźmi w to mocno uwikłanymi, to dużo w tym odnajdzie, imo.
Awatar użytkownika
vampmoney
Posty: 2984
Rejestracja: 18 kwie 2019, 3:10
Lokalizacja: Jarosław

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: vampmoney »

Skończyłem szósty i wpadam zostawić :bowdown:
Still moja ulubiona animacja a sezony 4 oraz 5>>>>>
Awatar użytkownika
JVCORE
Posty: 1469
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:15
Lokalizacja: WWA

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: JVCORE »

Jakiś czas temu zacząłem od początku żeby połknąć całość na raz i odcinek gdzie bojack jest w teleturnieju z harrym potterem zasługuje na :bowdown: szkoda, że najlepsze programy telewizyjne są w serialach, gdyby tak wyglądała telewizja + kanały z kosmicznej telewizji ricka i mortyego to płaciłbym abonament telewizyjny co miesiąc
#freefromage

GVMBLER
Awatar użytkownika
ricky
Posty: 880
Rejestracja: 22 kwie 2019, 17:21
Lokalizacja: Bełchatów

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: ricky »

tak pomyślałem, że taki fejkowy teleturniej jak w tym odcinku byłby całkiem niezłym sitcomem :lol:
FUCK OFF MR LAHEY
ziomkipoziomki
Posty: 27
Rejestracja: 28 paź 2019, 17:38
Lokalizacja: Poznań

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: ziomkipoziomki »

Po szóstym sezonie trochę się boję, że finał mnie rozczaruje. Za bardzo zaczęłam liczyć na to, że BoJack się ogarnie, a nie do końca wierzę w bojackowe happy endy. W ogóle, to mam mieszane odczucia co do ostatniego sezonu - do tej pory najmniej podobał mi się pierwszy, ale chyba właśnie się to zmieniło. :D Trzeci i czwarty najlepsze, piąty miał sporo dobrych momentów, drugi też okej. Mimo wszystko, to jest zdecydowanie moja czołówka, obok Please Like Me i Dark.
Awatar użytkownika
svnchez
Posty: 1658
Rejestracja: 18 kwie 2019, 19:45

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: svnchez »

Z nowego sezonu obejrzałem póki co trzy odcinki i średnio mnie przekonuje ta konwencja, która była już chyba w poprzednim sezonie, że jednej osobie poświęcany jest cały odcinek. Ten drugi z Princess Carolyn i gówniakiem w roli głównej jako tako, ale jak na początku trzeciego uświadomiłem sobie, że znów cały epizod będzie z tą jebniętą Diane to mi się odechciało oglądać :lol: Ale przetrwałem!
Robert Lewandowski pisze:Dobra, puściliście już swoje numery, a teraz wjeżdża ZBUKU
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: badi »

czwarty polecam szczególnie
Awatar użytkownika
bloodyhell
Posty: 2622
Rejestracja: 20 kwie 2019, 13:40

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: bloodyhell »

ale soundtrack na końcu siódmego mnie troche rozkleil, mocny sezon i
Spoiler
boje się że BoJack nie poradzi sobie z natlokiem spraw które na niego powoli spadają, i jak ktoś wcześniej wspomniał, bedzie magik. Oby jednak nie, bo uwielbiam zarowno serial, jak i postac tego konia
Awatar użytkownika
badi
BIZNESMENEL
Posty: 4805
Rejestracja: 27 maja 2019, 11:13

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: badi »

no mnie ciekawi czy jak zabiją bojacka w serialu to czy będzie dalej postował na twitterze bo lubię tam jego aktywność śledzić. szkoda jakby całkiem zniknęła ta postać, bo jest przepiękna
Awatar użytkownika
joincik
Posty: 41
Rejestracja: 10 cze 2019, 12:28

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: joincik »

ricky pisze: 28 paź 2019, 19:04 a propos 6 sezonu to
Spoiler
scena, w której Peanutbutter w końcu dostał swój "crossover episode" w muzeum jest zajebiście wzruszająca, łzy przez uśmiech, nie na odwrót. ta jego ludzka/psia radość była zwyczajnie kurwa piękna. jeden z hajlajtów tego sezonu, szkoda tylko, że ta scena była tak krótka
zdecydowanie najprzyjemniejsza scena nowego sezonu :D
Awatar użytkownika
MalkoNTENT
Posty: 1668
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:53

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: MalkoNTENT »

Dawkuje sobie pomalutku ostatni sezon bo szkoda by mi było obejrzeć na szybcika.

W 4 odcinku Todd bez czapki wygląda jak Belmondo
Malkontent to moje drugie imię odkąd dorosłem

Ja to nowy Sub Zero
a to że jestem chuj
Za to mogę podziękować ździrom
Awatar użytkownika
jefecito
Posty: 841
Rejestracja: 18 kwie 2019, 21:29
Lokalizacja: Kraków

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: jefecito »

Trochę mało BoJacka na ekranie w tym nowym sezonie i na tym traci całe show, odcinek o Carolyn i jej dziecku nudny w opór. Nadal oczywiście jest to wysoki poziom i świetnie się to ogląda. Też smutam z powodu że powoli ten piękny serial się kończy.
Awatar użytkownika
jAg
ZADYMIARZ
Posty: 6774
Rejestracja: 18 kwie 2019, 7:27
Lokalizacja: Tychy

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: jAg »

Właśnie obejrzałem odcinek 4 sezonu "I'm piece of shit".
Daję :bowdown:
Cudowny jest ten serial.
PS: polskie napisy są tak kompletnie z dupy, że zaburzają odbiór konwersacji bohaterów.
Lista ciumcioków ślizgawki: lygrys, saturn, Patryk233, azar, 2rzyn, Szaju, benzoabuser, Addicted, samcro, DJ_BOBO, hwjsk, RIVALDO111, Moltisanti, the badman
Awatar użytkownika
pepperoni363
Posty: 35
Rejestracja: 03 maja 2019, 18:44

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: pepperoni363 »

jAg pisze: 19 lis 2019, 9:58 Właśnie obejrzałem odcinek 4 sezonu "I'm piece of shit".
Daję :bowdown:
Mój prywatny faworyt z całego serialu. Smutno, że zostało tylko 8 odcinków, ten serial jest genialny na tak wielu płaszczyznach.
jabolsdz
Posty: 258
Rejestracja: 21 kwie 2019, 12:24

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: jabolsdz »

skończyłem ten ostatni wrzut, mi się podobało, generalnie nie liczę na happy end, wręcz przeciwnie, ale podoba mi się ta przemiana (pewnie większość hejtuje, ale mi akurat to pasuje też do mojego momentu w życiu). czekanko na styczeń no i smuteczek że to już koniec, moja ulubiona bajka.
Awatar użytkownika
Cz4rny1337
Moderator
Posty: 7847
Rejestracja: 17 kwie 2019, 7:52

Re: [serial] BoJack Horseman

Post autor: Cz4rny1337 »

nadrabiam i zamierzam w koncu skonczyc

se mowie wczoraj do kolacyjki odpale na szybkosci jeden odcinek zobacze na mile zakonczenie wieczoru :) :) i odpalilem s05e06
Spoiler
mowa na pogrzebie matki
no i kurwa to nie bylo mile zakonczenie wieczoru :( :(
Obrazek
ODPOWIEDZ